منو
سبد خرید

کلاه ایمنی صنعتی با عینک یا شیلد

کلاه ایمنی صنعتی با عینک یا شیلد

کلاه ایمنی همراه عینک یا شیلد محافظ صورت برای افرادی است که با چندین خطر در کارهای روزمره خود مواجه هستند. به طور مثال شما فردی رو در نظر یگیرید که در پروزه عمرانی جوشکار هست با برشکاری انجام می دهد علاوه بر خطر سقوط مصالح بر روی سر کاربر، خطر پرتاب اشیای نوک تیز مثل فلز به صورت کاربر نیز وجو دارد از کلاه ایمنی صنعتی همراه با عینک و شیلد استفاده می کنند. همانطور که می دانیم شغل های دیگری همانند شغل ذکر شده هستند که برای ایمنی کاربر باید از این نوع محصولات با استانداردهای خاص استفاده شود.

در کلاه ایمنی با عینک یا شیلد جندین مدل عینک و شیلد وجود دارد که هر کدام مخصوص کارهایی هستند که از خریداران محترم هنگام خرید درخواست می شود که به ویژگی های آن ها کاملا دقت کنند.به طور مثال برشکاران باید از شیلد و عینک های شفاف و ضد ضربه استفاده کنند، جوشکاران باید از شیلد و عینک مخصوص جوشکاری که دارای تیرگی خاصی هستند استفاده کنند و غیره.

برند: Hatterman مدل: IR2006
کلاه ایمنی Hatterman مدل MK7 جنس کلاه MK7 از ABS می باشد که اکثر کلاه های کار در ارتفاع از این مواد می باشد.فریم پلاستیکی نرم که در داخل کلاه وجود دارد علاوه بر راحتی سر کاربر به دلیل فاصله بین کلاه و فریم پلاستیکی باعث گردش هوا شده و با تعبیه سوراخ هایی در روی کلاه به تهویه هوای داخل کلاه کمک شا..
245,000تومان
کلاه ایمنی همراه شیلد یووکس مدل Pheos Visor
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE6669
Uvex phoes visor شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می باشد که در سال 1926 تاسیس و در زمینه تولید تجهزات حفاظت فردی فعالیت می کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می کند. تمام فرآیند ها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. •    شیلدهای صورت پلی کربنات با ..
1,300,000تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)