منو
سبد خرید

کلاه ایمنی ضد حریق

کلاه ایمنی ضد حریق

همان طور که می دانیم آتش نشانان در عملیات های سنگین نجات و اطفا حریق با حادثه های متفاوتی روبرو می شوند از جمله این حادثه ها عبارتند از: مواجه با آتش، انفجار و ریزش قسمتی از بنا و غیره. که برای محافظت از جان آتش نشانان بر اساس استانداردهای گوناگوتی تجهیزاتی ساخته شده است. یکی از این تجهیزات کلاه آتش نشانی است که از سر آتش نشانان حفاظت می کند.

جنس کلاه های آتش نشانی یا کلاه های ضد حریق از موادی است که در برابر ضربه، آتش و انفجار مقاومت بالایی داشته باشند. بیشتر کلاه های آتش نشانی از جنس ABS سخت هست که به بقیه جنس های کلاه ضد حریق ارجح تر نیز می باشد ولی  کامپوزیتی که در برابر شرایط گفته شده مقاومت بالایی داشته باشد هم نیز تولید می شود. در قسمت داخلی کلاه آتش نشانی از هارنس بسیار محکم با بالشتک هایی در دور سر وجود دارد که هم ایمنی آتش نشان و هم راحتی استفاده از کلاه را مهیا سازد. در قسمت پشت کلاه آتش نشانی پارچه ای نسوز (آلومینیومی)  که به اصطلاح به آن پارامید یا آلوبست  نیز می گویند تعبیه می شود تا از ورود آتش به گردن آتش نشان خودداری کند.

کلاه ضد حریق MSA مدل GALLET F1SF
عدم موجودی در انبار
برند: MSA مدل: AM5102
کلاه ایمنی آتش نشانی برند MSA مدل GALLET F1SF مدل استاندارد مبنای F1SF که مطابق با  EN 443:2008 بوده، بالاترین سطح حفاظت را با راختی برای آتش نشانان شهری و صنعتی فراهم می آورد. لایه بیرونی از جنس پلی آمید با تحمل دمای بالا که به وسیله لایه های جاذب ضربه مجهز شده است،کلاه آتش نشانی را در براب..
5,175,000تومان
کلاه ضد حریق DNA مدل MOBY
عدم موجودی در انبار
برند: DNA مدل: IT5101
کلاه ایمنی آتش نشانی، موبی – MOBY این کلاه ایمنی آتش نشانی مدل پیشرفته کلاه Gallet 1 مارک MSA است که با ۱۰ ویژگی برتر جدید تولید و به بازار کشورهای صنعتی بزرگ جهان عرضه شده است. کلاه ایمنی آتش نشانی از یک نوع پلیمر خاص  کامپوزیتی با مقاومت فیزیکی، مکانیکی و حرارتی بسیار بالا ساخته ش..
5,200,000تومان
کلاه آتش نشانی سیکور مدل VFR
عدم موجودی در انبار
مدل: IT3549
کلاه آتش نشانی Sicor مدل VFR در نتيجه ۳۰ سال تجربه در ساخت و تهيه كلاه آتش نشانی برای تعداد زيادی از آتش نشانی های صاحب نام دنيا و به كمک پيشنهاد های دريافت شده از استفاده كنندگان هرروزه توليدات ما شركت سيكور موفق به طراحی و ساخت كلاه آتش نشانی جديدی بر طبق استانداردهای EN443:2008  گرديده اس..
4,370,000تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)