منو
سبد خرید

ماسک شیمیایی نیم صورت

ماسک شیمیایی نیم صورت

ماسک های شیمیایی نیم صورت فقط دهان و بینی را می پوشانند و به صورت تک فیلتر و دو فیلتر در بازار موجود می باشند. ماسک شیمیایی نیم صورت را می توان همراه عینک آزمایشگاهی به صورت همزمان استفاده نمود تا از آسیب های چشمی در محیط کار هم جلوگیری شود که قیمت آن از ماسک شیمیایی تمام صورت کمتر می شود. ماسک های شیمیایی نیم صورت بیشتر در محیط های آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. ماسک های شیمیایی نیم صورت تک فیلتر ده دلیل وجود اتصال پیچی شکل RD40  بین فیلتر و ماسک می توان از هر برند فیلتری در آن ها استفاده کرد ولی برای ماسک شیمیایی دو فیلتر به دلیل وجود انصالات خاری و پیچی شکل تنها باید از همان برند ماسک فیلتر را خریداری کرد.

ماسک های شیمیایی نیم صورت تنها 5 سال قابل استفاده هستند و توصیه می شود که بعد 5 سال بر اثر تجزیه قطعات پلاستیکی ماسک از آن استفاده نشود. در ضمن ماسک های نیم صورت از دو جنس پلاستیک فشرده (TPE) و سیلیکون ساخته می شوند که قدرت جدب ذرات در ماسک شیمیایی نیم صورت سیلیکونی به مراتب بیشتر از ماسک شیمیایی نیم صورت TPE می باشد. در راسپینا سعی شده تمامی مشخصات هر ماسک شیمیایی نیم صورت به طور کامل و جامع توضیح داده شود.

برند: Blue Eagle مدل: TA7025
ماسک فیلتردار نیم صورت تک فیلتر Blue Eagle مدل NP305 توجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک هم می توانید به لینک آخر سطر مراجع کرده و کارتریج بلو ایگل رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید یا می توانید از گزینه های در دسترس در همین صفحه کارتریج مور..
180,000تومان
برند: Drager مدل: GE7019
ماسک نیم صورت Drager X-plore 3300 ماسک نیم صورت Drager X-plore 3300 یکی از محصولات شرکت ایتالیایی Drager بوده که دارای ویژگی های منحصر به فرد فراوانی است . این شرکت با استفاده از مواد جدید همراه با طراحی جذاب و مدرن بیشترین میزان راحتی را برای کاربران فراهم می آورد. مدل 3300 Drager با هزینه تعمیر..
970,000تومان
برند: Bibari مدل: CH0802
ماسک نیم صورت BIBARI مدل SH20 ماسک های نیم صورت اغلب به دو صورت تک فیلتر و دو فیلتر عرضه می شوند که این محصول ماسک نیم صورت دو فیلتر می باشد که به نسبت ماسک های نیم صورت تک فیلتر تنفس به راحتی انجام می شود. ماسک های نیم صورت bibari از موادی ساخته شده اند که قابلیت ضد عفونی کردن دارند. که ماسک از ..
1,280,000تومان
برند: Bibari مدل: CH0803
ماسک نیم صورت BIBARI مدل SH10 ماسک های نیم صورت اغلب به دو صورت تک فیلتر و دو فیلتر عرضه می شوند که این محصول ماسک نیم صورت تک فیلتر می باشد که به نسبت ماسک های نیم صورت دو فیلتر تنفس به راحتی انجام نمی شود. ماسک های نیم صورت bibari از موادی ساخته شده اند که قابلیت ضد عفونی کردن دارند. که ماسک از..
1,080,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT0710
ماسک شیمیایی نیم صورت دو فیلتر Sibol ماسک نیم صورت سیبل Sibol دو فیلتر است که از مواد بدون بو، بهداشتی و انعطاف پذیر ساخته شده است و به راحتی با اشکال مختلف صورت سازگار می شود. مهار یک تکه ، با چهار نقطه اتصال در بدنه ماسک ، امکان توزیع یکنواخت فشار روی سر را فراهم می کند و از نشت هوا به داخل ماس..
850,000تومان
برند: سانکو SUNCO مدل: IR0964
ماسک تک فیلتر سانکو  ماسک تک فیلتر ساخت برند سانکو می باشد . سانکو یک شرکت ایرانی فعال در تولید تجهیزات ایمنی است. ماسک گرد و غبار سانکو باا دو فیلتر عرضه می شودک1)گرد و غبار. 2)ذغالی ماسک تک فیلتر گرد و غبار سانکو دارای بدنه ای از جنس PVC (پلی وینیل کلراید) می باشد . PVC به دلیل مقاومت مناسب در ..
48,000تومان
برند: AO SAFETY مدل: AM7011
ماسک شیمیایی نیم صورت AO سری AO Star 5 این محصول دارای پدویینگ می باشد. کیفیت ساخت مطلوب برای راحتی خریدار کارتریج هایی که در این محصول کاربرد دارد در پایین نام برده شده است که با کلیک بر روی آن ها به صفحه مورد نظر آن ها متصل می شوید و یا  با انتخاب کارتریج های مناسب این محصول در بخش گز..
350,000تومان
برند: سانکو SUNCO مدل: IR0965
ماسک نیم صورت  دو فیلتر سانکو ماسک نیم صورت تنها دهان و بینی را پوشش می دهد به همین منظور در بسیاری از صنایع به دلیل بالا بودن میزان آلودگی هوای محیط نیاز است که از ماسک های نیم صورت برای  کارکنان فراهم شود. ماسک های نیم صورت سانکو با دو فیلتر ارائه می شوند :1) گرد و غبار .2) ذغالی .که فیلتر های م..
54,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT7029
ماسک نیم صورت یک فیلتر ST 85  برند اسپاسیانی(Spasciani) توجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک به این لینک رفته و فیلتر اسپاسیانی رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید. (فیلتر و کارتریج) شرکت اسپاسیانی (Spasciani) یک شرکت ایتالیایی فعال در زمینه تول..
1,080,000تومان
ماسک نیم صورت دو فیلتر بلو ایگل مدل NP306
ویژه
برند: Blue Eagle مدل: TA7026
ماسک فیلتردار مواد شیمیایی نیم صورت دو فیلتر Blue Eagle مدل NP306 توجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک هم می توانید به لینک آخر سطر مراجع کرده و کارتریج بلو ایگل رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید یا می توانید از گزینه های در دسترس در همین صفح..
190,000تومان
برند: NORTH مدل: AM7009
ماسک شیمیایی نیم صورت North 7700 ماسک نیم صورت7700 North شامل اجزاء: یک صفحه صورت ، تسمه سری، اتصالات کارتریج و دریچه بازدمی می باشد. ماسک نیم صورت در سه اندازه کوچک، متوسط، بزرگ در دسترس هستند بنابراین با هر اندازه صورت که دارید ، میتوانید ماسک مناسب صورت خود را انتخاب کنید. جنس پوشش ماسک از س..
1,250,000تومان
ماسک شیمیایی نیم صورت اسپاسیانی مدل Duo
ویژه
برند: Spasciani مدل: IT7023
ماسک شیمیایی آزمایشگاهی نیم صورت دو فیلتر DUO  برند اسپاسیانی(Spasciani) توجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک به این لینک رفته و کارتریج اسپاسیانی رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید. (فیلتر و کارتریج) شرکت اسپاسیانی (Spasciani) یک شرکت ایتالیای..
1,050,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 32 (3 صفحه)