منو
سبد خرید

کیف

کیف

کیف های کمک های اولیه که به دلیل سبک وزن بودن کیف های کمک اولیه نسبت به جعبه کمک های اولیه قابل حمل می باشند که بیشتر مورد استفاده کوهنوردان قرار می گیرد. توجه داشته باشید که کیف های کمک اولیه نسبت به جعبه کمک های اولیه از قیمت پایین تری برخوردارند.  تجهیزات پزشکی که در این نوع کیف های کمک های اولیه قرار دارد شامل:  الکل سفید برای ضد عفونی، پنبه، گاز استریل در اندازه های متفاوت برای پوشاندن زخم، باند در ابعاد مختلف، محلول آمونیاک که به عنوان محرک سیستم تنفسی کاربرد دارد، کیف بخ، کیسه آب گرم برای گرم کردن نقاطی که دچار سرما زدگی شده اند، درجه تب، قیچی و چسب، سرنگ آماده برای تزریق های ضروری، چسب زخم و پمادهای ضروری مثل جنتامایسین و تتراسیکلین.

قرص های ضروری که در کیف کمک های اولیه وجود دارند شامل: قرص‌های مسکن و ضد درد و ضروری مثل استامینوفن ضد درد و مسکن، قرص دیفنوکسیلات که ضد اسهال می باشد، قرص سرماخوردگی، قرص آنتی هیستامین یا سیترزین برای حساسیت، قرص متوکلوپرامید یا پلازیل جهت رفع حالت تهوع و استفراغ و سر گیجهو غیره

 

کیف کمک های اولیه کسری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR8003
معرفی کیف کمک های اولیه کسریوجود جعبه‌ کمک‌ اولیه در منزل، خودرو و حتی محل کار بسیار مهم و اجباری است. کیف کوچک کمک اولیه در بسیاری از موارد، توانایی نجات‌ دادن جان افراد را به عهده دارد. کیف کمک‌های اولیه‌ «کسری» (Kasra) را با ابعاد 7.3 × 19 × 25 سانتی‌ مترمی باشد. وزن این کیف با محتویات داخل آ..
80,000تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)