منو
سبد خرید

کفش و پوتین ایمنی سفارشی

کفش و پوتین ایمنی سفارشی
کفش ایمنی بیس مشکی A
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1079
کفش ایمنی بیس مشکی Aشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط های صنعتی..
0تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل زیره نسوز
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1037
پوتین ایمنی ایمن پا مدل زیره نسوزشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محی..
220,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو تریمکس (نوبوک طوسی)
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1051
پوتین ایمنی ایمن پا مدل نیو 3Max (نوبوک طوسی)  گروه صنعتی ایمنی پا با یک دهه تجربه در تولید کفش های ایمنی در جدید ترین محصول خود با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های ساخت محصولی بی نظیر از نظر ظاهر، کیفیت و کاربرد را برای طرفداران دو آتیشه این کمپانی سازنده کفش ایمنی استفاده کرده. در طراحی آن ظ..
580,000تومان
کفش پرسنلی بند دار فرزین مدل ستادی
عدم موجودی در انبار
برند: Farzin مدل: IR8164
کفش پرسنلی بند دار Farzin مدل ستادیاین دسته از کفش ها همان طور که از نامشان پیداست جهت استفاده در محیط های اداری کاربرد دارند. یک کفش خوب کفشی است که از شکل و الگوی طبیعی پا تبعیت کرده و ضمن اینکه پوشش پا را فراهم می سازد، قابل انعطاف بوده و مانع از اختلال در روند طبیعی راه رفتن گردد. از دیگر ..
500,000تومان
کفش زنیت سفید
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1080
کفش زنیت سفیدشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط های صنعتی، بهره گ..
440,000تومان
کفش ایمنی ایمن پا مدل بتا TPU
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1038
کفش ایمنی ایمن پا مدل بتا TPUشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط ها..
420,000تومان
پوتین ایمنی ایمن پا مدل 3max قهوه ای عایق برق
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1004
پوتین ایمنی ایمن پا مدل 3max قهوه ای عایق برقشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حر..
340,000تومان
کفش بیس مشکی
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1081
کفش بیس مشکیشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط های صنعتی، بهره گ..
340,000تومان
کفش ایمنی ایمن پا مدل بتا کاپدار
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1040
کفش ایمنی ایمن پا مدل بتا کاپدارشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط..
245,000تومان
کفش ایمنی ایمن پا مدل 3max قهوه ای عایق برق
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1051
کفش ایمنی ایمن پا مدل 3max قهوه ای عایق برقشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه..
205,000تومان
پوتین ایمنی بیس مدل بولدوزر قهوه ای
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1072
پوتین ایمنی بیس مدل بولدوزر قهوه ایشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در..
409,500تومان
پوتین ایمنی بیس TPU
عدم موجودی در انبار
برند: ایمن پا مدل: IR1075
پوتین ایمنی بیس TPUشرکت ایمن پا فعالیت خود در زمینه تولید انواع پای پوش های ایمنی و صنعتی را از سال 1380 آغاز نموده و اکنون که بیش از یک دهه از حضور مستمرش به عنوان تأمین کننده تجهیزات ایمنی در صنایع داخلی کشور می گذرد، توانسته با اولویت بخشیدن به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای در محیط های صنعتی،..
440,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)