منو
سبد خرید

محافظ گوش

محافظ گوش

همان طور که می دانیم در بسیاری از محیط های کاری افراد با سر و صدای زیادی سر و کار دارند به همین منظور برای محافظت شنوایی خود در برابر فرکانس و شدت صداهای ایجاد شده از محافظ گوش باید استفاده کنند.برخی از این شغل های پر سر وصدا را برای درک بیشتر نام می بریم: آهنگری، مته کاری، کندن خیابان ها با وسایل سنگین و پرسروصدا و ... .

حال باید دید در چه مواقعی استفاده از محافظ گوش الزامی است، طبق استاندارد وزارت کار اگر شدت صدای محیط کار بیش از 85 دسی بل باشد استفاده از محافظ های گوش الزامی است.

دو نوع محافظ گوش وجود دارد: 1) به محافظان گوشی گفته می شود که روی گوش قرار می گیرند که خود به 3 دسته رو کلاهی، پشت گردنی و هدبندی تقسیم بندی می شوند که به اصطلاح به آن ها ایرماف گفته می شود.2) به محافظان گوشی گفته می شود که داخل گوش فرو می روند و باعث کاهش صدا می شوند که به اصطلاهح به این نوع ایرپلاگ یا گوش بند و یا گوش گیر گفته می شود. که هر کدام از این دو مدل معایب و مزایای خاص خود را نیز دارا می باشند.

 

