منو
سبد خرید

یحیی

پوتین ایمنی یحیی مدل تری ام عایق برق
عدم موجودی در انبار
برند: یحیی مدل: IR1001
کفش عایق برق یحیی مدل 3M :تولیدی یحیی در حدود 30 سال است که در زمینه تولید انواع کفش ایمنی فعالیت دارد. یحیی با بهره گیری از بروز ترین دانش ها و تجهیزات پیشرفته روز دنیا یکی از پیشگامان در زمینه تولید کفش های ایمنی به حساب می آید و تنها کارخانه تولیدی کفش ایمنی است که مسئول کنترل کیفی دارد و پس ..
520,000تومان
پوتین ایمنی یحیی مدل Super 3M
عدم موجودی در انبار
برند: یحیی مدل: IR1002
معرفی کفش ایمنی یحیی Super 3mکفش ایمنی یحیی سوپر تریمکس، پوتین میان رده ایرانی با چرم اشبالت نیمه براق با آستر پلی اورتان آنتی باکتریال. از ویژگی های محصول می توان به سرپنجه کامپوزیت آنتی شوک، مقاومت در برابر لیز خوردن، ضد سایش و ضد برش و زیره مقاوم در برابر حرارت اشاره کرد. زیره مقاوم اینکفش ای..
410,000تومان
ماسک دو سوپاپ صادراتی N95 یحیی با 5 عدد فیلتر
ویژه 2 تا 3 روز دیگر
برند: یحیی مدل: IR9261
ماسک سوپاپدار N95 یحیی با 5 عدد فیلترمشخصات و نحوه عملکرد:همواره در سراسر دنیا توصیه میشود که برای جلوگیری از شیوع بیشتر انواع بیماری‌ها و ویروس‌ها از ماسک‌های سلامت استفاده کنیم از آنجایی که متخصصان هنوز دقیقاً چگونگی انتقال ویروس را نمی دانند، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها توصیه می کن..
80,000تومان
ماسک سه لایه اقتصادی یحیی بسته 10 عددی
2 تا 3 روز دیگر
برند: یحیی مدل: IR9284
ماسک سه لایه اقتصادی یحییماسک‌ها انواع مختلفی دارند و با توجه به موارد استفاده‌ی آن ها، پارچه و لایه‌های متفاوتی در دوخت آن‌ها به کار می‌رود. بدیهی است؛ با توجه به شرایط کنونی جهان در رابطه با انتشار بیماری‌های مختلف ویروسی از جمله کرونا و همچنین آلودگی های شهر های بزرگ، تهیه و دوخت یک ماسک مناس..
55,000تومان
ماسک سه بعدی 4 لایه یحیی
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: یحیی مدل: IR0725
ماسک سه بعدی (3D) یحیی بسته 3 عددیاستفاده از ماسک های سه لایه یا پزشکی، یکی از اصلی ترین و اصولی ترین روش های پیشگیری از ورود هر نوع آلودگی به مجراهای تنفسی می باشد. در گذشته شاهد بودیم که پرستاران و دکترها در زمان درمان افراد مبتلا به بیماری خاص از ماسک استفاده می کردند یا در شرایط آلودگی هوا ک..
22,000تومان
ماسک جراحی نانو یحیی بسته 5 عددی
2 تا 3 روز دیگر
برند: یحیی مدل: IR6821
ماسک استریل بهداشتی سوپروایزوری 3 لایه نانو اتوکلاو اقتصادیمحصول شرکت یحییپک 5 تایی موجود استتنها ماسک استریل و میکروب کشی شده نانو کشوردارای تاییدیه وزارت بهداشتمحصول طبی،کیفیت ساخت بسیار بالامحصول :سه لایه شامل دولایه اسپان باند و یک لایه ملت بلون SMS نانواتوکلاو شده و ..
40,000تومان
ماسک تک سوپاپ N95 یحیی با 3 عدد فیلتر
ویژه 2 تا 3 روز دیگر
برند: یحیی مدل: IR9294
ماسک سوپاپدار N95 یحیی با 3 عدد فیلترمشخصات و نحوه عملکرد:همواره در سراسر دنیا توصیه میشود که برای جلوگیری از شیوع بیشتر انواع بیماری‌ها و ویروس‌ها از ماسک‌های سلامت استفاده کنیم از آنجایی که متخصصان هنوز دقیقاً چگونگی انتقال ویروس را نمی دانند، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها توصیه می کن..
