منو
سبد خرید

چکمه عایق برق

چکمه عایق برق

فعالیت بر روی مدار برق دار یکی از خطرناک ترین مواردی است که هر کارگر با آن مواجه است اگر فردی جریان مدار را بدون اطلاع قبلی متصل کند، ممکن است افراد دچار شوک شده، بسوزند یا در اثر جریان برق کشته شوند. شروع به کار غیر منتظره تجهیزات الکتریکی می تواند باعث جراحات شدید یا مرگ شود. قبل از انجام هر حرکتی روی مدار الکتریکی ، درب تابلو برق باید بسته و قفل  و برچسب نصب شود برای اطمینان از بدون برق بودن مدار باید تست شود. یکی دیگر از مواردی که باید حین استفاده از مداری که دارای جریان الکتریسیته است استفاده از چکمه عایق برق می باشد.

یکی از پر کاربرد ترین انواع چکمه های ایمنی که توسط کارکنان صنعت برق مرد استفاده قرار می گیرد چکمه های عایق الکتریسیته است. این چکمه ها دارای کف عایق بوده و از کامل شدن مدار توسط پای فرد در هنگام برق گرفتگی جلوگیری کرده و در نتیجه مانع برق گرفتگی می شود. توجه داشته باشید از چکمه های عایق برق بیشتر در محیط هایی استفاده می شود که محیط خیس باشد (به همراه جریان برق)  و امکان پاشش آب به پاهای کارکنان وجود دارد.

 

برند: Respirex مدل: EN3924
چکمه عایق برق فشار قوی Workmasterبیش از 30٪ از حوادث صنعتی ناشی از لغزش، لیز خوردن و سقوط است . چکمه های Workmaster  ساخت کشور انگلستان در محیطی که مایع وجود دارد استفاده می شود. به علاوه حوادث برقی یکی از خطرناک ترین و رایج ترین حوادث بوده که هر سال جان شمار زیادی از شاغلینی که با این انرژی د..
6,500,000تومان
برند: Pezzol مدل: IT3927
نیم چکمه عایق برق فشار قوی Pezzol مدل CANYONکفش های ایمنی با توجه به نوع و مشخصات خاص خود می توانند از پای افراد در برابر حوادث گوناگون حفاظت کنند. یکی از مهمترین انواع کفش های ایمنی، کفش های عایق برق مورد استفاده توسط کارکنان صنعت برق است. این کفش ها از زیره عایق برخوردار بوده و از تکمیل شدن ..
1,000,000تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)