منو
سبد خرید

کیف و کاور عینک ایمنی

کیف و کاور عینک ایمنی

همانطور که می دانیم کیف ها و کاورهای عینک های آفتابی و طبی در بازار خود هم از لحاظ رنگ و هم از لحاظ جنس تنوع بسیاری دارند. اما نکته ای که قابل توجه هست هیچ کدام از این کیف و کاورهای عینک ایمن نیستند به همین منظور سعی کردیم تا در دسته بندی محافظ چشم و صورت، کیف ها و کاورهای عینک ایمنی مرتبط با هر محصول را به نمایش بگذاریم.

کیف ها و کاورهای ایمنی برای محافظت از عینک های ایمنی ساخته می شوند تا از ضربات و خط و خش بر روی عینک های ایمنی جلوگیری کنند. که خود انواع متفاوتی دارنداز جمله: کیف های کمری، کیف های موبایلی و حتی کاور ها که هر کدام خاصیت و ویژگی مخصوصی را نیز دارند. به طور مثال برای کارهای سنگین و سخت از کیف های ضد ضربه کمری برای حفاظت از عینک ایمنی استفاده می شود. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که قیمت این کیف و کاورهای عینک ایمنی را با کیف  کاورهای متداول در بازار را با هم مقایسه نکنید چون کیفیت و جنس آن ها کاملا با هم فرق می کنند.

برند: UVEX مدل: GE7965
کیف کمری عینک Uvex سری 9954501 اگر به مدت زمانی نیاز به عینک خود دارید یا اگر می خواهید آنها را از یک مکان به مکان دیگر حمل کنید، بایستی تجهیزات حفاظتی را با خیال راحت نگه دارید. ما برای این موارد کیف کمری عینک یووکس را پیشنهاد میکنیم. ویژگی های عمومی     برای عینک دید وسیع با حلقه زیپ و کم..
485,000تومان
برند: UVEX مدل: GE7964
کیف موبایلی عینک Uvex سری 618002 اگر به مدت زمانی نیاز به عینک خود دارید یا اگر می خواهید آنها را از یک مکان به مکان دیگر حمل کنید، بایستی تجهیزات حفاظتی را با خیال راحت نگه دارید. ما برای این مورد کیف موبایلی از جنس میکرو فیبر را پیشنهاد می کنیم. ویژگی های عمومی     مورد انعطاف پذیر ساخت..
190,000تومان
برند: UVEX مدل: GE7962
کیف عینک ضد ضربه Uvex سری 9954600 اگر به مدت زمانی نیاز به عینک خود دارید یا اگر می خواهید آنها را از یک مکان به مکان دیگر حمل کنید، بایستی تجهیزات حفاظتی را با خیال راحت نگه دارید. ما برای این موارد یک کیف عینک ضد ضربه از جنس میکروفیبر ارائه می دهیم. ویژگی های عمومی     جعبه سخت پوسته با طرا..
390,000تومان
برند: UVEX مدل: GE7963
کاور عینک Uvex سری 9954355   اگر به مدت زمانی نیاز به عینک خود دارید یا اگر می خواهید آنها را از یک مکان به مکان دیگر حمل کنید، بایستی تجهیزات حفاظتی را با خیال راحت نگه دارید. ما برای این مورد کاور عینک ایمنی یووکس از جنس میکروفیبر نازک را پیشنهاد می کنیم. ویژگی های عمومی     جنس میکر..
80,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)