منو
سبد خرید

کلاه گپ (نیمه ایمنی)

کلاه گپ (نیمه ایمنی)

کلاه گپ یا کلاه نیمه ایمنی بیشتر مورد استفاده مهندسانی است که احتمال سقوط اجسام سنگین به سر آن ها کم می باشد. کلاه های گپ را می توان به دو بخش: قسمت بیرونی و قسمت داخلی تقسیم بندی کرد. قسمت داخلی که از جنس ABS یا پلی کربناتاست که ایمنی کاربر را مهیا می سازد و قسمت بیرونی از جنس پارچه و توری می باشدکه روی قسمت داخلی نصب می شود که وظیفه هواکشی برای سر و زیبایی کلاه ایمنی لبه دار را مهیا می سازد.

قسمت بیرونی را می توان به راحتی از قسمت داخلی کلاه جدا کرد به همین خاطر هنگام کثیف شدن کلاه به راحتی می توان آن را شست، علاوه بر این قسمت بیرونی دارای چندین مدل هست که نمونه از این مدل ها لبه دار یا بدون لبه می باشد که بسته به کار افراد (میدان دید هنگام کار) می تواند متفاوت باشد.

در قسمت داخلی فاصله بین سر و جسم سختی که در بالا توضیح داده شد را فومی پر می کند که باعث عدم فشار جسم سخت به سر و راحتی کاربر می شود.در کلاه های نیمه ایمنی برای متناسب کردن اندازه کلاه با سر کاربر بند چسبی در پشت کلاه تعبیه شده است که کلاه به درستی بر روی سر افراد قرار گیرد. 

در ضمن کلاه های نیمه ایمنی بسیار سبک تر ازانواع دیگر از  کلاه های ایمنی  هستند و در رنگ های متفاوتی به بازار عرضه می شوند.

