منو
سبد خرید

محافظ بدن

محافظ بدن

در این دسته با توجه به کلمه ی بدن باید تمامی تجهیزات در این دسته قرار گیرد ولی با توجه به دسته بندی های راسپینا سعی شده تجهیزاتی که کاربر همانند لباس برای محافظت خود می پوشاند قرار داده شود. که بعضی از این نوع لباس ها شامل: لباس های ضد مواد شیمیایی، لباس های یکبار مصرف، پیش بند، لباس های عملیاتی نسوز و غیره.

همان طور که می دانیم عدم پوشش لباس مناسب در بعضی از رشته های کاری سنگین باعث سوختگی و یا حتی قطع عضو برخی از اندام های بدن می شود. دقت شود که آزمایش ها و استاندارد های زیادی در خصوص ایمنی این نوع لباس ها وجود دارد که برای خرید آن ها باید به این نوع استانداردها دقت لازم و کافی داشته باشیم. انواع لباس های ایمنی با توضیحات لازم و محل استفاده از این نوع لباس ها را در راسپینا می توانید مشاهده و خریداری نمایید. در دسته محافظ بدن در تمامی زیر دسته ها سعی شده انواع لباس ها برای مهندسان و کارگران قرار داده شود.

چند توصیه مهم در مورد پارچه های لباس های کار: دقت شود که ضخامت پارچه دلیل بر کیفیت تولید پارچه ندارد، هنگام خرید لباس به شرکت تولید کننده پارچه دقت کنید، به تعداد راه های دوخت بر روی لباس ها دقت کنید که نشانه کیفیت دوخت می باشد.

 

