منو
سبد خرید

محافظ سر و گردن

محافظ سر و گردن

کلاه کار در مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که احتمال افتادن اجسام بر روی سر کاربر وجود داشته باشد و هنگامی که کاربر بر روی قسمت هایی که جریان برق عبور دارد کار می کند استفاده از کلاه برق الزامی است، در مواقعی که کاربر بر روی ارتفاعات کار می کند که احتمال افتادن آن هست استفاده از کلاه ارتفاع هم الزامی است، و حتی مهندسان در هنگام نظارت موظف به سر کردن کلاه ایمنی یا کلاه نیمه ایمنی که به اصطلاح گپ نام دارند هستند تا از آسیب ها به سر کاربر جلوگیری شود.

برای انتخاب کلاه ایمنی مناسب با شرایط کاری می توان بر اساس تجربه مهندسان در این زمینه تصمیم گیری کرد بر فرض مثال کلاه ایمنی لبه دار برای ارتفاع استفاده نمیشود به این دلیل که میدان دید کاربر را کم می کندو غیره. در غیر این صورت می توان به کلاس بندی کلاه کار و استانداردهای کلاه ایمنی دقت شود تا کلاه کار مناسبی نسبت به شرایط کار انتخاب شود.

کلاس 1: در این دسته کلاه کار برای مصارف عمومی استفاده می شود و در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند ولی در برابر جریان الکتریکی مقاومتی از خود نشان نمی دهند. کلاس 2: در این دسته کلاه های ایمنی وجود دارند که علاوه بر مقاومت در برابر ضربه در برابر جریان الکتریکی هم مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. کلاس 3: در این دسته کلاه ها بسیار سبک هستند و به صورت نیمه ایمنی می توان آن ها را نام گذاری کرد .

