منو
سبد خرید

پیش بند

پیش بند

پیش بند از ادوات حفاظت از بدن می باشد که با توجه به نوع کاربرد آن از جنس های مختلف تولید و عرضه میگردد: جنس نایلونی (پیشگیری از ریزش آب) چرمی جلوگیری از ریزش پلیسه جوشکاری) سربی (محافظت در برابر پراوهای رادیو اکتیو) پلی ونیا کلراید پ( حفاظت از مواد شیمیایی) و ... انتخاب میشود .

استفاده کارگران از پیش بند در زمان کار با ادوات دوار و در حال حرکت ممنوع می باشد و اگر در چنین شرایطی استفاده از پیشبند ضروری باشد باید از نوع دو تکه ان استفاده شود طوری که قسمت پایین تنه از بالا تنه جدا باشد و طوری بسته شود که اگر قسمتی از آن حین کار توسط ماشین آلات گرفته شود به راحتی باز شود و خطری کارگر را تهدید نکند.
*پیش بند کارگران که با شعله یا اتش بدون حفاظ کار می کنند باید کل سینه را بپوشاند و جنس ان کاملا نسبت اتش مقاوم باشد
*پیش بند کسانی که با مایعات خورنده مثل اسید و مواد قلیایی کار می کنند باید از جنس لاستیک طبیعی یا مصنوعی و یا موادی تهیه شود که نسبت به خورندگی این مواد مقاوم باشند.

برند: MEIKANG مدل: CH0928
پیش بند نسوز آلومینیومی مدل MKP-1301از جنس الياف نسوز فايبرگلاس با روکش آلومينيومی، دارای مقاومت حرارتی تا حدود 900 درجه سانتی گراد - ساخت چينپیش بند نسوز آلومینیومی به رنگ نقره ای با قابلیت بازتاب 90 درصد از حرارت تشعشی، با مقاومت بالا در برابر شعله و پاشش مواد مذاب است که در صنایع فولاد، ص..
3,000,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH0929
پیش بند آلومینیومی آستین دار مدل MKP13پیش بند آستین دار نسوز مدل MKP-13 یک پوشش کامل جهت حفاظت بدن و دست ها بوده که تقریبا تا زانو ها را می پوشاند و می تواند فرد را از خطر سوختگی در محیط هایی که با آتش و شعله در تماس هستند , محافظت نماید.این پیش بند ایمنی دارای مقاومت بالایی در برابر شعله و ..
5,400,000تومان
مدل: GE3202
پیش بند فلزی نیم تنه دار SCHLACHTHAUSFREUND مدل–BOLERO100این پیش بند در بلندی ۱۰۰ سانت و پهنای ۷۰ سانت برای حفاظت در نواحی نیم تنه پشت، شانه ها، جلوی قفسه سینه ، قسمت پایین سینه و ناحیه شکم و جلوی ران ها و در حرفه قصابی ، سلاخی، کار در سازه های فلزی عملیات عمرانی، کار با جام شیشه در کارگاه های آ..
13,400,000تومان
مدل: GE3203
پیش بند فلزی جلو تنه دار SCHLACHTHAUSFREUND  مدل S-85این پیش بند در بلندی ۸۵ سانتی متر و پهنای ۵۵ سانتی متر و برای حفاظت نواحی جلوی سینه، شکم و جلوی ناحیه ران در حرفه قصابی ، سلاخی و کار با ورق های نازک فلزی در بخش پرسکاری صنایع فلزی و کار با جام شیشه در کارگاه های آماده سازی شیشه های جام مورد ا..
11,200,000تومان
پیش بند نسوز آلومینیومی پن تایوان مدل AL6
عدم موجودی در انبار
برند: Pan Taiwan مدل: TA3205
پیش بند نسوز آلومینیومی AL6پیش بند نسوز آلومینیومی  AL6ساخت شرکت Blue Eagle محصولی از کشور تایوان می باشد. این پیش بند نسوز یکی از تجهیزات حفاظت فردی بوده که نواحی شانه ها تا ناحیه زانو ها را در بر گرفته و یک پوشش ایزوله کننده است که فرد را از سوختگی در محیط کاری از جمله در کارخانه فولاد..
286,000تومان
پیش بند شیمیایی انسل مدل PVC 45G
عدم موجودی در انبار
برند: Ansell مدل: GE3201
پیش بند شیمیایی ANSELL مدل PVC 45Gاز جنس خالص PVC تولید شده و دارای مقاومت بسیار مطلوب در مقابل تماس با کلیه مواد شیمیایی خورنده و سوزاننده اسیدی، قلیایی، نمکی و حلال های شیمیایی می باشد .ابعاد این پیش بند شامل پهنای ۳۲ سانتی متری در ناحیه سینه، عرض ۱۱۱ سانتی متری در ناحیه شکم و پایین ت..
310,000تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)