منو
سبد خرید

کفش و پوتین نظامی

کفش و پوتین نظامی

پوتین نظامی (انگلیسی: Combat boot‎) چکمه‌ای نظامی است که سربازان هنگام جنگ و یا تمرینات نظامی یا مراسم نظامی نظیر رژه به پا می‌کنند. در بعضی مواقع پوتین های ضدآب نیز تولید می‌شود. همچنین برای همه نوع آب و هوا ، سخت و مشکل نیز در جهت محافظت از پا پوتین‌های مناسب ساخته می‌شود. در مدل های جنگلی یا کویری و چکمه مخصوص پرش، نیز تولید می شود.
در طراحی پوتین‌های نظامی محافظت از پا، تقویت نیروی جسمانی و راحتی مورد توجه قرار می‌گیرد تا هر فردی که از آن استفاده می‌کند، از سرباز گرفته تا فرمانده یا خلبان بتواند حین استفاده از آن وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.

توجه به نوع آب و هوایی منطقه جغرافیایی گزینه بسیار مهم در انتخاب نوع پوتین نظامی به شمار می رود. پوتین های نظامی زمستانی اکثرا از جنس مواد ضد آب ساخته می شوند و در برابر نفوذ آب، برف و گل و لای مقاومت بالایی دارند بدین منظور از غشایی تحت عنوان GoreTex استفاده می شود که در قیاس با نایلون نه تنها حفاظت بهتری دارد، بلکه عبور جریان هوا نیز با سهولت بیشتری انجام می گیرد و از این لحاظ تعریق پا در کفش و پوتین نظامی به شدت کم می شود . اگرچه پوتین های مجهز به پوشش GoreTex در فصل تابستان گرمای زیادی را به بدن منتقل می کنند ، اما به هر حال کیفیت آن ها با دیگر پوتین های نظامی قابل مقایسه نخواهد بود.

پوتین نظامی ارک مدل شاهین زیپدار
عدم موجودی در انبار
برند: ارک مدل: IR8108
پوتین نظامی ارک مدل شاهین زیپداررویه پوتین نظامی: چرم گاوی با ضخامت 2 میلی زیره پوتین نظامی: از جنس  پی یو پاشنه پوتین نظامی از جنس پارچه برزنتی بلیزر مرغوب دارای دو سوپاپ جهت تهویه هوا طراحی شده با اورگونومی پا پوتین نظامی نرم و انعطاف پذیر دارای زیپ دندانه بزرگخریدار محترم: به علت ا..
680,000تومان
پوتین سربازی ارک مدل شاهین
عدم موجودی در انبار
برند: ارک مدل: IR8106
مشخصات و ویژگی  پوتین سربازی ارک مدل شاهینرویه پوتین سربازی: چرم گاوی با ضخامت 2 میلی زیره پوتین سربازی: از جنس  پی یو پاشنه پوتین سربازی دارای شبرنگ برای ایمنی و دید بیشتر دارای زبانه با چرم مضنوعی مرغوب طراحی شده با اورگونومی پا پوتین سربازی نرم و انعطاف پذیر  خریدار محترم: به علت ا..
480,000تومان
پوتین نظامی ارک مدل شاهین زیپدار خاکی
عدم موجودی در انبار
برند: ارک مدل: IR8109
پوتین نظامی ارک مدل شاهین زیپدار خاکیرویه پوتین نظامی: چرم جیر با ضخامت 2 میلی زیره پوتین نظامی: از جنس  پی یو پاشنه پوتین نظامی از جنس پارچه برزنتی بلیزر مرغوب دارای دو سوپاپ جهت تهویه هوا طراحی شده با اورگونومی پا پوتین نظامی نرم و انعطاف پذیر دارای زیپ دندانه بزرگخریدار محترم: به ع..
555,000تومان
پوتین نظامی ارک مدل تکاوری
عدم موجودی در انبار
برند: ارک مدل: IR8107
مشخصات و ویژگی  پوتین سربازی ارک مدل تکاوریرویه پوتین نظامی: چرم جیر با ضخامت 2 میلی زیره پوتین نظامی: از جنس  پی یو پاشنه پوتین نظامی از جنس پارچه برزنتی بلیزر مرغوب دارای زبانه خفاشی طراحی شده با اورگونومی پا پوتین نظامی نرم و انعطاف پذیر  خریدار محترم: به علت اینکه محصول مورد نظر ش..
425,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)