منو
سبد خرید

Kaya Safety

لنیارد طنابی تک قلاب شوک دار کایا سیفتی سری E-1 T با قلاب K-65/K-2
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4274
لنیارد طنابی تک قلاب شوک دار Kaya Safety سری E-1 T با قلاب K-65/K-2این لنیاردها معمولا برای بالا رفتن از برج، نصب فولاد، داربست و تعمیر و نگهداری بر روی سازه های باز استفاده می شود . تسمه یا طناب همراه با یک جذب کننده انرژی است که نیروی ضربه و خطر صدمات را برای اپراتور کاهش می دهد . انرژی سقوط ت..
1,705,000تومان
قرقره کایا سیفتی‌ مدل P1
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7992
قرقره Kaya Safety‌ مدل P1شرکت کایا سیفتی‌ در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقوط، تجهیزا..
235,000تومان
کلاه ایمنی کار در ارتفاع کایا سیفتی مدل Dynamo 397
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7997
کلاه ایمنی کار در ارتفاع Kaya Safety مدل Dynamo 397بدون شک یکی از بخش‌های حساس بدن انسان در برابر حوادث، ناحیه سر می باشد. چرا که در این ناحیه اندام های حیاتی و سیستم اعصاب مرکزی بدن قرار گرفته است که وارد شدن کوچکترین ضربه به آن ناحیه می‌تواند باعث مرگ فرد و یا موجب خسارات جبران ناپذیر و دائمی ..
1,310,000تومان
کلاه ایمنی کار در ارتفاع عایق برق کایا سیفتی مدل Dynamo Volt
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7998
کلاه ایمنی کار در ارتفاع عایق برق Kaya Safety مدل Dynamo Voltبدون شک یکی از بخش‌های حساس بدن انسان در برابر حوادث، ناحیه سر می باشد. چرا که در این ناحیه اندام های حیاتی و سیستم اعصاب مرکزی بدن قرار گرفته است که وارد شدن کوچکترین ضربه به آن ناحیه می‌تواند باعث مرگ فرد و یا موجب خسارات جبران ناپذی..
1,400,000تومان
برانکارد استیل کایا سیفتی مدل RS-260
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4232
برانکارد استیل Kaya Safety مدل RS-260شرکت کایا سیفتی در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از س..
17,000,000تومان
کمربند ایمنی تثبیت کننده موقعیت کایا سیفتی مدل P-455 YB
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7991
کمربند ایمنی تثبیت کننده موقعیت Kaya Safety مدل P-455 YBشرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیس..
1,430,000تومان
کیف حمل تجهیزات کار در ارتفاع کایا سیفتی مدل BG-5
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4235
کیف حمل تجهیزات کار در ارتفاع Kaya Safety مدل BG-5شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های..
810,000تومان
کیف حمل بار کایا سیفتی مدل BG-15
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4236
کیف حمل بار Kaya Safety مدل BG-15شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقوط،..
1,800,000تومان
کمربند ایمنی کایا سیفتی مدل RB-45B
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU5181
کمربند ایمنی Kaya Safety مدل RB-45Bشرکت امنیت کایا در سال 1996 به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقو..
1,680,000تومان
کمربند ایمنی کایا سیفتی مدل RB-40D
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU5182
کمربند ایمنی Kaya Safety مدل RB-40Dشرکت امنیت کایا در سال 1996 به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقو..
1,680,000تومان
کمربند ایمنی نجات کایا سیفتی مدل I-451
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7989
کمربند ایمنی نجات Kaya Safety مدل I-451شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از..
1,230,000تومان
کمربند ایمنی صعود کایا سیفتی مدل I-451A
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7988
کمربند ایمنی صعود Kaya Safety مدل I-451Aشرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری ا..
1,500,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 60 (5 صفحه)
کایا سیفتی Kaya Safety در سال 1996 برای طراحی سیستم ها و تجهیزات کار در ارتفاع برای فعالیت ایمن تر و صحیح تر تاسیس شده است. کایا سیفتی Kaya Safety با داشتن پیشرفته ترین امکانات در زمینه هایی نظیر طراحی، توسعه و تولیدات تجهیزات سقوط، صعود و نجات در ترکیه برای نهادها و سازمانهای عملیاتی در بخشهایی مانند دفاع ، اطفا حریق ، نفت و گاز ، ساخت و ساز و مخابرات احداث شد. ما علاوه بر دانش و تجربیات حاصل از بیش از 18 سال کار در زمینه های مختلف، از این موضوع آگاه هستیم که کارمندان و مدیران برای استفاده صحیح از تجهیزات و سیستم های ایمنی نیاز به آموزش های لازم دارند. ما در مرکز آموزش خود که یکی از بزرگترین مراکز شبیه سازی ارتفاع در اروپا است، آموزشهایی را ارائه می دهیم.