منو
سبد خرید

Safety Jogger

کفش مهندسی سیفتی جوگر مدل Fitz (تحویل یکماهه)
جدید
برند: Safety Jogger مدل: BL8401
کفش مهندسی سیفتی جوگر مدل Fitz مدت زمان تحویل یکماه پس از ثبت سفارش است. فیتز یکی از تنفس‌پذیرترین کفش‌های ایمنی است که می‌توانید روی پاهای خود قرار دهید، که به طور خاص برای اطمینان از راحتی طولانی مدت در شرایط کاری گرم طراحی شده است. رویه بافتنی قابل تنفس رطوبت را از بین می برد و یک اثر خنک ک..
3,950,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7930
کفش ایمنی پرسنلی Safety Jogger مدل Manager مدت زمان تحویل کالا یک ماه می باشد.  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی..
4,000,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7931
کفش ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل Turbo مدت زمان تحویل کالا یک ماه می باشد.  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی ک..
4,990,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7932
کفش ایمنی Safety Jogger مدل Jumper زمان تحویل کالا یک ماه است.  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار..
3,900,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7916
کفش ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل Bestrun مدت زمان تحویل کالا یک ماه است.  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که مح..
1,800,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7920
کفش ایمنی جاگر Safety Jogger مدل Aura مدت زمان ارسال کالا یک ماه می باشد.  معرفی اجمالی کفش ایمنی جاگر شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش ایمنی جاگر ، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل ک..
2,800,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7903
 پوتین ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل X2000 مدت زمان تحویل کالا یکماه است. معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که م..
2,900,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7913
پوتین ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل Dakara مدت تحویل کالا در ایران یک ماه.  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که..
3,800,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7919
پوتین ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل BestBoot2  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بس..
1,200,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7938
کفش ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل Force2  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بسیاری ..
900,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7925
پوتین ایمنی مهندسی سیفتی جوگر مدل Mercuris  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بسیاری..
650,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7907
کفش ایمنی عایق برق مهندسی Safety Jogger مدل Pluto-Eh  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهی..
1,100,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 47 (4 صفحه)
با توجه به اینکه شرکت Jogger ایمنی بود، چند سال طول کشید تا به برندی تبدیل شود که امروزه هستیم. آنچه به عنوان یک کارخانه تولید کفش کوچک در بلژیک به نام "Cortina" آغاز شد، به یک تجارت بین المللی تبدیل شد که از مارک های بسیاری تشکیل شده است، که Safety Jogger یکی از اولین برند های آن است. Safety Jogger امروزه برند بین المللی PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) ، بخشی از کورتینا است. عضویت در کورتینا، ایمنی جوگر را به یک برند ثابت تبدیل می کند. این امر همچنین به ما این فرصت را می دهد تا بدون افت کیفیت در روند کار، در بازار خود به سرعت رشد کنیم. Safety Jogger سالانه بیش از 32 میلیون جفت کفش در سراسر جهان به فروش می رساند. ما قادر به انجام این کار هستیم زیرا Safety Jogger می تواند به تیم بزرگی اعتماد کند که انگیزه بالایی دارد تا بیش از 100٪ برای جلب رضایت مشتریان خود بدهد.