منو
سبد خرید

هارنس ایمنی

هارنس ایمنی

بر اساساین تعاریف هارنس یا حمایل بند شامل بخش و سیعی از تجهیزات می شوند. ( مانند : کمربند،چتر نجات، هارنس های کودکان و … ) . هارنس ها دسته بندی متفاوتی دارند و با استاندارد های مختلف و خاص خود ساخته می شوند. در این بخش به بررسی هارنس های کار در ارتفاع می پردازیم و استاندارد های این دسته از حمایل بند ها را معرفی می کنیم، مهمترین استاندارد ها و به باید و نباید های آن می پردازیم.

هارنس یا حمایل بندهای کار در ارتفاع یا کمبرند ایمنی هیچ شباهتی به نسخه نخستین ندارند بنابراین اغلب کارشناسان کار در ارتفاع اعتقاد دارند این ابزار بسیار مهم شکل فعلی خود را مدیون رشته کوهنوردی و صخره نوردی است . البته شباهت های این دو فعالیت به یکدیگر فراوان است و حتی بعضی از تجهیزات آن ها مشترک است، اما در اصل نوع فعالیتشان تفاوت های بسیاری وجود دارد.

برای کار در ارتفاع هارنس های زیادی طراحی و ساخته شده است که هر روز بر تعداد، تنوع، و میزان ایمنی این هارنس ها افزوده می شود. اما اساس همه یکی است و محدود نمودن و جلوگیری از سقوط و آسیب به فردی که در ارتفاع کار می کند.

پنج دسته از هارنس با سیستم محافظت در برابر سقوط موجود است. به ترتیب هارنس های جلوگیری کننده از سقوط ( محدود کننده کار )،استفاده با طناب، موقعیت دهنده به کار، کنترل کننده سقوط و هارنس های نجات هستند. چهار هارنس اول را می توان برای کار در ارتفاع استفاده کرد. هارنس ها هر کدام قوانین خود را دارند. نکته حائز اهمیت این است که هارنس ها دسترسی با طناب نوعی از هارنس های موقعیت دهنده به کار می باشند اما، به توجه به گسترس در تکنیک ها و موقعیت ومدل خاص، هارنس های دسترسی با طناب طبقه بندی خود را سیستم هاد محدود کننده سقوط دارند.

برای هر نوع فعالیت و کاری که در ارتفاع انجام می شود بسته به توجه به نوع کار هارنس و یا کمربند ایمنی خاص و ویژه همان فعالیت باید مورد استفاده قرار بگیرد.

برند: Protekt مدل: PO1111
کمربند ایمنی نیم پاراشوتی Protekt مدل PB-70این کمربند در دسته کمربند های ایمنی سیم بانی قرار گرفته و نسبت به کمربند های معمول برق کاری روی تیر و دکل های برق، برای حفظ موقعیت برقکار شرایط بسیار مناسب تری را فراهم می نماید .کمربند ایمنی pb-70 وسیله ای برای جفاظت کاربر در ارتفاعات می باشد که هنگام ..
6,900,000تومان
برند: Protekt مدل: PO3988
کیسه سه گوش حمل مصدوم ، دی ایکس سیصدو یک – DX301قابل استفاده با سه پایه نجات و هلیکوپتر برای حمل مصدوم و بالا آوردن افراد گرفتار در حوادث سقوط در چاه ، گودال ها و حفره ها استفاده می شوند. کیسه سه گوش حمل مصدوم مدل DX301 برند  PROTEKT و ساخت کشور لهستان می باشد .   مشخصات :     کاربرد : مخصوص..
2,800,000تومان
کمربند ایمنی تثبیت کننده موقعیت کایا سیفتی مدل P-455 YB
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7991
کمربند ایمنی تثبیت کننده موقعیت Kaya Safety مدل P-455 YBشرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیس..
1,430,000تومان
کمربند کار در ارتفاع پاراشورتی بدون شوک ورکمن قلاب بزرگ/کوچک
عدم موجودی در انبار
برند: Work Man مدل: CH1101
توضیحات کمربند کار در ارتفاع پاراشورتی قلاب بزرگ برند WORKMANکمربند کار در ارتفاعمدل کمربند کار در ارتفاع: هارنس فول بادی ورک من WORKMANخصوصیات کمربند کار در ارتفاع پاراشورتی قلاب بزرگ برند WORKMAN:1.        دارای تسمه ضد خش و سبک2.        فشار وارد بر روی کمر توسط تسمه های شانه..
450,000تومان
کمربند ایمنی پاراشوتی عایق برق پروتکت مدل P-80 E ISOL
2 تا 3 روز دیگر
برند: Protekt مدل: PO1135
کمربند ایمنی پاراشوتی عایق برق P80 E ISOLکمربند ایمنی پاراشوتی مدل P80 E ISOL ویژه کار با برق بوده لذا تمام اجزاء فلزی آن با پوشش مخصوص PVC عایق شده و نیز مجهز به حلقه های اتصال جلو سینه ای برای اتصال از جلو به تکیه گاه ها و نیز حلقه اتصال پشت گردنی برای آویزان شدن در مواقع سقوط می باشد. امکانات..
4,620,000تومان
کمربند ایمنی نجات کایا سیفتی مدل I-451
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7989
کمربند ایمنی نجات Kaya Safety مدل I-451شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از..
1,230,000تومان
کمربند ایمنی صعود کایا سیفتی مدل I-451A
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7988
کمربند ایمنی صعود Kaya Safety مدل I-451Aشرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری ا..
1,500,000تومان
کمربند ایمنی صعود و فرود کایا سیفتی مدل ACB-40
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7990
کمربند ایمنی صعود و فرود Kaya Safety مدل ACB-40شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جل..
2,805,000تومان
هارنس هارو مدل Full Body Croll Fast
2 تا 3 روز دیگر
برند: هارو Haru مدل: TA0801
هارنس هارو مدل  Full Body Croll Fastهارنس مدل  Full Body Croll Fast توسط شرکت تایوانی هارو طراحی و تولید شده است، تمامی محصولات این شرکت معتبر تایوانی، مطابق با استاندارد CE اروپا و استاندارد EN تولید شده اند. این نمونه از هارنس برای امدادگر ها و کارکنانی که بر روی دکل های مخابراتی، نیروگاه برق..
8,500,000تومان
هارنس نیم تنه البرز پوشش مدل A246
2 تا 3 روز دیگر
برند: البرز پوشش مدل: IR6849
هارنس نیم تنه البرز پوشش مدل A246دارای تسمه ضد خش و سبک حفاظ راحتی پا کمر، باعث افزایش راحتی و پهنا در ناحیه کمر م یشود که ضد عرق م یباشد. در ناحیه کمر دارای شیارهای جا ابزاری می باشد و در پهلوها حلق ههایی جهت نگهداری کارابین یدک تعبیه شده است. سگکهای تمام فولادی و بسیار مقاوم در برابر کشش و..
3,400,000تومان
هارنس مثلثی سی تی مدل Rescue Triangle
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6505
هارنس مثلثی CT مدل Rescue Triangleمثلث نجات (RESCUE TRIANGLE) ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.خلاصه ..
3,360,000تومان
هارنس فول بادی سی تی مدل Work Tec QR
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6508
هارنس فول بادی TC مدل Work Tec QRهارنس مدلQR  Work TEC ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. هارنس ارگونوم..
3,720,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 87 (8 صفحه)