منو
سبد خرید

ماسک فرار

ماسک فرار

انسان ها برای ادامه زندگی خود احتیاج به هوای سالم دارند تا بتوانند با عمل دم و بازدم نیاز خود را رفع کنند. به همین منظور برای کارکنانی که در محیط های آلوده و خطرناکی که به طور اتفاقی و لحضه ای در آن قرار میگیرند ماسکی طراحی و ساخته شده به نام ماسک فرار. ماسک های فرار برای استفاده طولانی مدت طراحی نشده اند و به طور متوسط هر کاربر می تواند به مدت 15 دقیقه از آن استفاده کند تا خود را از آن منطقه سمی و پر خطر دور نماید به همین خاطر است که اسم این ماسک را، ماسک فرار گذاشته اند.

ماسک های فرار یک وسیله حفاظتی است و هر ماسک برای استفاده شخصی یک نفر می باشد. اغلب نفراتی که ماسک فرار با خود حمل می کنند دارای گازسنجی (بسته به محیط کاری گازهای سمی را ارزیابی می کند) هستند که با به صدا در آمدن آژیر گازسنج کاربران موظف هستند برای نجات جان خود از ماسک فرار استفاده کنند تا زمانی که آژیر گازسنج از صدا بیافتد. البته این نکته را باید اضافه کنم که ماسک های فرار هم ترکیبات متفاوتی دارند که در انتخاب آن ها هم باید دقت شود. بیشترین استفاده کننده های ماسک های فرار کارکنانی هستند که در صنایع پتروشیمی، مهادن و صنایع شیمیایی کار می کنند.

مدل: CH0959
ماسک فرار چینی مدل XHZLC40 مشخصات کلی ماسک فرار چینی آتش سوزی باعث ایجاد دود سمی شده است که طبق آمارهای معتبر جهانی، بیش از 80٪ تلفات جانی در عملیات اطفا حریق (آتش سوزی) ناشی از مسمومیت با گاز می باشد. ماسک فرارXHZLC40  نوعی محافظت برای این شرایط مهیا می کند. ماسک فرار چینی مطابق با استاندارد GA..
650,000تومان
ماسک فرار اسپاسیانی مدل M900
2 تا 3 روز دیگر
برند: Spasciani مدل: IT9404
ماسک فرار اسپاسیانی مدل M900 ماسک فرار مدل M 900 ABEKP15 محصولي جديد از شرکت اسپاسيانی است که در هنگام وقوع حوادث غير مترقب ناشی از انتشار شديد گازهای سمی براحتی توسط پرسنل شاغل مورد استفاده قرار می گيرد . اين ماسک فرار با برخورداری از فيلتر ضد بخارات حلال های آلی با نقطه تبخير بالای  65 درجه..
1,300,000تومان
ماسک فرار دراگر مدل Parat 3100
عدم موجودی در انبار
برند: Drager مدل: GE6666
Drager Parat 3100 مشخصات محصول  معرفی محصول هنگامی که مواد خطرناک در محیط های کاری وجود دارد باید درنظر گرفت که این مواد می توانند به طور ناگهانی در غلظت های شدیدی در هوای محیط کار نشت پیدا کنند و به دنبال آن خطرات بهداشتی و آسیب های جدی ایجاد کنند. ماسک تنفسی نیم صورت PARAT 3100 از سری ماس..
3,350,000تومان
ماسک فرار دراگر مدل Parat 3200
عدم موجودی در انبار
برند: Drager مدل: GE6667
ماسک فرار Drager Parat 3200 مشخصات ماسک فرار  معرفی ماسک فرار هنگامی که مواد خطرناک در محیط های کاری وجود دارد باید درنظر گرفت که این مواد می توانند به طور ناگهانی در غلظت های شدیدی در هوای محیط کار نشت پیدا کنند و به دنبال آن خطرات بهداشتی و آسیب های جدی ایجاد کنند. ماسک فرار PARAT 32..
1,350,000تومان
ماسک فرار ABEKP15 سری 220N برند اسپاسیانی
عدم موجودی در انبار
برند: Spasciani مدل: IT1701
ماسک تنفسی نیم صورت 220 N ABEK P15 این ماسک به واسطه طراحی و ساخت خوب و مهندسی شده ای که دارد به افراد این امکان را می دهد که در صورت بروز حادثه و ایجاد شرایط اضطراری به راحتی از آن استفاده کرده و از محیط شرایط اضطراری دور شود. این دستگاه تنفسی برای فیلتر کردن گازها و بخارات آلی با نقطه جوش بال..
590,000تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)