منو
سبد خرید

کلاه ایمنی صنعتی

کلاه ایمنی صنعتی

کلاه ایمنی صنعتی همان کلاه کار می باشد که در دسته کلاس 1 قرار می گیرد که مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند ولی در برابر جریان الکتریکی مقاومتی از خود نشان نمی دهند. کلاه ایمنی صنعتی دارای رنگ های متفاوتی است که هر رنگ متناسب با شغل هر نفر در کارگاه یا ساختمان با محیط های کاری اتخاذ می شود.بر فرض مثال: رنگ سفید مخصوص مهندسان و مدیران، رنگ سبز مسئولان HSE ، رنگ طوسی مخصوص بازدید کنندگان و مهمانان، قرمز مخصوص آتش نشانان، آبی مخصوص تکنسین برق ، زرد مخصوص کارگران است.

مدت زمان استفاده از هرکلاه ایمنی بستگی به شرایط نگهداری کلاه کار دارد. طبق استاندارد های ANSI و OSHA هر کلاه ایمنی تحت شرایط کاری متوسط باید هر 5 سال یکبار تعویض گردد، در شرایط کاری سخت توصیه می شود کلاه ایمنی هر 2 سال یکبار تعویض شود . دفت کنید که این مدت زمان از تاریخ تولید کلاه کار شروع می شود به این دلیل که مواد تشکیل دهنده کلاه طی مدت زمانی خاصیت ضربه گیری خود را از دست می دهند حتی وقتی که کلاه در انبار باشد.

جنس کلاه های ایمنی متفاوت است که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند که برخی از این جنس ها: پلی اتیلن، ABS ، آلومینیوم، پلی کربنات و فایبرگلاس است.

