منو
سبد خرید

کفش و پوتین ایمنی عایق برق

کفش و پوتین ایمنی عایق برق

سه طبقه بندی اصلی برای کفش های ایمنی از لحاظ الکتریکی وجود داردکه هرکدام اهداف کاملا متفاوتی دارند.
کفش های غیر قابل هدایت
کفش های غیر رسمی به طور کلی با رتبه eh طبقه بندی می شوند.
این استاندارد ایمنی ایجاد شده است تا یک منابع محافظت ثانویه در برخورد با مدار الکتریکی زنده برای کم شدن پتانسیل شوک الکتریکی ایجاد کنددر کفش ها با استادارد ایمنی eh می توان از زره فولادی یا کامپوزیتی استفاده نمود تصور این است که در این کفش ها استفاده از اهن کاری اشتباه است.
واقعیت این است که فلز در برخورد بافلز هدایت می شودبه دلیل وجود مواد غیر رسانا مثل لالستیک چرمو عیره فلز در این کفش ها محفوظ است به همین دلیل می توان در محیط هایی که در ان مدار زنده وجود دارد پوشیده و استفاده شوند.
نکته مهم این است که کفش باید با یک کفپوش لاستیکی استفاده شود تا از تکمیل مدار جلوگیری شود.
کفش ایمنی ضد استاتیک
این کفش ها برای گارکران که در محیط هایی که حساس به الکتریسته ساکن است طراحی شده است.
کفش ضد استاتیک کمک میکند تا انباشته الکتریسیته ساکن در بدن از بین ببرددر عین حال مقاومت قابل قبولی از خطرات الکتریکی را از مدار زنده ایجاد میکنداین کفش ها وچکمه ها با علائمesd ویا sdمشخص می شوند.
کفش ایمنی هدایت کننده
به حفاظت پوشاننده در مکان هایی که انباشته الکتریسیته ساکن در بدن می تواند ایجاد خطر کند کمک می کند.
این کارگران اغلب با موادانفجاری یا فرار کار میکنند این کفش ها با مواد سیمانی ساخته می شود که هیچ مقاومت الکتریکی ندارد هنگام خرید کفش ایمنی ممکن است با واژه استاتیک کاذب مواجه شوید این کفش ها فقط میزان برق ایستایی را که در اثر راه رفتن تجمع پیدا کرده است راکاهش می دهد.
چکمه های الکتریکی استاتیک تشکیل مدار جریان را از بدن به زمین جدا می کند این کفش های برای کاهش اشتعال ناشی از جرقه الکتریکی استاتیک کاربرد دارد این چکمه ها هیچ گونه حفاظتی از تجهیزات الکتریکی ندارد.

