منو
سبد خرید

گازسنج

گازسنج

در محیط های کاری که کاربران هنگام کار در معرض گازهای سمی به صورت لحضه ای قرار می گیرند. استفاده از گازسنج در این محیط ها الزامی است. گازسنج میزان گازهای سمی را اندازه گیری می نماید. نحوه کار این دستگاه گازسنج به این صورت است که با اندازه گیری گازهای سمی مقادیر این نوع گازها را بر روی صفحه نمایش خود بر حسب PPM نمایش می دهند و اگر گازی در محیط از مقادیر تعیین شده توسط شرکت سازنده گازسنج بیشتر باشد گازسنج شروع به آژیر زدن می نماید تا کاربران اقدامان لازم را مبذول فرمایند.

گازسنج ها در مدل های متفاوتی به بازار عرضه می شوند. متداول ترین نوع گازسنج ها تک سنسور و چهار سنسور می باشند که به ترتیب میزان یک گاز و چهار گاز را در محیط ارزیابی می کنند. که بسته به مدل ها انواع گازهای متفاوتی ارزیابی می شود. در موضوع کالیبراسیون این دستگاه ها باید گفته شود که گازسنج از تاریخ تولید آن 6 ماه کالیبره دارد و بعد از 6 ماه باید کالیبراسیون دستگاه انجام شود تا بتوان از دستگاه گازسنج استفاده کرد. در بعضی از مدل ها دستگاه های گازسنج به مدت دو سال فعال هستند و دیگر قابل کالیبره نمی باشند. که دارای قیمت کمتری هستند.

 

برند: Honeywell مدل: AM6720
گاز سنج GasAlertMax XT II شرکت  Honeywell Analytics در زمینه تولید گاز تست فعالیت نموده و از ابتدا در تلاش بوده تا راه های بهتری را برای طراحی، ساخت و راه حل های تشخیص گاز مناسب پیدا کند. شرکت Honeywell Analytic با پیشرفت تکنولوژی و دانش فنی خالص، محصولات خود را بهبود و تکامل می بخشد.  قابل ذکر است..
29,000,000تومان
گازسنج BW مدل Extereme H2S
عدم موجودی در انبار
برند: Honeywell مدل: AM6719
گاز سنج Gas Alert Extreme شرکت  Honeywell Analytics در زمینه تولید گاز تست فعالیت نموده و از ابتدا در تلاش بوده تا راه های بهتری را برای طراحی، ساخت و راه حل های تشخیص گاز مناسب پیدا کند. شرکت Honeywell Analytic با پیشرفت تکنولوژی و دانش فنی خالص، محصولات خود را بهبود و تکامل می بخشد.  قابل ذکر..
3,200,000تومان
گاز سنج MSA مدل ALTAIR 5X
عدم موجودی در انبار
برند: MSA مدل: AM6716
گاز سنج MSA مدل ALTAIR 5X کارکنانی که با شرایط بالقوه خطرناک مواجه دارند شایسته است که بهترین محافظت از آنان به عمل آید. در کمپانی MSA طراحان و سازندگان بی وقفه در تلاش هستند که وسایل تشخیص گاز بهتر و باهوش‌تر که برای تمام مردم جهان قابل اعتماد باشد را بسازند. ALTAIR 5X یکی از این وسایل بوده که..
51,000,000تومان
گازسنج چهار حالته MSA مدل Altair 4X
عدم موجودی در انبار
برند: MSA مدل: AM5178
گازسنج چهار حالته MSA مدل Altair 4X دتکتور با قابلیت تشخیص تا 4 گاز به صورت همزمان و با در اختیار داشتن سنسور‌های LEL، O2،CO، H2S، NO2 و  SO2 که درون یک قاب سخت قرار گرفته ماندگاری بی نظیری را فراهم می‌آورد که از جمله می‌توان به تست پرتاب آن از ارتفاع 6 متری بروی بتون نام برد...
11,500,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)