72,000تومان
ماسک بدون سوپاپ N95 یحیی با 2 عدد فیلتر
ویژه 2 تا 3 روز دیگر
برند: یحیی مدل: IR9260
ماسک بدون سوپاپ N95 یحیی با 2 عدد فیلترمشخصات و نحوه عملکرد:همواره در سراسر دنیا توصیه میشود که برای جلوگیری از شیوع بیشتر انواع بیماری‌ها و ویروس‌ها از ماسک‌های سلامت استفاده کنیم از آنجایی که متخصصان هنوز دقیقاً چگونگی انتقال ویروس را نمی دانند، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها توصیه می ..
70,000تومان
ماسک بدون سوپاپ 5 لایه یحیی
2 تا 3 روز دیگر
برند: یحیی مدل: IR6816
ماسک بدون سوپاپ یحییهمواره در سراسر دنیا توصیه میشود که برای جلوگیری از شیوع بیشتر انواع بیماری‌ها و ویروس‌ها از ماسک‌های سلامت استفاده کنیم از آنجا که متخصصان هنوز دقیقاً چگونه انتقال ویروس را نمی دانند، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها توصیه می کنند تمامی شهروندان جهت پیشگیری از ابتلا به بیم..
40,000تومان
ماسک بدون سوپاپ 5 لایه چریکی یحیی
2 تا 3 روز دیگر
برند: یحیی مدل: IR9288
ماسک بدون سوپاپ یحییهمواره در سراسر دنیا توصیه میشود که برای جلوگیری از شیوع بیشتر انواع بیماری‌ها و ویروس‌ها از ماسک‌های سلامت استفاده کنیم از آنجا که متخصصان هنوز دقیقاً چگونه انتقال ویروس را نمی دانند، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها توصیه می کنند تمامی شهروندان جهت پیشگیری از ابتلا به بیم..
50,000تومان
ماسک بدون سوپاپ 5 لایه مشکی یحیی
2 تا 3 روز دیگر
برند: یحیی مدل: IR9291
ماسک بدون سوپاپ 5 لایه مشکی یحییهمواره در سراسر دنیا توصیه میشود که برای جلوگیری از شیوع بیشتر انواع بیماری‌ها و ویروس‌ها از ماسک‌های سلامت استفاده کنیم از آنجا که متخصصان هنوز دقیقاً چگونه انتقال ویروس را نمی دانند، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها توصیه می کنند تمامی شهروندان جهت پیشگیری از ..
50,000تومان
ماسک 5 لایه N95 دو سوپاپ یحیی
2 تا 3 روز دیگر
برند: یحیی مدل: IR9802
ماسک 5 لایه دارای لایه فیلتر کربن فعال با دو سوپاپهمواره در سراسر دنیا توصیه میشود که برای جلوگیری از شیوع بیشتر انواع بیماری‌ها و ویروس‌ها از ماسک‌های سلامت استفاده کنیم از آنجایی که متخصصان هنوز دقیقاً چگونگی انتقال ویروس را نمی دانند، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها توصیه می کنند تمامی شهر..
55,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)
گروه یحیی با بیش از ۵۰ سال تجربه خوب بازرگانی در زمینه تهیه و توزیع تجهیزات ایمنی و آتش نشانی و با هدف استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص داخلی و کارآفرینی و حمایت از تولید داخلی در سال ۱۳۹۲ اقدام به راه اندازی کارخانه ای با مدرن ترین دستگاه های روز دنیا نموده و خود را متعهد کرده تا ضمن تولید محصولی با کیفیت و داشتن تاییدیه مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت وزارت کار، رضایت مشتریان را در کارنامه خود ثبت نماید. انتخاب مواد اولیه با کیفیت، استفاده از تجهیزات با تکنولوژی روز دنیا بکارگیری نیروهای با سابقه و متعهد سر لوحه کار این گروه یحیی می باشد. هدف گروه صنعتی یحیی، توسعه صنعت ایمنی و تولید ماسک و انواع کفش ایمنی کشور با بهترین و جدیدترین مواد اولیه است که صنعت تولید صنایع ایمنی کشور را هم ردیف صنعت کشورهای پیشرفته قرار دهد. محصولات تولیدی گروه صنعتی یحیی با دارا بودن تاییده از وزارت کار و و رفاه اجتماعی و استاندارد و نیز دارای استاندارد اروپایی CE توانسته است رضایت مندی بیشتری از مشتریان و مصرف کنندگان خود را جلب نماید. گروه صنعتی یحیی علی رغم تولید ماسک و کفش ایمنی با نام تجاری یحیی و Super3M و کفش های چرم مجلسی در تهیه و توزیع لوازم ایمنی از جمله انواع کلاه ایمنی ، ماسک های صنعتی و شیمیایی ، گوشی های صداگیر ، لباس کارهای مهندسی – شیمیایی – نسوز ، دستکش های صنعتی ، لوازم آتشنشانی و … فعالیت می کند.