پوتین مهندسی ارک مدل نووا
عدم موجودی در انبار
برند: ارک مدل: IR9944
مشخصات و ویژگی پوتین مهندسی ارک مدل نووارویهپوتین مهندسی ارک مدل نووا : چرم گاوی با ضخامت 2 میلی زیره پوتین مهندسی ارک مدل نووا : دو دانسیته تی پی یو و پی یو مقاوم به سایش و لغزش سرپنجه پوتین مهندسی ارک مدل نووا کامپوزیت مقاوم به 200 ژول ضربه پذیری پاشنه پوتین مهندسی ارک مدل نووا دارای شبرنگ..
770,000تومان
پوتین عایق برق ارک مدل پرو
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: ارک مدل: IR0763
پوتین عایق برق پرو:امروزه برای محافظت بیشتر از خود در مقابل هر شغل و کاری باید از لوازم مخصوص له آن استفاده کرد.برای مثال در مشاغلی که با برق سر و کار دارند باید از محصولات مخصوص که کاملا عایق باشند استفاده کرد.عدم استفاده از پوشش های مناسب در کار با برق می تواند خطرات جبران ناپذیری را در پی داش..
510,000تومان
پوتین ایمنی یحیی مدل تری ام عایق برق
عدم موجودی در انبار
برند: یحیی مدل: IR1001
کفش عایق برق یحیی مدل 3M :تولیدی یحیی در حدود 30 سال است که در زمینه تولید انواع کفش ایمنی فعالیت دارد. یحیی با بهره گیری از بروز ترین دانش ها و تجهیزات پیشرفته روز دنیا یکی از پیشگامان در زمینه تولید کفش های ایمنی به حساب می آید و تنها کارخانه تولیدی کفش ایمنی است که مسئول کنترل کیفی دارد و پس ..
520,000تومان
پوتین ایمنی پادکس مدل تورنادو
عدم موجودی در انبار
برند: Padex مدل: IR3542
پوتین ایمنی پادکس مدل تورنادونام : تورنادو رویه : چرم طبیعی رویه گاوی pu – tpu – ruber زیره : دودانسیته سرپنجه : کامپوزیت آستر : سوبله زنبوری تنفس پذیر کفی : طبی مموری فوم سایز : 40 الی 47 استاندارد : دارای تاییده مرکز تحقیقات گارانتی زیره ۶ ماه..
550,000تومان
پوتین ایمنی عایق برق فشار قوی ردوینگ
عدم موجودی در انبار
برند: Redwing مدل: EN9957
کفش ایمنی عایق برق فشار قوی ردوینگکفش ایمنی عایق برق فشار قوی ردوینگ مدل 4431 با رویه از جنس چرم و سرپنجه کامپوزیت بوده و دلیل کیفیت بالای تولید آن و مطابقت آن با استاندارد ASTM F2413-11, M/I/75/C/75, Mt/75, EH همواره به عنوان یک محصول منحصر به فرد مطرح می شود. این کفش ایمنی عایق برق فشار قوی ب..
2,350,000تومان
پوتین ایمنی عایق برق فشار قوی ارک مدل رینو
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: ارک مدل: IR0744
کفش عایق برق فشار قوی ارک مدل رینوپوتین مهندسی عایق برق فشار قوی ارک مدل رینو ، یکی از محصولات جدید کارخانه ارک می باشد . این پوتین عایق برق با رویه ای از چرم طبیعی و زیره  TPU در سایزبندی  40 تا 45 تولید شده است. ترکیب رنگ مشکی و زرد که بیشتر برق کاران از این ترکیب رنگ استفاده می کنند زیبایی بی..
790,000تومان
پوتین ایمنی زنیت مشکی نخ قرمز عایق برق
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1034
پوتین ایمنی زنیت مشکی نخ قرمز عایق برقشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ..
480,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو تریمکس (میکروفیبر قهوه ای و سبز)
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1024
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو 3Max (میکروفیبر قهوه ای و سبز)گروه صنعتی ایمنی پا با یک دهه تجربه در تولید کفش های ایمنی در جدید ترین محصول خود با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های ساخت محصولی بی نظیر از نظر ظاهر، کیفیت و کاربرد را برای طرفداران دو آتیشه این کمپانی سازنده کفش ایمنی استفاده کرده. در ..
520,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو تریمکس (مشکی)
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1021
کفش ایمنی 3max (مشکی)گروه صنعتی ایمنی پا با یک دهه تجربه در تولید کفش ایمنی 3max در جدید ترین محصول خود با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های ساخت محصولی بی نظیر از نظر ظاهر، کیفیت و کاربرد را برای طرفداران دو آتیشه این کمپانی سازنده کفش ایمنی 3max استفاده کرده. در طراحی آن ظرافت بی نظیری در دوخت..
510,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو تریمکس (قهوه ای و مشکی)
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1003
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو 3Max (قهوه ای و مشکی)گروه صنعتی ایمنی پا با یک دهه تجربه در تولید کفش های ایمنی در جدید ترین محصول خود با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های ساخت محصولی بی نظیر از نظر ظاهر، کیفیت و کاربرد را برای طرفداران دو آتیشه این کمپانی سازنده کفش ایمنی استفاده کرده. در طراحی آن ..
580,000تومان
کفش مهندسی ارک مدل نووا
عدم موجودی در انبار
برند: ارک مدل: IR9945
کفش مهندسی ارک مدل نوواکفش مهندسی نووا برند ارک یکی از بهترین و با کیفیت ترین کفش های ایمنی تولید ایران می باشد. که از نظر مواد تشکیل دهنده رویه، زیره و داخل کفش جز بهترین مواد هست. این کفش برای استفاده مهندسان گرامی در صنعت و ساختمان سازی طراحی و تولید شده است که دارای نشان ملی استاندارد و تأیی..
760,000تومان
کفش عایق برق ارک مدل پرو
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: ارک مدل: IR0762
کفش عایق برق ارک:برای حفظ ایمنی و مراقبت از خود در هر کاری باید از محصولات مخصوص همان کار بهره برد. در مشاغلی حساس و خطرناک مانند کار با برق هم بهتر است از لوازم مخصوص استفاده کنید مانند دستکش کلاه لباس و کفش . عدم استفاده از محصولات عایق برق می تواند باعث خطرات جبران ناپذیری می شود. شرکت ارک با..
510,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)