برند: MERY’S TOKEN مدل: TA6702
کلاه ایمنی صنعتی پلی اتیلن مریس توکن با بند یراق پلاستیکی شرکت ايمن تهران بابيش از سی سال فعاليت افتخار دارد که به عنوان يکی ازپيشروان توليد، واردات و عرضه تجهيزات تخصصی ايمني فردی، صنعتی ومبارزه با حريق محسوب گرديده است. سعی و اهتمام مسئولين اين شرکت ، معرفی و عرضهء تجهيزات مورد نياز کشور از کمپا..
95,000تومان
کلاه ایمنی پلی اتیلن مریس توکن با بند و یراق ابریشمی و عرق گیر
ویژه
برند: MERY’S TOKEN مدل: TA6701
کلاه ایمنی صنعتی پلی اتیلن مریس توکن با بند یراق ابریشمی و عرق گیرشرکت راسپینا افتخار دارد که به عنوان يکي ازپيشروان توليد، واردات و عرضه تجهيزات تخصصي ايمني فردی، صنعتی ومبارزه با حريق محسوب گرديده است. سعي و اهتمام مسئولين اين شرکت ، معرفی و عرضهء تجهيزات مورد نياز کشور از کمپانی های معتبر ج..
120,000تومان
برند: MERY’S TOKEN مدل: TA6704
کلاه ایمنی صنعتی MARY'S TOKEN از جنس ABS با بند و یراق Blue eagle   چنانچه امکان حذف منابع خطر به شکل مناسب در کارگاه وجود نداشته باشد برای حفظ سلامت کارکنان باید از وسایل حفاظت فردی مناسب استفاده کند. در کلیه محیط های کاری که در آن ها احتمال وارد آمدن صدماتی به سر افراد در اثر سقوط فرد از ارتفاع..
190,000تومان
برند: MERY’S TOKEN مدل: TA6703
کلاه ایمنی صنعتی MARY'S TOKEN از جنس ABS با یراق و عرق گیر ابریشمی   خطرات و حادثه های زیادی در محیط کار وجود دارد که سلامت کارکنان را تهدید می کند. سر و گردن از این امر مستثنا نیست . در محیط های کاری خیلی از کارگران دچار آسیب در ناحیه سر می شوند و در پی آن دوسوم آنها دچار مشکلات و آسیب های جدی می..
175,000تومان
کلاه مهندسی استیل پرو سیفتی مدل Thor
2 تا 3 روز دیگر
برند: Steel Pro Safety مدل: SP6869
معرفی شرکت:در سال 1966 به عنوان تولید کننده لباس کار برای تأمین تقاضای حفاظت از صنعت در جنوب اسپانیا متولد شدیم. • ما یک تجربه بزرگ در زمینه تجهیزات PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) کسب کردیم، در دهه 80 ما در سراسر اسپانیا یک شبکه تجاری داشتیم. • در سال 2005 برند MARCA با نام تجاری Anibal در زمینه تولید..
615,000تومان
کلاه ایمنی یووکس مدل Pheos IES
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE6670
uvex pheos IES  شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می باشد که در سال 1926 تاسیس و در زمینه تولید تجهزات حفاظت فردی فعالیت می کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می کند. تمام فرآیند ها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. ویژگی های کلاه ایمنی..
690,000تومان
کلاه ایمنی یووکس سری Pheos B-WR
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE2015
کلاه ایمنی مهندسی رگلاژی  Uvex  مدل Pheos B-WR کلاه ایمنی مهندسی سبک وزن با فراهم آوری سطحی بیشتر از قابلیت اعتماد ایمنی. خواه فعالیت مونتاژ باشد یا فعالیت ساختمانی و یا کار در ارتفاع، این کلاه ایمنی مهندسی به علت داشتن سیستم لوازم جانبی تابع خود، بسیار کارآمد بوده و می تواند در هر محیطی مورد استفا..
660,000تومان
کلاه ایمنی کاناسیف مدل Impactor III
عدم موجودی در انبار
برند: Canasafe مدل: CA2001
کلاه ایمنی Canasafe مدل  Impactor IIIافراد در محیط های کاری در معرض خطرات زیادی هستند که می تواند سلامت و ایمنی آنها را به خطر اندازد. با دانستن و اجرای نکات ایمنی و همچنین استفاده از وسایل حفاظت فردی مناسب می توان از جان کارکنان محافظت نمود.کلاه ایمپکتور III( impactor III ) از سری کلاه های ..
468,000تومان
کلاه ایمنی کاناسیف مدل Impactor II
عدم موجودی در انبار
برند: Canasafe مدل: CA2012
کلاه ایمنی Canasafe مدل  Impactor II هرچند اهمیت اقدامات کنترلی مهندسی شده و رعایت نکات ایمنی توسط افراد در محیط های کاری بر کسی پوشیده نیست اما باز با این حال افراد در معرض خطر بوده و ممکن است سلامت آن ها بر اثر حادثه در خطر باشد، نقش استفاده از وسایل حفاظت فردی حائز اهمیت است. استفاده از ک..
420,000تومان
کلاه ایمنی کاناسیف مدل Impactor I
عدم موجودی در انبار
برند: Canasafe مدل: CA2013
کلاه ایمنی Canasafe مدل  Impactor Iحفاظت از کارکنان و نیرو های کاری در برابر آسیب های با لقوه سر که بخشی از برنامه ایمنی در محیط های کارگاهی می باشد از اهمیت خاصی برخوردار است. آسیب به سر می تواند باعث از کار افتادن فرد و حتی در بعضی موارد موجب مرگ آن شود. از مخاطرات  شغلی که ناحیه سر افراد را..
360,000تومان
کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: Persian Safety مدل: IR2014
کلاه ایمنی کارگاهی Persian Safety مدل X90– جدیدترین کلاه ایمنی کارگاهی دارای روکش محافظ پوسته در خاورمیانه – ضد روغن و گریس – ضد اسید – مقاوم در برابر خش های ریز – مقاوم در برابر حلال ها – زود تمیز شونده   ضد اشعه ماورای بنفش – چند برابر براق تر – طول عمر بیشتر  ایمنی کارگاهینسبت به کل..
260,000تومان
کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل Eco
عدم موجودی در انبار
برند: Persian Safety مدل: IR8178
کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل Ecoکلاه ایمنی فوق دارای سوراخ های تهویه هوا بوده و دارای پوشش ضد اشعه ماورای بنفش uv400 می باشد.این پوشش ضد اشعه بر روی این کلاه ABS انجام شده و باعث بالا بردن ضریب ایمنی پوسته کلاه در برابر عوامل مخرب محیطی مانند خورشید ،گرما ،سرما و مجاورت مواد شیمیایی می گردد. مواد ..
230,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 33 (3 صفحه)