منو
سبد خرید

پوتین ایمنی

پوتین ایمنی

پوتين ايمنی برای تمام كاركنانی كه پای آنها موقع كار در معرض خطر برخورد اجسام، اجسام داغ و برنده قرار دارد بايد پوتين ايمنی تهيه شود. برای پيشگيری از خطر برق گرفتگی كارگران بايد پوتین مخصوص عايق الكتريسيته تهيه شده و در اختيارشان قرار گيرد.
پونین ایمنی فولادی که کفش های بسیار مقاوم در برابر عوامل شیمیایی و فیزیکی است و نقش حفاظتی از اندام حرکتی پا در برابر سقوط اشیا و اجسام تیز برنده ، آتش،  برق و غیره دارد پوتین ایمنی اغلب با یک میانه صفحه مانند برای محافظت از سوراخ شدن از کف کفش جدا شده و دارای سر پنجه فولادی است.
البته که به صورت سنتی از قطعه فولادی استفاده میشد اما امروزه از مواد کامپوزیتی یا یک لایه پلی اورتان گرم نرم و یا آلومینیوم استفاده می گردد. پوتین های ایمنی و چکمه های فولادی اغلب در صنعت ساخت وساز و یا در اغلب صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

کفش ایمنی پاتن مدل گلکسی
جدید
برند: پاتن مدل: IR0730
کفش ایمنی پاتن مدل گلکسی در نیمه نخست سال ۱۳۹۹ در راستای توسعه روز افزون و ایجاد نگرشی جدید و کاملا مهندسی در طراحی پوتین ایمنی، مدل گلکسی توسط شرکت پاتن به عنوان یک نماینده کالای با کیفیت داخلی با هدف رقابت با کالای خارجی پا به عرصه تولید گذاشت. هر مهندس اجرایی می تواند در زمان انجام عملیات اجرا..
600,000تومان
برند: ارک مدل: IR9920
پوتین ایمنی مهندسی ارک مدل لونا: پوتین ایمنی مهندسی یکی از محصولات تولیدی شرکت ارک می باشد که توانسته در جایگاه مناسبی در صنعت قرار گیرد. این پوتین ایمنی مهندسی از رویه چرم به ضخامت 2 میلیمتر و زیره ای از جنس pu تولید شده است که دارای سرپنچه از جنس فولاد است. مجموعه ارک با تلفیق نمودن هنر کفاشی ..
615,000تومان
کفش ایمنی پاتن مدل پدیده
جدید
برند: پاتن مدل: IR0734
کفش ایمنی پاتن مدل پدیده کفش ایمنی پاتن مدل پدیده از تولیدات برند تجاری پاتن می باشد که در تبریز واقه شده است. ساق این کفش ایمنی از نوع بلند طراحی و تولید شده است که به اصطلاح به آن پوتین ایمنی هم اطلاق می شود. جنس رویه کقش ایمنی پاتن مدل پدیده از تلفیق چرم گاوی و چرم جیر می باشد که باعث زیباتر ش..
420,000تومان
کفش ایمنی پاتن مدل رایمون
جدید
برند: پاتن مدل: IR0731
کفش ایمنی پاتن مدل رایمون کفش ایمنی پاتن مدل رایمون دارای ساق بلند می باشد که به دلیل کارهای سنگیی که فرد باید انجام دهد در طول روزمره ساق پا آسیب نبیند که بنا به همین دلیل به آن پوتین ایمنی گفته می شود. توجه داشته باشید که از شکیل ترین و جز با کیفیت ترین کفش های ایمنی موجود در بازار ایران محصوب ..
450,000تومان
مدل: IR0956
کفش ایمنی ارزان فولاد پا: کفش ایمنی فولاد پا برای فعالیت در محیط های ساختمانی و صنعتی کاربرد دارد. کفش ایمنی فولاد پا، با قیمتی اندک نسبت به سایر کفش های ایمنی از کیفیت مطلوبی جهت استفاده کارگران در فعالیت ساختمانی و صنعتی می باشد. مشخصات ظاهری کفش ایمنی فولاد پا : جنس رویه این کفش ایمنی از..
165,000تومان
برند: Padex مدل: IR3544
پوتین ایمنی پادکس مدل کویر نام : کویر رویه : چرم طبیعی گاوی pu – tpu – ruber زیره : دودانسیته سرپنجه : فولادی – کامپوزیت آستر : سوبله تنفس پذیر کفی : طبی مموری فوم سایز : 38 الی 47 استاندارد : دارای تاییده مرکز تحقیقات گارانتی زیره ۶ ماه..
450,000تومان
برند: Padex مدل: IR3541
پوتین ایمنی پادکس مدل اونگارد پلاس نام : اونگارد پلاس رویه : چرم طبیعی گاوی pu – tpu – ruber زیره : دودانسیته سرپنجه : فولادی – کامپوزیت آستر : سوبله تنفس پذیر کفی : طبی مموری فوم سایز : 38 الی 47 استاندارد : دارای تاییده مرکز تحقیقات گارانتی زیره ۶ ماه..
400,000تومان
برند: Padex مدل: IR3539
پوتین ایمنی پادکس مدل اونگارد نام : اونگارد رویه : چرم طبیعی گاوی زیره : تک دانسیته سرپنجه : -فلزی آستر : سوبله تنفس پذیر کفی : ارگانزا پفکی سایز : 38 الی 47 استاندارد : دارای تاییده مرکز تحقیقات گارانتی زیره ۶ ماه دارای 6 ماه ضمانت زیره..
312,500تومان
برند: نگهبان مدل: IR0940
پوتین ایمنی نگهبان مدل آرش پوتین ایمنی نگهبان با در نظر گرفتن سلامت و ایمنی کارکنان و برای افزایش بازده و راندمان تولیدات کاری طبق استاندارهای جهانی تولید می شود و می تواند شرایط ایمن و راحتی را برای افراد فراهم آورد. رویه این کفش ایمنی از بهترین چرم طبیعی برای کاربران تهیه و تولید شده است و لایه..
260,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7903
 پوتین ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل X2000 مدت زمان تحویل کالا یکماه است. معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که م..
2,900,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7913
پوتین ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل Dakara مدت تحویل کالا در ایران یک ماه.  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که..
3,800,000تومان
برند: Safety Jogger مدل: BL7919
پوتین ایمنی مهندسی Safety Jogger مدل BestBoot2  معرفی اجمالی محصول شرکت Safety Jogger، در سال ۲۰۰۱، کار خود را بعنوان بخشی از گروه Cortina، آغاز کرد. تجربه بیش از ۵۰ سال در تولید و پیشرفت کفش، در Jogger ، آن را به یک برند بین المللی تبدیل کرده است. از آن جایی که محیط های کار نیاز به تجهیزات بس..
1,200,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 119 (10 صفحه)