منو
سبد خرید

هارنس ایمنی

هارنس ایمنی

بر اساساین تعاریف هارنس یا حمایل بند شامل بخش و سیعی از تجهیزات می شوند. ( مانند : کمربند،چتر نجات، هارنس های کودکان و … ) . هارنس ها دسته بندی متفاوتی دارند و با استاندارد های مختلف و خاص خود ساخته می شوند. در این بخش به بررسی هارنس های کار در ارتفاع می پردازیم و استاندارد های این دسته از حمایل بند ها را معرفی می کنیم، مهمترین استاندارد ها و به باید و نباید های آن می پردازیم.

هارنس یا حمایل بندهای کار در ارتفاع یا کمبرند ایمنی هیچ شباهتی به نسخه نخستین ندارند بنابراین اغلب کارشناسان کار در ارتفاع اعتقاد دارند این ابزار بسیار مهم شکل فعلی خود را مدیون رشته کوهنوردی و صخره نوردی است . البته شباهت های این دو فعالیت به یکدیگر فراوان است و حتی بعضی از تجهیزات آن ها مشترک است، اما در اصل نوع فعالیتشان تفاوت های بسیاری وجود دارد.

برای کار در ارتفاع هارنس های زیادی طراحی و ساخته شده است که هر روز بر تعداد، تنوع، و میزان ایمنی این هارنس ها افزوده می شود. اما اساس همه یکی است و محدود نمودن و جلوگیری از سقوط و آسیب به فردی که در ارتفاع کار می کند.

پنج دسته از هارنس با سیستم محافظت در برابر سقوط موجود است. به ترتیب هارنس های جلوگیری کننده از سقوط ( محدود کننده کار )،استفاده با طناب، موقعیت دهنده به کار، کنترل کننده سقوط و هارنس های نجات هستند. چهار هارنس اول را می توان برای کار در ارتفاع استفاده کرد. هارنس ها هر کدام قوانین خود را دارند. نکته حائز اهمیت این است که هارنس ها دسترسی با طناب نوعی از هارنس های موقعیت دهنده به کار می باشند اما، به توجه به گسترس در تکنیک ها و موقعیت ومدل خاص، هارنس های دسترسی با طناب طبقه بندی خود را سیستم هاد محدود کننده سقوط دارند.

برای هر نوع فعالیت و کاری که در ارتفاع انجام می شود بسته به توجه به نوع کار هارنس و یا کمربند ایمنی خاص و ویژه همان فعالیت باید مورد استفاده قرار بگیرد.

