منو
سبد خرید

نردبان طنابی و پله رکاب

نردبان طنابی و پله رکاب

پله رکاب نردبان های مشبکی هستند که در بعضی از مواقع Etriers نامیده می شوند. پله رکاب ها اصلی ترین تفاوت بین صعود مصنوعی (aid climbing) و صعود آزاد (free climbing) هستند. در زمان صعود آزاد تجهیزات صرفا برای حفاظت مورد استفاده قرار می گیرند. در صعود مصنوعی تجهیزات محافظ را نصب و گیره و یا پله رکاب را به آن وصل می کنید،  پله رکاب ها سایز های متفاوتی دارند. نمونه ای که استفاده میکنید به نوع دیواری که قصد صعود دارید بستگی دارد.

صخره نوردها بیشتر زمان خود را بر روی پله رکاب سپری میکنند از پله رکاب بالا می رود به بالا می رسد و قطعه ای دیگر از ابزار را قرار داده و تکرار می کند.

در مبحث کار در ارتفاع و داربست بندی، ایمنی نردبان ها از جمله مسائل مهمی است که باید نکات مرتبط با آن را در حین کار در نظر داشت. قبل از خرید نردبان های چوبی حتما آیین نامه مربوط به نردبان در کار در ارتفاع را مطالعه فرمایید.

پله رکاب کایا سیفتی مدل SE-15
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4259
پله رکاب Kaya Safety مدل SE-15شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقوط، تج..
1,085,000تومان
پله رکاب 3 حلقه کایا سیفتی مدل SE-30
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4258
پله رکاب 3 حلقه Kaya Safety مدل SE-30شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از س..
1,085,000تومان
نردبان طنابی چوبی راک مدل RL-41
عدم موجودی در انبار
برند: Rock مدل: TU4251
نردبان طنابی چوبی Rock مدل RL-41شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقوط، ..
3,460,000تومان
نردبان طنابی آلومینیومی راک مدل RL-41A
عدم موجودی در انبار
برند: Rock مدل: TU4252
نردبان طنابی آلومینیومی Rock مدل RL-41Aشرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از..
3,960,000تومان
نردبان طنابی مقاوم دربرابر گرما و شعله 10 متری کایا سیفتی مدل FL-500
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU4253
نردبان طنابی مقاوم دربرابر گرما و شعله 10 متری Kaya Safety مدل FL-500شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی،..
9,715,000تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)