منو
سبد خرید

Hatterman

برند: Hatterman مدل: IR2026
کلاه ایمنی عایق برق Hatterman مدل MK6 کلاه ایمنی عایق برق MK6 هترمن (The Classic Mk7® Industrial Safety Helmet) ساخته شده از مواد ترکیبی ABS و با توجه به ساتاندارد های بین المللی طراحی و ساخته شده است. کلاه ایمنی عایق برق MK6 هترمن بیشترین محافظت را در استاندارد EN 397 عرضه میکند. سالها وقت ب..
220,000تومان
برند: Hatterman مدل: IR2006
کلاه ایمنی Hatterman مدل MK7 جنس کلاه MK7 از ABS می باشد که اکثر کلاه های کار در ارتفاع از این مواد می باشد.فریم پلاستیکی نرم که در داخل کلاه وجود دارد علاوه بر راحتی سر کاربر به دلیل فاصله بین کلاه و فریم پلاستیکی باعث گردش هوا شده و با تعبیه سوراخ هایی در روی کلاه به تهویه هوای داخل کلاه کمک شا..
245,000تومان
برند: Hatterman مدل: IR2025
کلاه ایمنی ساختمانی هترمن سری MK6 شرکت هترمن (Hatter-Man) از جمله تولیدکنندگان لوازم و تجهیزات ایمنی کار محسوب می شود. این شرکت چند مدل کلاه ایمنی ساختمانی را هم تولید کرده که سری MK6 یکی از این محصولات است. این کلاه ایمنی ساختمانی طراحی و ساخت بسیار مناسبی دارد. پوسته داخل کلاه از جنس پلاستیک خش..
200,000تومان
برند: Hatterman مدل: IR2024
کلاه ایمنی مهندسی Hatterman مدل MK8 فریم پلاستیکی نرم که در داخل کلاه ایمنی مهندسی وجود دارد علاوه بر راحتی سر کاربر به دلیل فاصله بین کلاه و فریم پلاستیکی باعث گردش هوا شده و با تعبیه سوراخ هایی در روی کلاه ایمنی مهندسی به تهویه هوای داخل کلاه کمک شایانی می نماید. با وجود بند ریگلاژی این کلاه ای..
240,000تومان
برند: Hatterman مدل: IR2020
کلاه ایمنی کار در ارتفاع HatterMan مدل EVO Lite MK8 جنس کلاه ایمنی کار در ارتفاع  MK8 از ABS می باشد که اکثر کلاه ایمنی کار در ارتفاع  از این مواد می باشد.فریم پلاستیکی نرم که در داخل کلاه وجود دارد علاوه بر راحتی سر کاربر به دلیل فاصله بین کلاه ایمنی کار در ارتفاع و فریم پلاستیکی باعث گردش هوا ش..
530,000تومان
کلاه نیمه ایمنی هترمن نقابدار
ویژه
برند: Hatterman مدل: TU6801
کلاه نیمه ایمنی مهندسی کپ CAP کلاه نیمه ایمنی مهندسی  کپ CAP هترمن با داشتن یک پلاستیک فشرده در داخل کلاهکلاه نیمه ایمنی مهندسی، سر را از برخورد اجسام سخت محافظ می کند. همچنین با داشتن ۴ حفره در اطراف کلاه مانع از عرق کردن سر می شود. کلاه نیمه ایمنی مهندسی فوق از ایمنی قابل قبولی در برخورد اجسا..
105,000تومان
کلاه ایمنی هترمن مدل MK3
ویژه
برند: Hatterman مدل: IR2016
کلاه ایمنی هترمن مدل MK3 شرکت هترمن (Hatter-Man) از جمله تولیدکنندگان لوازم و تجهیزات ایمنی کار محسوب می شود. این شرکت چند مدل کلاه ایمنی هترمن را هم تولید کرده که سری MK3 یکی از این محصولات است. این کلاه ایمنی هترمن طراحی و ساخت بسیار مناسبی دارد. پوسته داخل کلاه از جنس پلاستیک خشک و مطابق با با..
60,000تومان
برند: Hatterman مدل: IR1307
کلاه ماسک جوشکاری hatterman مدل تایوان کلاه ماسک جوشکاری در شغل جوشکاری کاربرد دارد همان طور که می دانیم آسیب های وارده به چشم و صورتبر اثر نورهای به وحود آمده از عملیات جوشکاری می باشد، شرکت هترمن با هدف محافظت چشم و صورت کلاه ماسک جوشکاری را با برترین مواد تولید کرده است که مزیت این ماسک نسبت ب..
125,000تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
گروه تجاری صنعتی تقی خانی، تولید کننده و وارد کننده انواع محصولات و تجهیزات ایمنی، تجهیزات حفاظت فردی، تجهیزات آتش نشانی و تجهیزات ترافیکی می باشد. این گروه صنعتی فعالیت خود را از سال 1382 در زمینه طراحی و ساخت محصولاتی همگام با استانداردهای داخلی و خارجی اعم از اروپایی و آمریکایی نموده که به لطف خدا تا به امروز از پیشتازان این عرصه بوده است. یکی از تولیدات این گروه محصولات هترمن می باشد که بهترین محافظ سر و گردن در ایران به حساب می آید.