برند: Pan Taiwan مدل: TA6732
گوش گیر   یکبار مصرف  SE 1373 ( EF - 87 )تقریبا سر و صدا یکی از اجزای اجتناب ناپذیر محیط های کاری است. صدا های با شدت صوت بالا ( dB ) می تواند اثرات سوءی را به دنبال داشته و سلامت شنوایی فرد را دچار آسیب کند. برای جلوگیری از اینگونه آسیب ها می توان از ایرپلاگ ها استفاده کرد. ایرپلاگ ها بخشی از..
80,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6733
ایرپلاگ چند بار مصرف  SE 1363 (EP 535)تقریبا سر و صدا یکی از اجزای اجتناب ناپذیر محیط های کاری است. صدا های با شدت صوت بالا ( dB ) می تواند اثرات سوءی را به دنبال داشته و سلامت شنوایی فرد را دچار آسیب کند. برای جلوگیری از اینگونه آسیب ها می توان از ایرپلاگ ها استفاده کرد. ایرپلاگ ها بخشی از وس..
150,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA4041
صداگیر گوش هدبندی PAN TAIWAN مدل SE1340Nصداگیر گوش روی گوش مدل  SE1340 N  دارای دسته تاشو مشکی رنگ ، کاسه ABS به رنگ های قرمز و زرد و بالشتک سیاه رنگ از جنس PVC نرم تولید شده است .صداگیر گوش ساخت تایوان و دارای استاندارد ANSI  آمریکا و CE  اروپا می باشد .مشخصات صداگیر گوش مدل  SE1340 N: ..
500,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6731
ایرپلاگ یکبار مصرف  SE 1374 ( FEP - 03 )یکی از روش های جلوگیری از اثرات سوء سر و صدای محیط کار بعد از اقدامات مهندسی استفاده از وسایل حفاظت فردی است. وسایل حفاظت از شنوایی فردی در واقع موانع آکوستیکی می باشند که میزان انرژی صوتی منتقل شده از مجرای گوش به سلول های حساس شنوایی واقع در گوش داخلی ..
60,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA4059
هدفون صداگیر هدبندی PAN TAIWAN مدل SE1342هدفون صداگیر دارای دسته تاشو مشکی رنگ ،کاسه ABS به رنگ مشکی قرمز و بالشتک سیاه رنگ از جنس PVC نرم است.هدفون صداگیر ساخت تایوان ودارای استاندارد ANSI  آمریکا و CE  اروپا می باشد . استانداردCE :  محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند، باید از نظر..
580,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA4041
ایرماف هدبندی رادیویی پن تایوان مدل SE1397امکان برقراری ارتباط رادیوئی را ممکن می نماید. منبع تغذیه  این گوشی باطریهای قلمی معمولی است.جهت استفاده در  تامین حفاظت شنوائی در عرصه های صنعتی وسیع و پرسروصدا  و .. کاربرد دارد .ساخت کمپانی  PAN TAIWAN بوده است و دارای دسته مشکی و کاسه زرد رنگ..
1,100,000تومان
برند: Silenta مدل: FA4038
ایرماف روکلاهی سایلنتا مدل ارگو مکسساخت کمپانی SILENTA فنلاند است .این گوشی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع تلسکوبی  و نصب بر روی کلاه ایمنی بوده  و همچینین دارای بالشتک قابل تعو یض می باشد.جهت استفاده در  محیط های  پر سر و صدا ، پارکینگ و … مناسب است.مشخصات ایرماف روکلاهی Silenta مدل ERGO..
900,000تومان
برند: Silenta مدل: FA4040
محافظ گوش هدبندی Silenta مدل BELL IIمحافظ گوش دارای دسته قابل چرخش تا زاویه ۳۶۰ درجه و یک بند نگهدارنده در مواقع استراحت است .محافظ گوش به علت داشتن تسمه اضافی ، قابل استفاده به همراه طلق محافظ صورت و نیز هر نوع  کلاه ایمنی دیگر می باشد.محافظ گوش ساخت کمپانی سایلنتا – SILENTA فنلاند و دا..
550,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA4039
هدفون صداگیر هدبندی PAN TAIWAN مدل SE1350هدفون صداگیر دارای دسته قابل تنظیم است که رنگ دسته مشکی ،کاسه زرد رنگ ازجنس ABS و بالشتک مشکی رنگ از جنس PVC نرم است .هدفون صداگیر ساخت تایوان و دارای استاندارد ANSI آمریکا و CE اروپا می باشد .مشخصات هدفون صداگیر هدبندی PAN TAIWAN مدل SE1350:..
350,000تومان
صداگیر هدبندی GSP
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: GSP مدل: CH0717
صداگیر ایمنی GSBشنوایی هر فرد یکی از مهمترین بخش های بدن است که این حس در در زندگی هر فردی با خطراتی مواجه هست که یکی از این خطرات در معرض فعالیت هر فرد  در محیط های صنعتی است. شما باید افرادی را دیده باشید که به دلیل صدای زیاد در محیط فعالیت خود فدرت شنوایی آن ها کم شده است یا با صدای بلند صحبت..
0تومان
ایرماف دسی بل مدل پشت گردنی
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: دسی بل Decibel مدل: IR0717
ایرماف دسی بل مدل پشت گردنیایرماف یا رو گوشی به رنگ زرد دسی بل، با بالشتک هایی با انعطاف پذیری بالا و مشکی از جنس پلیمر با دسته های منعطف می باشد. از مهمترین مزیت های ایرماف قابلیت بلند و کوتاه کردن دسته ها می باشد. که به قرار گیری بالشتک ها روی گوش کاربر بسیار کمک می کند. نکته مثبتی که این ایر..
0تومان
ایرماف دسی بل مدل EM2000 II
جدید 2 تا 3 روز دیگر
برند: دسی بل Decibel مدل: IR0715
ایرماف دسی بل مدل EM2000 IIایرماف یا رو گوشی به رنگ زرد دسی بل، با بالشتک هایی با انعطاف پذیری بالا و مشکی از جنس پلیمر با دسته های منعطف می باشد. از مهمترین مزیت های ایرماف قابلیت بلند و کوتاه کردن دسته ها می باشد. که به قرار گیری بالشتک ها روی گوش کاربر بسیار کمک می کند. نکته مثبتی که این ایر..
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 105 (9 صفحه)

برچسب ها