منو
سبد خرید

کمربند ایمنی کمری

کمربند ایمنی کمری

کمربند ایمنی کمری و عملکرد آن: کمربند ایمنی کمری یا کمربند سیمبانی برای ثابت نگه داشتن فرد ارتفاع می باشد که به عنوان یکی از تحهیزات کار در ارتفاع شناخته می شود و از تجهیزات است که جهت بالا رفتن و بدون حرکت ماندن و یا پایین آمدن از تیر های برق مورد استفاده قرار می گیرد.

کمربند ایمنی سیم بانی کل بدن نمیگیرد و فقط دور کمر بسته می شود. به این کمر, کمربند ایمنی دکل بانی نیز گفته م یشود چون در میان کارکنان صنعت برق و مخابرات برای کار بروی دکل های برق و مخابرات عمدتا مورد استفاده قرار می گیرد.

این کمر بند طوری طراحی شده که در هنگام کار نیروی وارده از سمت کمربند به بدن فرد را به صورت یکسان و یکنواخت تقسیم می کند و باعث ایجاد درد و فشار در کمر فرد نمی شود. در بعضی این نوع کمربند ها قسمت هایی برای قرار دادن ابزار کار در نظر گرفته شده است .

برند: Protekt مدل: PO1109
کمربند ایمنی سیمبانی Protekt مدل PB-10با تکیه گاه پهن دارای شرایط ارگونومیک و آسایش زیاد در کار طولانی روی تیرهای برق و دکل ها، مجهز به دو قلاب در طرفین جهت اتصال به تسمه یا طناب های رابط (Safety Lanyard)  می باشد .طناب رابط تخصصی و ویژه این کمربند (طناب رابط قابل تنظیم سیمبانی PROT 3 ) می باشد ..
4,100,000تومان
برند: Protekt مدل: PO1110
کمربند ایمنی با قلاب و طناب آویز Protekt مدل PB-31کمربند ایمنی سیم بانی با قلاب و طناب آویز با تسمه پشتی نسبتا” پهن و ارگونومیک، دو قلابه مجهز به تسمه رابط اتصال به تکیه گاه (Safety Lanyard)  است .طناب رابط تخصصی و۰ ویژه این کمربند (طناب رابط قابل تنظیم سیمبانی PROT 3 ) می باشد . استفاده از PROT..
4,300,000تومان
برند: Protekt مدل: PO1136
کمربند ایمنی ارگونومیک مدل PE010شایع ترین آسیب جسمی در اغلب مشاغل که کار فیزیکی در آنها متدوال است دردهای ناحیه کمر می باشد و شاید بالاترین آمار از کار افتادگی در کار مربوط به این عارضه شایع باشد.این مشکل حاصل بلند کردن و حمل بار سنگین بصورت غیر اصولی است که آموزش مهندسی ارگونومی در پیشگیری از پ..
1,200,000تومان
کمربند ایمنی بلو ایگل مدل N9737
2 تا 3 روز دیگر
برند: Blue Eagle مدل: TA6805
کمربند ایمنی بلو ایگل مدل N9737مشخصات کلی:دارای 2 حلقه D شکل برای اتصال به لنیارد.ایده آل برای موقعیت کاری: طراحی شده برای پشتیبانی از کاربر در یک موقعیت کاری در ارتفاع. این کمربند را می توان به تنهایی استفاده کرد ، درصورتی که خطری در برابر سقوط وجود ندارد ، یا با اتصال به یک هارنس برای..
200,000تومان
کمربند کمری با بند طنابی ثابت برند البرز پوشش مدل A216
عدم موجودی در انبار
برند: البرز پوشش مدل: IR2613
کمربند کمری با بند طنابی ثابت برند البرز پوشش مدل A216از کمربندهای کمری به صورت ایستاده و فقط به صورت U استفاده نمایید. جهت این منظور از دو حلقه اتصال در پهلوها استفاده نمایید. ابتدا بند طنابی یا تسمه ای را دور مانع یا تیر قرار داده و قلاب متصل به بند را به حلقه پهلو اتصال دهید استفاده از بند به..
1,000,000تومان
کمربند سیمبانی میلر
جدید 2 تا 3 روز دیگر
مدل: CH0733
کمربند سیمبانی میلرکمربند سیمبانی وکیومی میلر ساخت چین می باشد که در مقایسه با کالاهای در این دسته در حد متوسط قرار می گیرد. در کل کمربندهایی که فقط کمر کاربر را پوشش می دهد به اصطلاح کمربند سیمبانی گفته می شود. کمربند سیمبانی میلر بیشتر مورد استفاده دکل کاران می باشد که احتیاجی به هارنس ندارند..
195,000تومان
کمربند سیمبانی با طناب ترمزدار ریگلاژی البرز پوشش مدل A222
2 تا 3 روز دیگر
برند: البرز پوشش مدل: IR0944
معرفی البرز پوششالبرز پوشش تولید کننده تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع با استفاده از تجارب فراوان، خط تولید بروز، استفاده از نیروهای مجرب و با توجه به شرایط کشور عزیزمان ایران، محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید نموده است. از جمله تولیدات شرکت بزرگ البرز پوشش می توان به موارد زیر اشاده نمود (البته ت..
2,500,000تومان
کمربند ایمنی کایا سیفتی مدل RB-45B
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU5181
کمربند ایمنی Kaya Safety مدل RB-45Bشرکت امنیت کایا در سال 1996 به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقو..
1,680,000تومان
کمربند ایمنی کایا سیفتی مدل RB-40D
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU5182
کمربند ایمنی Kaya Safety مدل RB-40Dشرکت امنیت کایا در سال 1996 به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقو..
1,680,000تومان
هارنس نیم تنه البرز پوشش مدل A246
2 تا 3 روز دیگر
برند: البرز پوشش مدل: IR6849
هارنس نیم تنه البرز پوشش مدل A246دارای تسمه ضد خش و سبک حفاظ راحتی پا کمر، باعث افزایش راحتی و پهنا در ناحیه کمر م یشود که ضد عرق م یباشد. در ناحیه کمر دارای شیارهای جا ابزاری می باشد و در پهلوها حلق ههایی جهت نگهداری کارابین یدک تعبیه شده است. سگکهای تمام فولادی و بسیار مقاوم در برابر کشش و..
3,400,000تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)