منو
سبد خرید

ماسک شیمیایی نیم صورت

ماسک شیمیایی نیم صورت

ماسک های شیمیایی نیم صورت فقط دهان و بینی را می پوشانند و به صورت تک فیلتر و دو فیلتر در بازار موجود می باشند. ماسک شیمیایی نیم صورت را می توان همراه عینک آزمایشگاهی به صورت همزمان استفاده نمود تا از آسیب های چشمی در محیط کار هم جلوگیری شود که قیمت آن از ماسک شیمیایی تمام صورت کمتر می شود. ماسک های شیمیایی نیم صورت بیشتر در محیط های آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. ماسک های شیمیایی نیم صورت تک فیلتر ده دلیل وجود اتصال پیچی شکل RD40  بین فیلتر و ماسک می توان از هر برند فیلتری در آن ها استفاده کرد ولی برای ماسک شیمیایی دو فیلتر به دلیل وجود انصالات خاری و پیچی شکل تنها باید از همان برند ماسک فیلتر را خریداری کرد.

ماسک های شیمیایی نیم صورت تنها 5 سال قابل استفاده هستند و توصیه می شود که بعد 5 سال بر اثر تجزیه قطعات پلاستیکی ماسک از آن استفاده نشود. در ضمن ماسک های نیم صورت از دو جنس پلاستیک فشرده (TPE) و سیلیکون ساخته می شوند که قدرت جدب ذرات در ماسک شیمیایی نیم صورت سیلیکونی به مراتب بیشتر از ماسک شیمیایی نیم صورت TPE می باشد. در راسپینا سعی شده تمامی مشخصات هر ماسک شیمیایی نیم صورت به طور کامل و جامع توضیح داده شود.

