منو
سبد خرید

چشم گربه ای سولار دوطرفه

چشم گربه ای سولار دوطرفه
جدید 2 تا 3 روز دیگر
چشم گربه ای سولار دوطرفه
  • وضعیت موجودی: 2 تا 3 روز دیگر
  • مدل: IR0761
  • وزن: 1.00kg
  • عنوان دوم: Bilateral solar cat eye
260,000تومان

معرفی چشم گربه ای سولار آلومینیومی 2 طرفه :


چشم گربه ای نقش مهمی در ایمنی جاده ها و خیابان ها ایفا می کند و در سراسر جهان نیز از آن استفاده می شود. شدت روشنایی ال ای دی ها تعبیه شده در این محصول به اندازه ای است که راننده به راحتی می تواند تا فاصله ۹۰۰ متری خود را در شرایط آب و هوایی مناسب، مشاهده کند. میزان روشنایی درچشم گربه ای ترافیکی ساده حدود ۳۰۰MCD تا ۴۰۰MCD می باشد. در حالی که میزان روشنایی در چشم گربه ای سولار حدود ۲۰۰۰MCD است. این یعنی چشم گربه ای سولار می تواند ۶ تا ۷ برابر روشنای بیشتری از سایر چشم گربه ای ترافیکی تولید کند. روشنایی بالا در چشم گربه ای سولار می تواند در تاریکی شب موثر باشد و راننده ها را به صورت درست هدایت کند.

این محصول در دو مدل یک طرفه ، دو طرفه تولید می شود و به بررسی کامل مدل دو طرفه این محصولات می پردازیم.
=MCD   یکای شدت نور

مشخصات ظاهری این محصول :


1.    جنس بدنه : آلومینیوم
2.    وزن خالص : 0.300 g
3.    ابعاد محصول : 13×12×3
4.    تامین کننده نور محصول : سولار خورشیدی
5.    مدل : دو طرفه
6.    طرح نورپرداز : ال ای دی
7.    دارای میخ آلومینیومی

بررسی فنی چشم گربه ای آلومینیومی :


چشم گربه ای سولار آلومینیومی دارای  پنل خورشیدی است و در نتیجه مصرف انرژی خیلی کمی دارد به گونه ای که در روز با استفاده از نور خورشید شارژ می شود و در تاریکی شب نور متناسبی را بازتاب می دهد  باتری ترموستاتی قابل شارژ در آن به کار رفته است و عمر مفید و عملکرد آن طولانی مدت می باشد. از این محصول می تواند با قدرت بالای روشنای خود در جاده های دارای مه هستند هدایت بهتری برای رانندگان در مسیر داشته باشد. تاثیر هشدار دهندگی آن بسیار عالی می باشد، به طوری که همه LED های آن می توانند با روشنایی بالا و به طور مستمر انجام وظیفه کنند. این محصول در دمای خیلی بالا و خیلی پایین هم فعال می باشد و دارای اختلال نمی شود همچنین تمامی استانداردهای ROHS, CE و iso 9001 را دارا است.
استاندارد :iso 9001  یک نوع استاندارد مدیریت کیفیت است.


گواهینامه :ROHS, CE  دستورالعمل RoHS شامل تعهدات قانونی برای هر نوع اپراتور اقتصادی (تولید کننده ، واردکننده و توزیع کننده) است.

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب