منو
سبد خرید

کمک های اولیه

کمک های اولیه

کمک های اولیه به صورت جعبه و کیف عرضه می شود که شامل وسایل پزشکی و داروهایی هستند که مصرف بیشتری دارند و ضروری هستند، می باشد. جعبه یا کیف کمک های اولیه در مدارس، نهارها، ماشین، خانه باید مورد استفاده قرار گیرند. کاربرد این جعبه یا کیف کمک اولیه به این منظور است که کار های امدادرسانی به مصدومان قبل از رسیدن اورژانس توسط افراد با تجربه انجام شود. داخل جعبه یا کیف های کمک اولیه بسته به قیمت و ابعاد این جعبه ها و کیف ها تجهیزات قرار می گیرد.

نکته ای که باید در نظر گرفته شود این است که تجهیزات داخل کیف و جعبه کمک اولیه باید از دسترس اطفال یا کودکان دور باشد و بر روی داروها برچسب خورده شود که در شرایط اضطراری داروی اشتباهی به مصدوم داده نشود. نکته ی دیگری که باید به آن توجه داشت تاریخ مصرف داروها می باشد که باید حتما مورد بررسی قرار گیرد به این دلیل که پس از گذشت تاریخ انقضای داروها علاوه بر کاهش یا از بین رفتن تأثیر این داروها روی بدن انسان ممکن است مصدوم را دچار مسمومیت کند.کیف و جعبه کمک های اولیه باید در محیطی با دمای 2 تا 30 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

کیف کمک های اولیه کسری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR8003
معرفی کیف کمک های اولیه کسریوجود جعبه‌ کمک‌ اولیه در منزل، خودرو و حتی محل کار بسیار مهم و اجباری است. کیف کوچک کمک اولیه در بسیاری از موارد، توانایی نجات‌ دادن جان افراد را به عهده دارد. کیف کمک‌های اولیه‌ «کسری» (Kasra) را با ابعاد 7.3 × 19 × 25 سانتی‌ مترمی باشد. وزن این کیف با محتویات داخل آ..
80,000تومان
جعبه کمک های اولیه لوتوس
عدم موجودی در انبار
مدل: IR8001
سلامتی شما درزمانی که مشغول به فعالیت و کار روزانه هستید بسیار مهم است. درزمانی که دچار جراحت می‌شوید، باید بهترین عکس‌العمل را نشان دهید تا از خون‌ریزی و عفونت زخم جلوگیری کنید. بهره‌گیری از وسایل کمک‌های اولیه و داشتن اطلاعات درزمینه‌ی نحوه استفاده‌‌ی صحیح از آن‌ها بهترین کمک و راه‌حل موجود است. ..
230,000تومان
جعبه کمک های اولیه صبا
عدم موجودی در انبار
مدل: IR8002
معرفی جعبه کمک های اولیه صبامدل جعبه : صبا ابعاد (عمق-عرض-طول): 5*22*26 جنس جعبه: پلاستیک محتویات جعبه: گاز استریل 10*10 (1عدد)، گازوازلینه (1عدد)، بتادین 60 سی سی (1عدد)،چسب ضد حساسیت (1عدد)، قیچی کوچک (1عدد)، پنبه توپک (1عدد)، باندنخی ۷٫۵ سانت (2عدد)، چسب زخم (10عدد)، پد الکلی (2عدد)، پد ..
60,000تومان
جعبه کمک های اولیه داتیس
عدم موجودی در انبار
مدل: IR8004
جعبه کمک های اولیه داتیسحادثه هیچ گاه خبر نمی کند و هنگامی که رخ دهد، باید به سرعت مدیریت شود. وقتی شما در خانه یا ماشین یا محل کار خود، یک جعبه کمک های اولیه داشته باشید، خیالتان از بابت حوادث راحت تر است و هنگامی که حادثه ای رخ دهد، می توانید خسارت های جانی و مالی آن را مدیریت کنید و کاهش دهید..
90,000تومان
جعبه کمک های اولیه ابزاری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR8005
مشخصات جعبه کمک های اولیه ابزاری:ابعاد:130 × 170 × 330 میلی مترجنس:پلاستیکنوع:جعبه کمک‌های اولیهجعبه‌ی دو طبقه‌ی کمک‌ها اولیه داری سینی قابل حمل حاوی دستکش جراحی، باند، پنبه،خ9 چسب زخم، گاز استریل وزن: 770 گرمنقاط قوت جعبه کمک های اولیه ابزاری: قابلیت حمل آسان  ..
160,000تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)