برند: MERY’S TOKEN مدل: IR3991
 کلاه ایمنی پلی اتیلنی مریس توکن بدون بند و یراقجسم این کلاه ها مطابق استاندارد CE از جنس مواد پلیمری نوع پلی اتیلن است . این کلاه عایق برق و در رنگ های قرمز ، آبی ، خاکستری ، زرد ، سبز ، سفید است . این کلاه بدون تجهیزات جانبی بند و یراق می باشد . استاندارد CE : محصولاتی که واجد دریافت علامت س..
70,000تومان
برند: MERY’S TOKEN مدل: TA6706
کلاه ايمني عايق برق رگلاژی مارک Mery's Tokenشرکت راسپینا افتخار دارد که به عنوان يکي از پيشروان توليد، واردات و عرضه تجهيزات تخصصي ايمني فردي، صنعتي و مبارزه با حريق محسوب گرديده است. سعي و اهتمام مسئولين اين شرکت ، معرفي و عرضهء تجهيزات مورد نياز کشور از کمپاني هاي معتبر جهاني با بهترين کيفي..
320,000تومان
برند: MERY’S TOKEN مدل: TA6702
کلاه ایمنی صنعتی پلی اتیلن مریس توکن با بند یراق پلاستیکی شرکت ايمن تهران بابيش از سی سال فعاليت افتخار دارد که به عنوان يکی ازپيشروان توليد، واردات و عرضه تجهيزات تخصصی ايمني فردی، صنعتی ومبارزه با حريق محسوب گرديده است. سعی و اهتمام مسئولين اين شرکت ، معرفی و عرضهء تجهيزات مورد نياز کشور از کمپا..
95,000تومان
کلاه ایمنی پلی اتیلن مریس توکن با بند و یراق ابریشمی و عرق گیر
ویژه
برند: MERY’S TOKEN مدل: TA6701
کلاه ایمنی صنعتی پلی اتیلن مریس توکن با بند یراق ابریشمی و عرق گیرشرکت راسپینا افتخار دارد که به عنوان يکي ازپيشروان توليد، واردات و عرضه تجهيزات تخصصي ايمني فردی، صنعتی ومبارزه با حريق محسوب گرديده است. سعي و اهتمام مسئولين اين شرکت ، معرفی و عرضهء تجهيزات مورد نياز کشور از کمپانی های معتبر ج..
120,000تومان
برند: MERY’S TOKEN مدل: IR6706
کلاه ايمني عايق برق مارک Mery's Tokenشرکت راسپینا  فعاليت افتخار دارد که به عنوان يکي ازپيشروان  واردات و عرضه تجهيزات تخصصي ايمني فردي، صنعتي و مبارزه با حريق محسوب گرديده است. سعي و اهتمام مسئولين اين شرکت ، معرفي و عرضهء تجهيزات مورد نياز کشور از کمپاني هاي معتبر جهاني با بهترين کيفيت و کا..
300,000تومان
برند: MERY’S TOKEN مدل: IR3990
کلاه ایمنی ABS مریس توکن بدون بند و یراقجسم این کلاه ها مطابق استاندارد CE از جنس مواد پلیمری نوع ای بی اس -ABS (نشکن) است . این کلاه عایق برق  و در رنگ های زرد، سفید و آبی است . این کلاه بدون تجهیزات جانبی بند و یراق می باشد . استاندارد CE : محصولاتی که واجد دریافت علامت سی. ای می‌شوند ، می‌ب..
135,000تومان
برند: MERY’S TOKEN مدل: TA6704
کلاه ایمنی صنعتی MARY'S TOKEN از جنس ABS با بند و یراق Blue eagle   چنانچه امکان حذف منابع خطر به شکل مناسب در کارگاه وجود نداشته باشد برای حفظ سلامت کارکنان باید از وسایل حفاظت فردی مناسب استفاده کند. در کلیه محیط های کاری که در آن ها احتمال وارد آمدن صدماتی به سر افراد در اثر سقوط فرد از ارتفاع..
190,000تومان
برند: JSP مدل: EN6707
عينک ایمنی  EVO Spec ویژه کلاه کار در ارتفاعEvo-Lite   :چشم یکی از عضو های مهم بدن انسان است و اهمیت حس بینایی بر کسی پوشیده نیست. خطرات زیادی در محیط کار چشم و حس بینایی انسان را تهدید کرده و تحت تاثیر قرار می دهد. از جمله این خطرات می توان به ( گرد و غبار، میست ها، مواد شیمیایی، حرارت، ضربات..
250,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH3922
سرپوش حرارتی FH-4تجهیزات و ابزار آلات حفاظت فردی جزء اصلی الزامات هنگام کار یک آتش نشان بوده که این لوازم جان آتش نشان را در برابر خطرات محافظت می کند . آتش نشانانی که عملیات اطفاء حریق را انجام می دهند و سایر مشاغلی که در معرض حرارت و شعله قرار دارند  بایستی توسط مجموعه های حفاظتی ضد حریق مطا..
2,800,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH3923
سرپوش حرارتی FH-05 OKتجهیزات و ابزار آلات حفاظت فردی جزء اصلی الزامات هنگام کار یک آتش نشان بوده که این لوازم جان آتش نشان را در برابر خطرات محافظت می کند . آتش نشانانی که عملیات اطفاء حریق را انجام می دهند و سایر مشاغلی که در معرض حرارت و شعله قرار دارند  بایستی توسط مجموعه های حفاظتی ضد حریق..
3,000,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH3932
سر پوش ضد برودتاز جنس الیاف مصنوعی نرم و گرم برای کار در برودت زیاد نظیر سردخانه ها و کوهستان های مرتفع و کار در فضای باز سایت ها در فصول سرد تولید شده است.   مشخصات :    کاربرد : محافظت از سر در برودت زیاد     جنس : الیاف مصنوعی     رنگ : سرمه ای     وزن خالص محصول : ۴۰۰ گرم     برند ..
150,000تومان
برند: MERY’S TOKEN مدل: TA6703
کلاه ایمنی صنعتی MARY'S TOKEN از جنس ABS با یراق و عرق گیر ابریشمی   خطرات و حادثه های زیادی در محیط کار وجود دارد که سلامت کارکنان را تهدید می کند. سر و گردن از این امر مستثنا نیست . در محیط های کاری خیلی از کارگران دچار آسیب در ناحیه سر می شوند و در پی آن دوسوم آنها دچار مشکلات و آسیب های جدی می..
175,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 86 (8 صفحه)