برند: Spasciani مدل: IT0710
ماسک شیمیایی نیم صورت دو فیلتر Sibolماسک نیم صورت سیبل Sibol دو فیلتر است که از مواد بدون بو، بهداشتی و انعطاف پذیر ساخته شده است و به راحتی با اشکال مختلف صورت سازگار می شود. مهار یک تکه ، با چهار نقطه اتصال در بدنه ماسک ، امکان توزیع یکنواخت فشار روی سر را فراهم می کند و از نشت هوا به داخل ماس..
1,300,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT7029
ماسک نیم صورت یک فیلتر ST 85  برند اسپاسیانی(Spasciani) توجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک به این لینک رفته و فیلتر اسپاسیانی رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید. (فیلتر و کارتریج) شرکت اسپاسیانی (Spasciani) یک شرکت ایتالیایی فعال در زمینه تول..
2,200,000تومان
ماسک شیمیایی نیم صورت اسپاسیانی مدل Duo
ویژه
برند: Spasciani مدل: IT7023
ماسک شیمیایی آزمایشگاهی نیم صورت دو فیلتر DUO  برند اسپاسیانی(Spasciani) توجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک به این لینک رفته و کارتریج اسپاسیانی رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید. (فیلتر و کارتریج) شرکت اسپاسیانی (Spasciani) یک شرکت ایتالیای..
1,900,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT7022
ماسک شیمیایی نیم صورت Spasciani مدل Duettaتوجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک به این لینک رفته و کارتریج اسپاسیانی رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید. (فیلتر و کارتریج) شرکت اسپاسیانی (Spasciani) یک شرکت ایتالیایی فعال در زمینه تولید ماسک ش..
1,400,000تومان
ماسک نیم صورت دو فیلتره ذغالی/گرد و غبار اخوان
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: اخوان مدل: IR7006
ماسک کارتریج دار نیم صورت دو فیلتره ذغالی/گرد و غبار اخواندر ابتدا یادآور می شویم ، ماسک کارتریج دار تنفسی نیم صورت تنها دهان و بینی را پوشش داده و چشمان فرد استفاده کننده را در بر نمی گیرند ، پس ماسک کارتریج دار تنها برای تصفیه گازهایی که به چشم آسیب نمی زنند مورد استفاده قرار می گیرند .در ..
96,000تومان
ماسک نیم صورت کلایمکس مدل 755 همراه با دو عدد کارتریج 4 حالته
عدم موجودی در انبار
برند: CLIMAX مدل: SP7046
ماسک نیم صورت CLIMAX مدل 755ماسک های نیم صورت  بسیار سبک ، ساخته شده از مواد مقاوم با قابلیت ضدعفونی شدن، مجهز به قاب نگهدارنده که بدنه اصلی ماسک از یک نوع پلیمر محکم ساخته شده و جهت راحتی و آسایش کاربر ، لبه بیرونی ماسک برای نشستن روی صورت از یک بالشتک نرم سیلیکونی تولید شده است .این ماسک ه..
1,200,000تومان
ماسک نیم صورت دو فیلتر بلو ایگل مدل NP306
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: Blue Eagle مدل: TA7026
ماسک فیلتردار مواد شیمیایی نیم صورت دو فیلتر Blue Eagle مدل NP306توجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک هم می توانید به لینک آخر سطر مراجع کرده و کارتریج بلو ایگل رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید یا می توانید از گزینه های در دسترس در همین صفح..
190,000تومان
ماسک نیم صورت تک فیلتر بلو ایگل مدل NP305
عدم موجودی در انبار
برند: Blue Eagle مدل: TA7025
ماسک فیلتردار نیم صورت تک فیلتر Blue Eagle مدل NP305توجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک هم می توانید به لینک آخر سطر مراجع کرده و کارتریج بلو ایگل رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید یا می توانید از گزینه های در دسترس در همین صفحه کارتریج مور..
180,000تومان
ماسک نیم صورت Bibari مدل SH-20
2 تا 3 روز دیگر
برند: Bibari مدل: CH0802
ماسک نیم صورت BIBARI مدل SH20ماسک های نیم صورت اغلب به دو صورت تک فیلتر و دو فیلتر عرضه می شوند که این محصول ماسک نیم صورت دو فیلتر می باشد که به نسبت ماسک های نیم صورت تک فیلتر تنفس به راحتی انجام می شود. ماسک های نیم صورت bibari از موادی ساخته شده اند که قابلیت ضد عفونی کردن دارند. که ماسک از ..
1,280,000تومان
ماسک نیم صورت Bibari مدل SH-10
2 تا 3 روز دیگر
برند: Bibari مدل: CH0803
ماسک نیم صورت BIBARI مدل SH10ماسک های نیم صورت اغلب به دو صورت تک فیلتر و دو فیلتر عرضه می شوند که این محصول ماسک نیم صورت تک فیلتر می باشد که به نسبت ماسک های نیم صورت دو فیلتر تنفس به راحتی انجام نمی شود. ماسک های نیم صورت bibari از موادی ساخته شده اند که قابلیت ضد عفونی کردن دارند. که ماسک از..
1,080,000تومان
ماسک شیمیایی نیم صورت نورث سری 5500
عدم موجودی در انبار
برند: NORTH مدل: AM7010
ماسک شیمیایی نیم صورت NORTH سری 5500توجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک به این لینک رفته و کارتریج نورث رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید. (فیلتر و کارتریج)  ماسک شیمیایی نیم صورت North مدل 5500 ساخت کشور مکزیک بوده و در سه سایز موجود است...
600,000تومان
ماسک شیمیایی نیم صورت سیلیکونی چینی تری ام سری 7502
ویژه عدم موجودی در انبار
برند: 3M مدل: AM7099
معرفی ماسک  شیمیایی نیم صورت سیلیکونی چینی 3M سری 7502توجه: این ماسک بدون کارتریج یا فیلتر می باشد برای خرید فیلتر و کارتریج این گونه ماسک به این لینک رفته و کارتریج تری ام یا پد تری ام رو با توجه به محل کاری خود انتخاب نمایید. (فیلتر و کارتریج)این ماسک نیم صورت 3M قابل استفاده در دامنه وسیع..
650,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 32 (3 صفحه)