کلاه نیمه ایمنی هترمن نقابدار
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: Hatterman مدل: TU6801
کلاه نیمه ایمنی مهندسی کپ CAP کلاه نیمه ایمنی مهندسی  کپ CAP هترمن با داشتن یک پلاستیک فشرده در داخل کلاهکلاه نیمه ایمنی مهندسی، سر را از برخورد اجسام سخت محافظ می کند. همچنین با داشتن ۴ حفره در اطراف کلاه مانع از عرق کردن سر می شود.کلاه نیمه ایمنی مهندسی فوق از ایمنی قابل قبولی در برخورد اجسا..
105,000تومان
کلاه نیمه ایمنی (گپ) یووکس مدل u-cap sport bump cap
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE2035
کلاه نیمه ایمنی (گپ) Uvex مدل u-cap sport bump capکلاه لبه دار ضربه گیر u-cap با طراحی استثنایی حتی در مناطقی که الزامی برای استفاده از کلاه های ایمنی وجود ندارد حفاظت سر به طرز قابل توجهی می تواند آسیب های سر را کاهش دهد.همچنین استفاده از کلاه های ضربه گیر گپ u-cap sport bump cap می تواند باعث..
666,000تومان
کلاه نیمه ایمنی (گپ) یووکس مدل u-cap premium bump cap
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE2030
کلاه نیمه ایمنی (گپ) Uvex مدل u-cap premium bump capکلاه لبه دار ضربه گیر u-cap با طراحی استثنایی کلاه های نیمه ایمنی  u-cap premium bump cap یا به اصطلاح گپ شما را از آسیب های جدی سر حفاظت نمی کنند.مناسب برای کارهای سبک می باشد که در هنگام پوشیدن این کلاه توسط کاربر راحتی و انعطاف پذیری آن به ..
995,000تومان
کلاه نیمه ایمنی (گپ) یووکس مدل u-cap hi-viz bump cap
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE2032
کلاه نیمه ایمنی (گپ) لبه کوتاه Uvex مدل u-cap hi-viz bump capکلاه لبه دار ضربه گیر u-cap با طراحی استثنایی کلاه های نیمه ایمنی u-cap hi-viz bump cap یا به اصطلاح گپ شما را از آسیب های جدی سر حفاظت نمی کنند.مناسب برای کارهای سبک می باشدیعنی این کلاه در جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد که الزامات..
995,000تومان
کلاه نیمه ایمنی (گپ) لبه کوتاه یووکس مدل u-cap sport hi-viz bump cap
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE2034
کلاه نیمه ایمنی (گپ) لبه کوتاه Uvex مدل u-cap sport hi-viz bump capکلاه لبه دار ضربه گیر u-cap با طراحی استثنایی با وجود رنگ های روشن شبرنگی که مطابق استاندارد EN471 می باشد علاوه بر کامل بودن این کلاه u-cap sport hi-viz bump cap باعث دیده شدن افراد هنگام کار می شود.حتی در مناطقی که الزامی برای..
690,000تومان
کلاه نیمه ایمنی (گپ) لبه کوتاه یووکس مدل u-cap sport bump cap
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE2033
کلاه ایمنی لبه دار گپ  Uvex مدل u-cap sport bump capکلاه ایمنی لبه دار u-cap با طراحی استثنایی حتی در مناطقی که الزامی برای استفاده از کلاه های ایمنی وجود ندارد حفاظت سر به طرز قابل توجهی می تواند آسیب های سر را کاهش دهد.همچنین استفاده از کلاه ایمنی لبه دار u-cap sport bump cap می تواند باعث ..
665,000تومان
کلاه نیمه ایمنی (گپ) لبه کوتاه یووکس مدل u-cap premium bump cap
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE2031
کلاه نیمه ایمنی (گپ) لبه کوتاه Uvex مدل u-cap premium bump capکلاه لبه دار ضربه گیر u-cap با طراحی استثنایی کلاه های نیمه ایمنی یا به اصطلاح گپ شما را از آسیب های جدی سر حفاظت نمی کنند.مناسب برای کارهای سبک می باشد که در هنگام پوشیدن این کلاه توسط کاربر راحتی و انعطاف پذیری آن به چشم می آید. ای..
825,000تومان
کلاه مهندسی گپ استیل پرو سیفتی
2 تا 3 روز دیگر
برند: Steel Pro Safety مدل: SP6859
معرفی شرکت:در سال 1966 به عنوان تولید کننده لباس کار برای تأمین تقاضای حفاظت از صنعت در جنوب اسپانیا متولد شدیم. • ما یک تجربه بزرگ در زمینه تجهیزات PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) کسب کردیم، در دهه 80 ما در سراسر اسپانیا یک شبکه تجاری داشتیم. • در سال 2005 برند MARCA با نام تجاری Anibal در زمینه تولید..
850,000تومان
کلاه ایمنی گپ تایوانی درجه دو
عدم موجودی در انبار
مدل: TA2011
کلاه ایمنی گپ تایوانی درجه دوکلاه لبه دار ایمنی مخصوص کار در نقاط با تابش شدید آفتابامکان چاپ لوگو بر روی کلاه ها وجود دارد. ..
39,000تومان
کلاه ایمنی گپ ایرانی
عدم موجودی در انبار
مدل: IR2010
کلاه ایمنی گپ ایرانیکلاه لبه دار ایمنی مخصوص کار در نقاط با تابش شدید آفتابامکان چاپ لوگو بر روی کلاه ها وجود دارد.ساخت ایرانامکان چاپ لوگو شرکت بر روی کلاه ها وجود دارد (برای تعداد سفارشات بالای 100 عدد هزینه ی قالب برای چاپ لوگو رایگان می باشد در غیر این صورت مبلغ 25000 تومان برای ..
32,500تومان
کلاه ایمنی گپ انگلیسی
عدم موجودی در انبار
مدل: EN2009
کلاه ایمنی گپ انگلیسیکلاه لبه دار ایمنی (گپ) مخصوص کار در نقاط با تابش شدید آفتابساخت کشور انگلیس      ..
91,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)