منو
سبد خرید

کوله پشتی تجهیزات کار در ارتفاع

کوله پشتی تجهیزات کار در ارتفاع

کوله پشتی یکی ازتجهیزاتی است که برای حمل لوازم مورد استفاده قرار می گیرد به عبارت دیگر تمام وسایل یک کوهنورد داخل چیزی قرار میگیرد که کوله پشتی نام دارد. باید دارای خصوصیاتی باشد که بتوان از آن بهترین استفاده را کرد. پس انتخاب یک کوله پشتی مناسب که درست روی بدن قرار گیرد از اهمیت بالایی برخوردار ا ست زیرا این و سیله همراه دائمی است.

در سال های اخیر شرکت های مختلف کوله پشتی های متنوعی با کاربرد های متفاوتی طراحی وعرضه کرده اند که کاربر در انتخاب آن راحت تر باشد. کوله باید دارای پارچه ای منعطف و با دوام در برابر نفوذ آب، کاور مخصوص ضد آب ، تسمه هایی با اسفنج نرم و قفل شونده برای شانه ها و کمر، با تنظیم های مناسب و همچنین باید دارای پشتی و شانه بند های داخلی استاندارد برای جلوگیری از فشار بیش از اندازه به فرد، شانه ها و ستون مهره ها با شد تا صدمه جبران ناپذیری به کوهنورد نزند.

برای انتخاب و خرید کوله پشتی مناسب یک سری ویژگی هایی مد نظر است که بر اساس آن اقدام به خرید میکنیم که ویژگی تعیین کننده عبارت است: 1) جنسیت کاربر (زن یا مرد). 2) حجم یا همان لیتر کوله(حجم بار). 3) میزان وزنی باری که داخل کوله قرار می گیرد. توجه داشته باشید که جنسیت گزینه خیلی مهمی است چرا که فیزیک بدنی آقایان با خانم ها تفاوت زیادی با هم دارد و به همین دلیل شرکت های بزرگ کوله های ویژه بانوان که عموما نسبت به آقایان استخوان بندی ریز تر دارند، شکل پایین تنه و فیزیک استخوان لگن آنها متفاوت است و سر شانه های انها کوچکتر. کوله های منا سب خانم ها با مدل هایی مثل SL – lady – women و ا شکالی مثل گل شیپوری مشخص میشود که بستگی به کمپانی سازنده دارد تولید می کنند. البته آقایانی هم که دارای استخوان بندی ریزتری هستند می توانند از این کوله ها استفاده کنند.

 

کیف حمل تجهیزات کار در ارتفاع کایا سیفتی مدل BG-5
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4235
کیف حمل تجهیزات کار در ارتفاع Kaya Safety مدل BG-5شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های..
810,000تومان
کیف حمل بار کایا سیفتی مدل BG-15
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4236
کیف حمل بار Kaya Safety مدل BG-15شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقوط،..
1,800,000تومان
کوله پشتی استیل پرو سیفتی مدل Oxford
عدم موجودی در انبار
برند: Steel Pro Safety مدل: SP9993
معرفی شرکت:در سال 1966 به عنوان تولید کننده لباس کار برای تأمین تقاضای حفاظت از صنعت در جنوب اسپانیا متولد شدیم. • ما یک تجربه بزرگ در زمینه تجهیزات PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) کسب کردیم، در دهه 80 ما در سراسر اسپانیا یک شبکه تجاری داشتیم. • در سال 2005 برند MARCA با نام تجاری Anibal در زمینه تولید..
620,000تومان
کوله پشتی 70 لیتری سی تی مدل Zenith
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6568
کوله پشتی 70 لیتری CT مدل ZenithZENITH ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.   کیسه حمل مستحکم برای بالا رفتن از دی..
6,920,000تومان
کوله پشتی 40 لیتری سی تی مدل Utility BackPack
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6567
 کوله پشتی 40 لیتری حمل تجهیزاتUTILITY BACKPACK  UTILITY BACKPACK ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.       کیسه ح..
3,500,000تومان
کوله پشتی 35 لیتری سی تی مدل Carrier Bag
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6572
کوله پشتی 35 لیتری CT مدل Carrier BagCARRIER BAG  ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.   کوله پشتی همه کاره جهت حمل ..
1,748,000تومان
کوله پشتی 25 لیتری سی تی مدل Azimut
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6571
 کوله پشتی 25 لیتری حمل تجهیزاتAZIMUT AZIMUT ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.   کیسه حمل نقل بزرگ و متوسط که دا..
4,200,000تومان
کوله 26 لیتری کراتوس سیفتی مدل FA9010100
عدم موجودی در انبار
برند: Kratos Safety مدل: FA8141
کوله 26 لیتری کراتوس سیفتی مدل FA9010100کوله پشتی کراتوس سیفتی مدل FA 90 10 100 مخصوص حمل ابزار و تجهیزات کار در ارتفاع است، این کوله از جنس پلی استر آکسفورد است و دارای ظرفیت 26 لیتر، 3 بخش جدا و 8 جیب است در قسمت شانه، پشت و زیر کوله، پد در نظر گرفته شده است و همچنین قابلیت حمل دستی را نیز دار..
1,855,000تومان
کوله پشتی کوهنوردی 18 لیتری پتزل مدل Bug
عدم موجودی در انبار
برند: Petzl مدل: FR4441
کوله پشتی کوهنوردی 18 لیتری Petzl مدل Bugکوله پشتی BUG 18 لیتر برای صعودهای چند مرحله ایی یک روزه طراحی شده و برای کاربردهای همه روزه نیز مناسب می باشد. برای حمل لوازم در مسیرهای سنگنوردی و هنگام کوهنوردی مناسب بوده و طراحی آن به واسطه حجم کم ، آزادی حرکت شانه ها ، تا شدن تسمه کمر ، تراز حمل برا..
900,000تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)