منو
سبد خرید

کفش پرسنلی

کفش پرسنلی

معیار انتخاب یک کفش مناسب، بسته به نوع کاربرد و شخص مصرف کننده معیارهای مختلفی دارد.
کفش های پرسنلی نیز مثل سایر کفش های کژوال و راحتی دارای رویه تقریبا ساده بدون دوخت باشد و از نظر جنس نیز بهتر است از چرم گاوی نرم منعطف و فلوتر باشد چرم فلوتر از جمله چرم های پر استفاده در تولید کفش های راحتی و طبی و پرسنلی است چون علاوه بر قابلیت انعطاف مناسب در مقابل ساییدگی و خراشیدگی نیز مقاوم است .این نوع کفش ها بهتر است بدون بند باشند که پوشیدن آن را تسهیل کرده و در استفاده دراز مدت بند ها باعث خستگی پاها نشود . زیره باید دارای جنس نرم و سبکی باشد که فشار وارده بر کف پا را به خود جذب کند و مانع خستگی پا گردد.
از دیگر ویژگی هایی که بهتر است کفش پرسنلی داشته باشد ۱) دارای استر چرم طبیعی باشد ۲) دارای کفی قابل تعویض از جنس ضد باکتری ،ضد قارچ و ضد بو باشد .۳) رویه کفی که در تماس با پا است دارای برجستگی برای پر کردن گودی کف پا باشد.
به طور کلی کفش پرسنلی باید راحتی لازم برای استفاده روزمره و طولانی مدت در محیط های اداری و کاری که به خوبی با استایل رسمی و نیمه رسمی ست شود را داشته باشد.

کفش پرسنلی بیس مدل سافتی
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1036
کفش پرسنلی بیس مدل سافتیشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط های ص..
0تومان
کفش پرسنلی فرزین مدل گریدر
2 تا 3 روز دیگر
برند: Farzin مدل: IR6835
کفش پرسنلی فرزین مدل گریدراین دسته از کفش ها همان طور که از نامشان پیداست جهت استفاده در محیط های اداری کاربرد دارند. یک کفش خوب کفشی است که از شکل و الگوی طبیعی پا تبعیت کرده و ضمن اینکه پوشش پا را فراهم می سازد، قابل انعطاف بوده و مانع از اختلال در روند طبیعی راه رفتن گردد. از دیگر ویژگی های..
620,000تومان
کفش پرسنلی بی بند فرزین مدل سانترال
عدم موجودی در انبار
برند: Farzin مدل: IR8163
کفش پرسنلی بی بند Farzin مدل سانترالاین دسته از کفش ها همان طور که از نامشان پیداست جهت استفاده در محیط های اداری کاربرد دارند. یک کفش خوب کفشی است که از شکل و الگوی طبیعی پا تبعیت کرده و ضمن اینکه پوشش پا را فراهم می سازد، قابل انعطاف بوده و مانع از اختلال در روند طبیعی راه رفتن گردد. از دیگر..
470,000تومان
کفش پرسنلی بند دار فرزین مدل نایس
عدم موجودی در انبار
برند: Farzin مدل: IR8156
کفش پرسنلی بند دار Farzin مدل نایساین دسته از کفش ها همان طور که از نامشان پیداست جهت استفاده در محیط های اداری کاربرد دارند. یک کفش خوب کفشی است که از شکل و الگوی طبیعی پا تبعیت کرده و ضمن اینکه پوشش پا را فراهم می سازد، قابل انعطاف بوده و مانع از اختلال در روند طبیعی راه رفتن گردد. از دیگر و..
590,000تومان
کفش پرسنلی بند دار فرزین مدل فدرال
عدم موجودی در انبار
برند: Farzin مدل: IR4453
کفش پرسنلی بند دار Farzin مدل فدرالاین دسته از کفش ها همان طور که از نامشان پیداست جهت استفاده در محیط های اداری کاربرد دارند. یک کفش خوب کفشی است که از شکل و الگوی طبیعی پا تبعیت کرده و ضمن اینکه پوشش پا را فراهم می سازد، قابل انعطاف بوده و مانع از اختلال در روند طبیعی راه رفتن گردد. از دیگر ..
515,000تومان
کفش پرسنلی بند دار فرزین مدل ستادی
عدم موجودی در انبار
برند: Farzin مدل: IR8164
کفش پرسنلی بند دار Farzin مدل ستادیاین دسته از کفش ها همان طور که از نامشان پیداست جهت استفاده در محیط های اداری کاربرد دارند. یک کفش خوب کفشی است که از شکل و الگوی طبیعی پا تبعیت کرده و ضمن اینکه پوشش پا را فراهم می سازد، قابل انعطاف بوده و مانع از اختلال در روند طبیعی راه رفتن گردد. از دیگر ..
500,000تومان
کفش پرسنلی بند دار فرزین مدل سانترال
عدم موجودی در انبار
برند: Farzin مدل: IR8162
کفش پرسنلی بند دار Farzin مدل سانترالاین دسته از کفش ها همان طور که از نامشان پیداست جهت استفاده در محیط های اداری کاربرد دارند. یک کفش خوب کفشی است که از شکل و الگوی طبیعی پا تبعیت کرده و ضمن اینکه پوشش پا را فراهم می سازد، قابل انعطاف بوده و مانع از اختلال در روند طبیعی راه رفتن گردد. از دیگ..
470,000تومان
کفش ایمنی پرسنلی سیفتی جوگر مدل Manager (تحویل یکماهه)
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7930
کفش ایمنی پرسنلی Safety Jogger مدل Managerمدت زمان تحویل کالا یک ماه می باشد. معرفی اجمالی محصولشرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی..
4,000,000تومان
کفش پرسنلی فرزین مدل لرد
عدم موجودی در انبار
برند: Farzin مدل: IR4452
کفش پرسنلی لرداین دسته از کفش ها همان طور که از نامشان پیداست جهت استفاده در محیط های اداری کاربرد دارند. یک کفش خوب کفشی است که از شکل و الگوی طبیعی پا تبعیت کرده و ضمن اینکه پوشش پا را فراهم می سازد، قابل انعطاف بوده و مانع از اختلال در روند طبیعی راه رفتن گردد. از دیگر ویژگی های کفش مناسب ر..
320,000تومان
کفش ایمنی پرسنلی سیفتی جوگر مدل X1110
عدم موجودی در انبار
برند: Safety Jogger مدل: BL7929
کفش ایمنی پرسنلی Safety Jogger مدل X1110 معرفی اجمالی محصولشرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بسی..
335,000تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)