منو
سبد خرید

Kaya Safety

برند: Kaya Safety مدل: TU5183
آویز پیچ دیواری Kaya Safety مدل F-20 A شرکت کایا سیفتی در سال 1996 به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از ..
50,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU7996
طناب فرود 57 سانتی متری Kaya Safety‌ مدل DL-25 شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلو..
1,170,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU4261
ابزار فرود حرفه ای آلپ Kaya Safety مدل RP400 شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگی..
15,780,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU7990
کمربند ایمنی صعود و فرود Kaya Safety مدل ACB-40 شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جل..
2,805,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU4232
برانکارد استیل Kaya Safety مدل RS-260 شرکت کایا سیفتی در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از س..
17,000,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU4235
کیف حمل تجهیزات کار در ارتفاع Kaya Safety مدل BG-5 شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های..
810,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU4236
کیف حمل بار Kaya Safety مدل BG-15 شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقوط،..
1,800,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU5181
کمربند ایمنی Kaya Safety مدل RB-45B شرکت امنیت کایا در سال 1996 به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقو..
1,680,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU5182
کمربند ایمنی Kaya Safety مدل RB-40D شرکت امنیت کایا در سال 1996 به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقو..
1,680,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU4259
پله رکاب Kaya Safety مدل SE-15 شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقوط، تج..
1,085,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU4258
پله رکاب 3 حلقه Kaya Safety مدل SE-30 شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از س..
1,085,000تومان
برند: Kaya Safety مدل: TU4284
لنیارد طنابی دو قلاب شوک دار Kaya Safety مدل E-3 B با قلاب K-65/K-6 این لنیاردها معمولا برای بالا رفتن از برج، نصب فولاد، داربست و تعمیر و نگهداری بر روی سازه های باز استفاده می شود . تسمه یا طناب همراه با یک جذب کننده انرژی است که نیروی ضربه و خطر صدمات را برای اپراتور کاهش می دهد . انرژی سقوط ت..
2,100,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 60 (5 صفحه)
کایا سیفتی Kaya Safety در سال 1996 برای طراحی سیستم ها و تجهیزات کار در ارتفاع برای فعالیت ایمن تر و صحیح تر تاسیس شده است. کایا سیفتی Kaya Safety با داشتن پیشرفته ترین امکانات در زمینه هایی نظیر طراحی، توسعه و تولیدات تجهیزات سقوط، صعود و نجات در ترکیه برای نهادها و سازمانهای عملیاتی در بخشهایی مانند دفاع ، اطفا حریق ، نفت و گاز ، ساخت و ساز و مخابرات احداث شد. ما علاوه بر دانش و تجربیات حاصل از بیش از 18 سال کار در زمینه های مختلف، از این موضوع آگاه هستیم که کارمندان و مدیران برای استفاده صحیح از تجهیزات و سیستم های ایمنی نیاز به آموزش های لازم دارند. ما در مرکز آموزش خود که یکی از بزرگترین مراکز شبیه سازی ارتفاع در اروپا است، آموزشهایی را ارائه می دهیم.