منو
سبد خرید

CT

کلاه کار در ارتفاع سی تی مدل Work Shell
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6511
کلاه کار در ارتفاع CT مدل Work Shellکلاه ایمنی کار در ارتفاع WORK SHELL ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده اس..
2,375,000تومان
سیستم پیشگیری از سقوط ویژه کابل سی تی مدل SKC
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6521
سیستم پیشگیری از سقوط ویژه کابل CT مدل SKCSKR-2ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. دستگاه متحرک متوقف کن..
3,170,000تومان
دستکش ایمنی چرمی سی تی مدل Progrip
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6570
دستکش ایمنی CT مدل Progrip  دستکش PROGRIP ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. •    دستکش چرمی بسیار راحت..
720,000تومان
طناب استاتیک سی تی سایز 11 میلیمتری مدل Worksman Evo
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6563
طناب 200 متری CT مدل Worksman Evo 11طناب WORKSMAN EVO 11.0 ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. این طناب  ..
100,000تومان
طناب استاتیک سی تی سایز 11 میلیمتری مدل Patron Plus
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6561
طناب استاتیک CT سایز 11 میلیمتری مدل Patron Plusطناب PATRON PLUS 11 ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. ..
100,000تومان
طناب استاتیک سی تی سایز 10.5 میلیمتری مدل Cave Evo
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6562
طناب  استاتیک CT مدل Cave Evo 10.5طناب10.5  CAVE EVO ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. این طناب  برای ک..
95,000تومان
یومار قرقره دار سی تی مدل Quick Roll
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6528
یومار قرقره دار CT مدل Quick RollQUICK RULL ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. QUICK RULL یک وسیله جهت صعود به..
3,730,000تومان
کیت ابزار صعود روی هارنس سی تی مدل Ascender kit plus
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6507
کیت ابزار صعود روی هارنس CT مدل Ascender kit plusکیت بالارو سینه ای (ASCENDER KIT) ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE ت..
1,810,000تومان
کوله پشتی 70 لیتری سی تی مدل Zenith
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6568
کوله پشتی 70 لیتری CT مدل ZenithZENITH ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.   کیسه حمل مستحکم برای بالا رفتن از دی..
6,920,000تومان
کوله پشتی 40 لیتری سی تی مدل Utility BackPack
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6567
 کوله پشتی 40 لیتری حمل تجهیزاتUTILITY BACKPACK  UTILITY BACKPACK ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.       کیسه ح..
3,500,000تومان
کوله پشتی 35 لیتری سی تی مدل Carrier Bag
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6572
کوله پشتی 35 لیتری CT مدل Carrier BagCARRIER BAG  ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.   کوله پشتی همه کاره جهت حمل ..
1,748,000تومان
کوله پشتی 25 لیتری سی تی مدل Azimut
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6571
 کوله پشتی 25 لیتری حمل تجهیزاتAZIMUT AZIMUT ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.   کیسه حمل نقل بزرگ و متوسط که دا..
4,200,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 71 (6 صفحه)