منو
سبد خرید

کلاه ایمنی عایق برق

کلاه ایمنی عایق برق

کلاه برق در دسته بندی کلاس 2 قرار می گیرد که علاوه بر محافظت در برابر ضربات باید از جریانات الکتریکی وارده به سر هم جلوگیری نماید.که اغلب کلاه کار هایی که در این دسته جای می گیرند خود به دو کلاس زیر تقسیم بندی می شوند که کاربر به راحتی بتواند کلاه ایمنی مناسب با شرایط کاری خود را خریداری کند.

کلاس E:در این کلاس کلاه های ایمنی عایق برق ولتاژ بالا قرار می گیرند، که میزان نشت جریان الکتریکی کلاه ایمنی در مدت زمان یک دقیقه تماس با ولتاژ 20000 ولت و فرکانس 60 هرتز، بیش از 9 میلی آمپر نمی باشد.

کلاس G: در این کلاس کلاه های ایمنی عایق برق ولتاژ پایین قرار می گیرند، که میزان نشت جریان الکتریکی کلاه کار در مدت زمان یک دقیقه تماس با ولتاژ 2200 ولت و فرکانس 60 هرتز، بیش از 3 میلی آمپر نمی باشد.

کلاه هایی که پوسته و بند و تسمه که به اصطلاح سوسپاسیون یا هارنس داخلی کلاه کار نام دارند نباید از جنس فلز باشند و بر روی پوسته کلاه برق حتی یک روزنه کوچک نباید تعبیه شده باشد در غیر این صورت جریانات الکتریکی را به سر کاربر منتقل نموده و باعث بروز حادثه می شوند.
برند: MERY’S TOKEN مدل: TA6706
کلاه ايمني عايق برق رگلاژی مارک Mery's Tokenشرکت راسپینا افتخار دارد که به عنوان يکي از پيشروان توليد، واردات و عرضه تجهيزات تخصصي ايمني فردي، صنعتي و مبارزه با حريق محسوب گرديده است. سعي و اهتمام مسئولين اين شرکت ، معرفي و عرضهء تجهيزات مورد نياز کشور از کمپاني هاي معتبر جهاني با بهترين کيفي..
320,000تومان
برند: MERY’S TOKEN مدل: IR6706
کلاه ايمني عايق برق مارک Mery's Tokenشرکت راسپینا  فعاليت افتخار دارد که به عنوان يکي ازپيشروان  واردات و عرضه تجهيزات تخصصي ايمني فردي، صنعتي و مبارزه با حريق محسوب گرديده است. سعي و اهتمام مسئولين اين شرکت ، معرفي و عرضهء تجهيزات مورد نياز کشور از کمپاني هاي معتبر جهاني با بهترين کيفيت و کا..
300,000تومان
کلاه عایق برق یووکس مدل Pheos E-S-WR
2 تا 3 روز دیگر
برند: UVEX مدل: GE6825
کلاه عایق برق یووکس مدل Pheos E-S-WRکلاه ایمنی سبک وزن uvex pheos از طراحی اسپرت برخوردار بوده و حداکثر راحتی را در اختیار کاربر قرار می دهد - به عنوان مثال به دلیل تهویه هوا و استفاده از سیستم تعلیق 3D بسیار انعطاف پذیر. پوسته کلاه ایمنی محکم به راحتی در فشار از طرفین مقاومت می کند و تمام الزام..
800,000تومان
کلاه عایق برق نقاب بلند یووکس مدل Pheos E-WR
2 تا 3 روز دیگر
برند: UVEX مدل: ZZGE6827
کلاه عایق برق نقاب بلند یووکس مدل Pheos E-WRکلاه ایمنی سبک وزن uvex pheos از طراحی اسپرت برخوردار بوده و حداکثر راحتی را در اختیار کاربر قرار می دهد - به عنوان مثال به دلیل تهویه هوا و استفاده از سیستم تعلیق 3D بسیار انعطاف پذیر. پوسته کلاه ایمنی محکم به راحتی در فشار از طرفین مقاومت می کند و تم..
800,000تومان
کلاه ایمنی کاناسیف مدل Impactor I
عدم موجودی در انبار
برند: Canasafe مدل: CA2013
کلاه ایمنی Canasafe مدل  Impactor Iحفاظت از کارکنان و نیرو های کاری در برابر آسیب های با لقوه سر که بخشی از برنامه ایمنی در محیط های کارگاهی می باشد از اهمیت خاصی برخوردار است. آسیب به سر می تواند باعث از کار افتادن فرد و حتی در بعضی موارد موجب مرگ آن شود. از مخاطرات  شغلی که ناحیه سر افراد را..
360,000تومان
کلاه ایمنی نورث مدل A79
عدم موجودی در انبار
برند: NORTH مدل: AM2036
کلاه ایمنی North A79 کلاه ایمنی سفید  A79محصولی از Honywell زیر مجموعه شرکت North می باشد. شرکت North یک شرکت فعال در زمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی بوده که در کشور مکزیک واقع شده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی تولید شده و شرکت و از این نظر محصولات خود را تضمین می نمای..
140,000تومان
کلاه ایمنی عایق برق پرشین سیفتی مدل دورف 7 کلاس E
2 تا 3 روز دیگر
برند: Persian Safety مدل: IR0968
کلاه ایمنی عایق برق پرشین سیفتی – مدل دورف ۷ کلاس  Eکلاه ایمنی مهندسی دورف 7 تولید شرکت پرشین سیفتی است که دارای طراحی و کیفیت ساخت بسیار مناسبی بوده و جنس کلاه ایمنی از ABS می باشد که به همین دلیل مقاومت خوبی نسبت به شرایط مکانیکی، حرارتی و شیمیایی دارا می باشد. و به راحتی از ناحیه سر و گردن کا..
280,000تومان
کلاه ایمنی عایق برق هترمن مدل MK6
عدم موجودی در انبار
برند: Hatterman مدل: IR2026
کلاه ایمنی عایق برق Hatterman مدل MK6کلاه ایمنی عایق برق MK6 هترمن (The Classic Mk7® Industrial Safety Helmet) ساخته شده از مواد ترکیبی ABS و با توجه به ساتاندارد های بین المللی طراحی و ساخته شده است.کلاه ایمنی عایق برق MK6 هترمن بیشترین محافظت را در استاندارد EN 397 عرضه میکند. سالها وقت ب..
220,000تومان
کلاه ایمنی ریگلاژ پیچی نورث مدل A79R
عدم موجودی در انبار
برند: NORTH مدل: AM2037
کلاه ایمنی ساختمانی ریگلاژ پیچی North مدل A79Rکلاه ایمنی ساختمانی  A79 Rمحصولی از Honywell زیر مجموعه شرکت North می باشد. شرکت North یک شرکت فعال در زمینه تولید تجهیزات حفاظت فردی بوده که در کشور مکزیک واقع شده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی تولید شده و شرکت و از..
165,000تومان
کلاه کار در ارتفاع صنعتی عایق برق Skylotec مدل Inceptor GRX high Voltage
عدم موجودی در انبار
برند: Skylotec مدل: GE3968
کلاه کار در ارتفاع صنعتی عایق برق Skylotec مدل Inceptor GRX high Voltage کلاه ایمنی اینسپتور، در اولین نگاه با ردیفی از خطوط تیره کناریش توجه ما را به خود جلب میکند. شبکه توری EPS  آن ضامن جذب فوق العاده انواع ضربات می باشد. و این در حالیست که طراحی داخل آن کاملا متناسب و موافق با شکل سر انس..
1,275,000تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)