منو
سبد خرید

کفش و پوتین کوهنوردی

کفش و پوتین کوهنوردی

کفش مناسب را به می‌ توان به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات کوهنوردی شناخت. انتخاب و خرید یک کفش کوهنوردی مناسب احتمال بروز هرگونه حادثه را در صعود بسیار کاهش می دهد هیچ کفشی وجود ندارد که برای تمام شرایط کوهنوردی مناسب باشد. انتخاب کفش باید با توجه نوع مسیر، شرایط آب و هوایی، شرایط جسمانی شما و دیگر از موارد انجام شود.

پوتین کوهنوردی
به کار گیری انواع پوتین برای کوهنوردی موضوعی قدیمی است. بسیاری از کوه نوردان از قدیم استفاده از انواع پوتین جهت صعود به کوه‌های مختلف می‌کردند. پوتین های کوهنوردی مدل های مختلفی دارند. از مدل های تمام چرم تا مدل‌های امروزی که با استفاده از الیاف و پارچه‌های خاص تولید می‌شوند. این پوتین‌ها از هر نوع جنسی هم که ساخته شوند، این ویژگی بزرگ را دارند که پوشش بیشتری برای پا و به خصوص مچ و قوزک پا کوهنورد ایجاد می کنند. البته همین مزیت در شکل گیری نقطه ضعف این پوتین می‌شود یعنی وزن زیاد پوتین نسبت به سایر کفش‌های کوهنوردی.
کفش کوهنوردی
استفاده از مدل های مختلف کفش کوهنوردی تقریبا رایج تر است. کفش های کوهنوردی انواع مختلفی دارند و هرکدام از آن ها برای شرایط مشخصی مناسب است. برخی از آن‌ها برای پیمایش‌های آسان و کوتاه مدت برخی دیگر استقامت و قدرت بیشتری دارند و استفاده از آن‌ها برای مسیرهای دشوارتر نیز ایده ال می باشد. خیلی از کفش‌ های کوهنوردی دارای ارتفاعی کوتاه هستند که تا نقطه ای که مچ پا شما را نیز پوشش نخواهند داشت . مزیت اصلی کفش کوهنوردی نسبت به پوتین وزن کمتر آن ها است.

مهم ترین ویژگی های یک کفش و یا پوتین کوهنوردی:  وزن، مقاومت در برابر آب، کفی مناسب، جلوگیری از صدمه، زبانک کفش، تهویه هوا می باشد.

پوتین کوهنوردی ارک مدل رخش کوهی
عدم موجودی در انبار
برند: ارک مدل: IR9937
کفش کوهنوردی ارزان ارک مدل رخش کوهیرویه کفش کوهنوردی  از چرم اشپالت زیره کفش کوهنوردی ارزان پی یو،آستری راشل  کفش کوهنوردی راحت و با دوام  کفش کوهنوردی مخصوص کوهپیمایی نیم الی یک روزهگارانتی کفش کوهنوردی: واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته مي شود که سازنده در قبال وقوع هرگونه ايرا..
455,000تومان
پوتین کوهنوردی ارک مدل دماوند کوهی
عدم موجودی در انبار
برند: ارک مدل: IR9936
کفش کوهنوردی ایرانی ارک مدل دماوند کوهیرویه کفش کوهنوردی ایرانی از چرم اشپالت زیره پی یو کف طبی کفش کوهنوردی ایرانی زبانه خفاشی آستری راشل  کفش کوهنوردی ایرانی مناسب کوهنوردی های یک روزه و پیکنیکگارانتی کفش کوهنوردی ایرانی:  واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته می شود که سازنده در قبال..
600,000تومان
کفش طبیعت گردی Esdy
2 تا 3 روز دیگر
مدل: CH6831
کفش طبیعت گردی Esdyکفش طبیعت گردی Esdy ساخت کشور چین می باشد . شرکت esdy یک برند حرفه ای چینی می باشد که به صورت تخصصی اقدام به تولید انواع پوشاک نظامی میکند و یکی از برترین برند های تولید کننده لوازم نظامی در چین و حتی در دنیا می باشد کفش نظامی esdy یکی از تولیدات این شرکت می باشد که در ادامه م..
900,000تومان
کفش کوهنوردی کای لند مدل cross mountain gtx
2 تا 3 روز دیگر
مدل: IT6819
کفش کوهنوردی کای لند مدل cross mountain gtxپوتین کوهنوردی کایلند مدل cross mountain gtx  ساخت کشور ایتالیا میباشد. این شرکت ایتالیایی با دانش و تکنولوژی که در اختیار دارد متخصص در تولید کفش های کوهنوردی و طبیعت گردی میباشد که تمامی این کفش ها براساس اناتومی و دینامیک پا برای کارایی بهتر ساخته شد..
7,860,000تومان
کفش کوهنوردی کای لند impact gtx anthracite gray
2 تا 3 روز دیگر
برند: KayLand مدل: IT6820
کفش کوهنوردی کای لند impact gtx anthracite grayبا کفش کوهنوردی kayland impact gtx شما برای هر اب و هوایی یا مسیری اماده هستیدبه لطف سیستم تعلیق فوق العاده و و تکنولوژی گورتکس و هم چنین کفی vibram new makalu  پاهای شما همیشه در یک شرایط خشک و مرطوب از یک پایه مناسب قرار خواهد داشتاین کفش ..
5,300,000تومان
پوتین کوهنوردی ارک مدل پرو کوهی سری K423
عدم موجودی در انبار
برند: ارک مدل: IR9935
پوتین کوهنوردی ارک مدل پرو کوهی سری K423رویه کفش از چرم گاوی زیره پی یو کف زبانه خفاشی آستری راشل مناسب کوهنوردی های یک روزه و برای مصرف پکنیک و گردشگارانتی:  واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته می شود که سازنده در قبال وقوع هرگونه ايراد ناشی از کيفيت نامطلوب مواد  و يا فرآي..
0تومان
پوتین کوهنوردی ارک مدل لونا سری M424
عدم موجودی در انبار
برند: ارک مدل: IR9938
کفش کوهنوردی ایرانی ارک مدل لونا سری M424رنگ کفش کوهنوردی ایرانی قهوه ای سوخته مناسب فصول سرد آستری کفش کوهنوردی ایرانی پلی استر زیره کفش کوهنوردی ایرانی پی یو تزریقی رویه کفش کوهنوردی ایرانی چرم گاوی 2 میلی  گارانتی واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته می شود که سازنده د..
0تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)