برند: MEIKANG مدل: CH0928
پیش بند نسوز آلومینیومی مدل MKP-1301از جنس الياف نسوز فايبرگلاس با روکش آلومينيومی، دارای مقاومت حرارتی تا حدود 900 درجه سانتی گراد - ساخت چينپیش بند نسوز آلومینیومی به رنگ نقره ای با قابلیت بازتاب 90 درصد از حرارت تشعشی، با مقاومت بالا در برابر شعله و پاشش مواد مذاب است که در صنایع فولاد، ص..
3,000,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH0929
پیش بند آلومینیومی آستین دار مدل MKP13پیش بند آستین دار نسوز مدل MKP-13 یک پوشش کامل جهت حفاظت بدن و دست ها بوده که تقریبا تا زانو ها را می پوشاند و می تواند فرد را از خطر سوختگی در محیط هایی که با آتش و شعله در تماس هستند , محافظت نماید.این پیش بند ایمنی دارای مقاومت بالایی در برابر شعله و ..
5,400,000تومان
مدل: IR0927
لباس جوشکاری و ریخته گری مدل IT-FR 1398مدل لباس جوشکاری دو تکه از جنس 100 درصد الياف طبيعی دير سوز (FR)، دوخته شده با مقاوم ترين نخ موجود در مقابل حرارت از جنس نخ نسوز Kevlar، مجهز به شبرنگ های دير سوز برای استفاده درکليه عمليات جوشکاری و ریخته گری تهيه شده است.تنوع سايزهای موجود از لباس جوش..
800,000تومان
برند: Tacconi مدل: IT3802
لباس نسوز آلومینیومی برای عبور از آتش  ALFA 7این لباس به صورت یکسره به همراه کلاه خود مخصوص، دستکش پنج انگشتی ساق بلند و از لایه بیرونی فایبرگلاس تقویت شده با پوشش بازتاب کننده آلومینیومی تحت عنوان FIRTEX و لایه های داخلی از الیاف عایق حرارت آرامید و پشم طبیعی Wool FABRIC و زیره پوشش کفش از ترکی..
105,000,000تومان
برند: Tacconi مدل: IT3801
لباس نسوز آلومینیومی برای تماس با آتش – BETA 5این لباس به صورت پنج تکه شامل اورکت، شلوار، کلاه خود، دستکش های پنج انگشتی باساق بلند و نیز پوشش کامل کفش می باشد .لباس آلومینیومی از  لایه خارجی از جنس الیاف نسوز فایبر گلاس با پوشش بازتاب کننده امواج گرمایی ازجنس آلومینیوم تحت عنوان FIRTEX و لا..
95,000,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH3603
لباس مقاوم در مقابل مایعات و بخارات شیمیایی  برند MEIKANG مدل MKF-07 FFHاین لباس عایق کامل درمقابل نفوذ مواد شیمیایی مایع و تاحدودی بخارات متصاعد از مواد شیمیایی است .لباس یکپارچه و نسبتا بسته بوده، چکمه ها با مکانیزم دوخت حرارتی الصاق شده و در ناحیه سرآستین ها لباس با اتصال مناسب به دستکش ه..
16,200,000تومان
برند: IST مدل: TU3901
لباس ضد جرقه الکتریکی، آی اس تی – ISTاین لباس به صورت کاپشن شلوار طراحی شده و از ترکیب الیاف طبیعی پنبه مقاوم حرارتی و الیاف پلی آمید تولید شده و دارای مقاومت موثر در مقابل تاثیر گرمایی جرقه های الکتریکی می باشد. این لباس تحت گواهی استاندارد ۸۹/۶۸۶ EEC واستاندارد EN ISO ۱۱۶۱۲:۲۰۰۸ و EN 61482-1/..
22,000,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH3601
لباس دو تکه مقاوم شیمیایی ، عایق برودت و بخار داغ مدل MKP-37لباس یکسره و دو تکه  با بهره مندی از لایه بیرونی PVC تقویت شده، لایه دوم ضد آب و رطوبت و بخار داغ، لایه سوم عایق حرارت و آستر داخلی از جنس پنبه با ویژگی مقاوم در مقابل شعله و آتش با ضریب حساسیت پوستی بسیار کم مهیا برای استفاده در مواجهه..
20,000,000تومان
برند: Tacconi مدل: IT3602
لباس دوتکه شیمیایی برند TACCONI مدل  NYLPRENEلباس دوتکه کاپشن و شلوار بدون سرپوش تماما از جنس Nylprene ( ترکیبی از نایلون صنعتی با روکش دوطرفه synthetic neoprane rubber و لایه نهائی hypalon ) است .مقاوم در مقابل اغلب مواد شیمیائی مورد استفاده در صنایع بوده، دارای استاندارد CE و ساخت شرکت TAC..
17,200,000تومان
مدل: GE3202
پیش بند فلزی نیم تنه دار SCHLACHTHAUSFREUND مدل–BOLERO100این پیش بند در بلندی ۱۰۰ سانت و پهنای ۷۰ سانت برای حفاظت در نواحی نیم تنه پشت، شانه ها، جلوی قفسه سینه ، قسمت پایین سینه و ناحیه شکم و جلوی ران ها و در حرفه قصابی ، سلاخی، کار در سازه های فلزی عملیات عمرانی، کار با جام شیشه در کارگاه های آ..
13,400,000تومان
مدل: GE3203
پیش بند فلزی جلو تنه دار SCHLACHTHAUSFREUND  مدل S-85این پیش بند در بلندی ۸۵ سانتی متر و پهنای ۵۵ سانتی متر و برای حفاظت نواحی جلوی سینه، شکم و جلوی ناحیه ران در حرفه قصابی ، سلاخی و کار با ورق های نازک فلزی در بخش پرسکاری صنایع فلزی و کار با جام شیشه در کارگاه های آماده سازی شیشه های جام مورد ا..
11,200,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH3606
لباس یکسره مقاوم شیمیایی عایق برودت و بخار داغ MEIKANG مدل  MKP37لباس یکسره مقاوم شیمیایی با بهره مندی از لایه بیرونی PVC تقویت شده، لایه دوم ضد آب و رطوبت و بخار داغ، لایه سوم عایق حرارت و آستر داخلی از جنس پنبه با ویژگی مقاوم در مقابل شعله و آتش با ضریب حساسیت پوستی بسیار کم مهیا برای استفاده ..
20,000,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 140 (12 صفحه)