منو
سبد خرید

وبلاگ RSS Feed

۰۲ مهٔ آسیب های ناشی از فلز سرب
Farsi OpenCart 0 290
وجود سرب در ساخت و سازهای ساختمانی، همیشه یکی از معضلات بزرگ برای کارکنان و سازندگان بوده است. توسعه بزرگراه ها یا آزادراه ها، تعمیر و بازسازی پل ها، سرب زدایی در منازل مسکونی و مدل سازی مجدد خانه های..
۲۴ آوریل ویژگی کفش کار استاندارد
Farsi OpenCart 0 242
به چه فعالیت و حرفه ای مشغول هستید؟ چه مقدار خطر در محیط فعالیت شما وجود دارد؟ و برای حفاظت و مراقبت از خود چه مطالبی را رعایت می کنید؟ در بعضی از  شغل ها پوشیدن البسه ایمنی از الزامات در زمان کار به ..
۲۱ آوریل عینک ایمنی برای چه شغلی ضروری است؟
Farsi OpenCart 0 375
عینک ایمنی برای چه شغلی ضروری است؟ چشم جز اعضای حساس بدن است که اگر مجروه شود و یا آسیب دیدگی خیلی شدید به راحتی درمان نمی شود. در زمان درمان هم این امکان وجود دارد دید فرد به شدت کاهش پیدا کرده و ی..
۲۰ آوریل آنچه در مورد صداگیرها باید بدانید
Farsi OpenCart 0 294
آنچه در مورد صداگیرها باید بدانید در دنیای شلوغ  و پر هیاهوی امروز آلودگی صوتی و صداهای بلند چقدر شما را اذیت می کند؟ این صداها بعضی مواقع امکان دارد باعث عدم تمرکز گردد تمرکز و پراکندگی افکار را ای..
۲۰ آوریل نوار خطر چیست و چه کاربردی دارد ؟
Farsi OpenCart 0 473
نوار خطر چیست و چه کاربردی دارد ؟ در گذشته اکثر مردم با این خطر مواجه بودند که در تاریکی شب در حال قدم زدن در خیابان یا پیاده رو شهر بودند و ناخود آگاه پاهایتان را در چاله یا گودال هایی دیدید که که ت..
۱۸ آوریل ویژگی دستکش ایمنی با کیفیت چیست؟
Farsi OpenCart 0 280
ویژگی دستکش ایمنی با کیفیت چیست؟ اگر شما دوست عزیز پرسنل اداری یک شرکت هستید شاید لازم ندانید که از دستکش ایمنی هنگام فعالیت و کار استفاده کنید اما اگر وارد شغل دیگری شوید که خطرات ناشی از محیط کار ..
۱۸ آوریل شعله ور شدن و رفتار آتش
Farsi OpenCart 0 416
شعله ور شدن و رفتار آتش اولین گام برای متوقف کردن آتش، شناسایی صحیح محل حادثه، فعال نمودن سیستم اعلام حریق و پاسخ درست سیستم اطفا حریق می باشد. که اغلب پاسخ به صورت عملکرد سیستم آتش نشانی و زنگ خطر م..
۲۷ دسامبر سوالات متداول در مورد انتخاب ماسک مناسب
Farsi OpenCart 0 374
مقدمه: در این مقاله سعی شده پرسش های متداولی که در ذهن افراد شکل گرفته را با توضیحات کامل و جامعی پاسخ دهیم تا بتوانیم کمک شایانی در زمینه انتخاب ماسک مناسب برای جلوگیری از انتقال ویروس به هموطنان عزی..
۰۲ اوت اهمیت استفاده و کلاس بندی کلاه ایمنی
Farsi OpenCart 0 619
مقدمه سالانه تعداد 2میلیون صدمه و آسیبی که به سر وارد میشود شکست جمجمهه و فک و صورت بین کارگران می باشد .یعنی در هر ثانیه 1 نفر از200 هزار نفر دچار مشکلات حاد و نارسایی مغزی می شود 99 هزار نفر معلولی..
۰۸ ژوئیهٔ انواع ماسک ها برای جلوگیری از کرونا به همراه نکات
Farsi OpenCart 0 536
1-ماسک های جراحی یا پزشکی این نوع ماسکها از انتشار عفونت بین بیمار و پرسنل بهداشتی-درمانی پیشگیری میکنند. این نوع ماسکها به طور معمول در شرایط عادی استفاده می شوند نه در مناطق با طغیان و شیوع بالای ی..
۱۰ مهٔ لنزهای عینک ایمنی
Farsi OpenCart 0 519
انواع لنزهای عینک ایمنی آشنایی با انواع متفاوت عینک ایمنی مناسب برای شرایط و موقعیت های خاص موجب شده تا چشمان خود را از آسیب دور نگه دارید. افراد زیادی با توجه به خطرات محیط کارشان از استفاده از تج..
۱۸ فوریهٔ ویروس کرونا چیست؟
Farsi OpenCart 0 352
مقدمه ویروس کرونا در کشور چین شیوع پیدا کرده که تا کنون جان صد ها تن را گرفته است. مقامات چین از مردم این کشور خواسته‌اند به شهر ووهان، محل انتشار این ویروس، سفر نکنند و به ساکنان شهر هم توصیه کرده‌ا..
نمایش 1 تا 12 از 49 (5 صفحه)