برند: هارو Haru مدل: TA0801
هارنس هارو مدل  Full Body Croll Fast هارنس مدل  Full Body Croll Fast توسط شرکت تایوانی هارو طراحی و تولید شده است، تمامی محصولات این شرکت معتبر تایوانی، مطابق با استاندارد CE اروپا و استاندارد EN تولید شده اند. این نمونه از هارنس برای امدادگر ها و کارکنانی که بر روی دکل های مخابراتی، نیروگاه برق..
8,500,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR6849
هارنس نیم تنه البرز پوشش مدل A246 دارای تسمه ضد خش و سبک حفاظ راحتی پا کمر، باعث افزایش راحتی و پهنا در ناحیه کمر م یشود که ضد عرق م یباشد. در ناحیه کمر دارای شیارهای جا ابزاری می باشد و در پهلوها حلق ههایی جهت نگهداری کارابین یدک تعبیه شده است. سگکهای تمام فولادی و بسیار مقاوم در برابر کشش و..
3,400,000تومان
برند: CT مدل: IT6508
هارنس فول بادی TC مدل Work Tec QR هارنس مدلQR  Work TEC ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. هارنس ارگونوم..
3,720,000تومان
برند: Kratos Safety مدل: FA3940
هارنس ایمنی کراتوس سیفتی سری FA1021000 هارنس FA1021000 ساخت شرکت Kratossafety فرانسه دارای 5 نقطه اتصال برای متصل شدن به سیستم های متوقف کننده و محدود کننده سقوط دارد و دارای دو سگک اتوماتیک (فست) قابل تنظیم در قسمت تسمه ران پا است. اندازه این محصول در اندازه کوچک تا بزرگ بوده و برای افراد مختلف ..
11,170,000تومان
برند: پروتکتورProtector مدل: CH0973
هارنس ایمنی پروتکتور مدل P5000 با لنیارد شوک دار هارنس به کمربند ایمنی گفته می شود که کل بدن را بپوشاند. هارنس ایمنی پروتکتور مدل P5000 به رنگ آبی و سبز می باشد البته لنیارد یا طناب رابط هارنس پروتکتور به رنگ قرمز است، جنس هارنس و طناب رابط محصول ترکیبی از پلی استر و برزنت می باشد به همین منظو..
900,000تومان
برند: Kratos Safety مدل: FA9411
هارنس ایمنی نسوز کراتوس سیفتی سری FA1021100 هارنس FA1021000 ساخت شرکت Kratossafety فرانسه دارای 3 نقطه اتصال برای متصل شدن به سیستم های متوقف کننده و محدود کننده سقوط دارد و دارای دو سگک اتوماتیک (فست) قابل تنظیم در قسمت تسمه ران پا است. اندازه این محصول در اندازه کوچک تا بزرگ بوده و برای افراد م..
14,739,000تومان
برند: ADELA مدل: TA1108
هارنس (کمربند کار در ارتفاع) فول بادی ادلا مدل H-4538 امروزه و با گسترش روزافزون صنایع مختلف ، کار کردن در ارتفاعاتی بالاتر از سطح زمین و در شرایطی سخت و بعضا خطرناک ، بخشی اساسی و روزمره از فعالیتهای ساختمانی و صنعتی را تشکیل می دهد . کارگران پروژه های ساختمنی ، نفتی و پتروشیمی ، تعمیرکاران تور..
900,000تومان
برند: ADELA مدل: TA1107
هارنس (کمربند کار در ارتفاع) فول بادی شوک دار ادلا مدل H-4538E امروزه و با گسترش روزافزون صنایع مختلف ، کار کردن در ارتفاعاتی بالاتر از سطح زمین و در شرایطی سخت و بعضا خطرناک ، بخشی اساسی و روزمره از فعالیتهای ساختمانی و صنعتی را تشکیل می دهد . کارگران پروژه های ساختمنی ، نفتی و پتروشیمی ، تعم..
1,200,000تومان
برند: Protekt مدل: PO1111
کمربند ایمنی نیم پاراشوتی Protekt مدل PB-70 این کمربند در دسته کمربند های ایمنی سیم بانی قرار گرفته و نسبت به کمربند های معمول برق کاری روی تیر و دکل های برق، برای حفظ موقعیت برقکار شرایط بسیار مناسب تری را فراهم می نماید .کمربند ایمنی pb-70 وسیله ای برای جفاظت کاربر در ارتفاعات می باشد که هنگام ..
5,700,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR7958
هارنس فول البرز پوشش مدل A242 کمربند ایمنی مدل A242 یک هارنس تمام بدن است که تولید برند البرز پوشش می باشد. این کمربند تمامی استانداردهای اروپایی را دارد که به عنوان نمونه پس از معرفی مشخصات هارنس آورده شده است. این کمربند با لنیارد دو شاخ و تک شاخ و بدون لنیارد نمایش داده شده است که  لنیاردهای ت..
5,000,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR7961
هارنس سوپر فول دو تیکه کارابینی البرز پوشش مدل A246 کمربند ایمنی مدل A246 یک هارنس سوپر فول است که تولید برند البرز پوشش می باشد. این کمربند تمامی استانداردهای اروپایی را دارد که به عنوان نمونه پس از معرفی مشخصات هارنس آورده شده است. این کمربند با لنیارد دو شاخ و تک شاخ و بدون لنیارد نمایش داده ش..
6,000,000تومان
برند: البرز پوشش مدل: IR7960
هارنس سوپر فول دو تیکه کارابینی البرز پوشش مدل A246 کمربند ایمنی مدل A246 یک هارنس سوپر فول است که تولید برند البرز پوشش می باشد. این کمربند تمامی استانداردهای اروپایی را دارد که به عنوان نمونه پس از معرفی مشخصات هارنس آورده شده است. این کمربند با لنیارد دو شاخ و تک شاخ و بدون لنیارد نمایش داده ش..
5,650,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 87 (8 صفحه)