منو
سبد خرید

Safety Jogger

کفش ایمنی مهندسی سیفتی جوگر مدل VALLIS
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7905
کفش ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل VALLIS معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بسیاری دا..
528,000تومان
پوتین ایمنی مهندسی سیفتی جوگر مدل Montis
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7908
پوتین ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل Montis  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بس..
550,000تومان
پوتین ایمنی سیفتی جوگر مدل Boreas2
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7926
پوتین ایمنی Safety Jogger مدل Boreas2 معرفی اجمالی محصولشرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بسیاری دارن..
650,000تومان
کفش ایمنی مهندسی سیفتی جوگر مدل Bestrun2
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7915
کفش ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل Bestrun2 معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بسیار..
350,000تومان
چکمه ایمنی سیفتی جوگر مدل Poseidon
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7922
چکمه ایمنی Safety Jogger مدل Poseidon معرفی اجمالی چکمه ایمنی شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت چکمه ایمنی، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات ب..
200,000تومان
پوتین ایمنی مهندسی سیفتی جوگر مدل X2000 (تحویل یکماهه)
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7903
 پوتین ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل X2000مدت زمان تحویل کالا یکماه است.معرفی اجمالی محصولشرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که م..
2,900,000تومان
پوتین ایمنی مهندسی سیفتی جوگر مدل Mercuris
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7925
پوتین ایمنی مهندسی سیفتی جوگر مدل Mercuris معرفی اجمالی محصولشرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بسیاری..
650,000تومان
پوتین ایمنی مهندسی سیفتی جوگر مدل Dakara (تحویل یک ماه)
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7913
پوتین ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل Dakaraمدت تحویل کالا در ایران یک ماه. معرفی اجمالی محصولشرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که..
3,800,000تومان
پوتین ایمنی مهندسی سیفتی جوگر مدل BestBoot2
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7919
پوتین ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل BestBoot2 معرفی اجمالی محصولشرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بس..
1,200,000تومان
کفش مهندسی سیفتی جوگر مدل Fitz (تحویل یکماهه)
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: Safety Jogger مدل: BL8401
کفش مهندسی سیفتی جوگر مدل Fitzمدت زمان تحویل یکماه پس از ثبت سفارش است.فیتز یکی از تنفس‌پذیرترین کفش‌های ایمنی است که می‌توانید روی پاهای خود قرار دهید، که به طور خاص برای اطمینان از راحتی طولانی مدت در شرایط کاری گرم طراحی شده است. رویه بافتنی قابل تنفس رطوبت را از بین می برد و یک اثر خنک ک..
3,950,000تومان
کفش ایمنی پرسنلی سیفتی جوگر مدل Manager (تحویل یکماهه)
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7930
کفش ایمنی پرسنلی Safety Jogger مدل Managerمدت زمان تحویل کالا یک ماه می باشد. معرفی اجمالی محصولشرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی..
4,000,000تومان
کفش ایمنی مهندسی سیفتی جوگر مدل Turbo (تحویل یکماهه)
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7931
کفش ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل Turboمدت زمان تحویل کالا یک ماه می باشد. معرفی اجمالی محصولشرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی ک..
4,990,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 47 (4 صفحه)
با توجه به اینکه شرکت Jogger ایمنی بود، چند سال طول کشید تا به برندی تبدیل شود که امروزه هستیم. آنچه به عنوان یک کارخانه تولید کفش کوچک در بلژیک به نام "Cortina" آغاز شد، به یک تجارت بین المللی تبدیل شد که از مارک های بسیاری تشکیل شده است، که Safety Jogger یکی از اولین برند های آن است. Safety Jogger امروزه برند بین المللی PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) ، بخشی از کورتینا است. عضویت در کورتینا، ایمنی جوگر را به یک برند ثابت تبدیل می کند. این امر همچنین به ما این فرصت را می دهد تا بدون افت کیفیت در روند کار، در بازار خود به سرعت رشد کنیم. Safety Jogger سالانه بیش از 32 میلیون جفت کفش در سراسر جهان به فروش می رساند. ما قادر به انجام این کار هستیم زیرا Safety Jogger می تواند به تیم بزرگی اعتماد کند که انگیزه بالایی دارد تا بیش از 100٪ برای جلب رضایت مشتریان خود بدهد.