منو
سبد خرید

لوازم یدکی

لوازم یدکی

همان طور که می دانیم لوازم یدکی ماسک های شیمیایی تمام صورت و ماسک های شیمیایی نیم صورت در انتخاب ماسک مناسب  نقش مهمی دارند. که این مورد در سیستم های تنفسی بسیار مشهود است. به دلیل قیمت زیاد سیستم های تنفسی نسبت به ماسک های تمام صورت و نیم صورت وجود موجودی  لوازم یدکی آن ها بسیار نقش مهمی دارد. که اگر لوازم یدکی سیستم نمفسی از کوچکترین قطعه تا بزرگترین قطعه نا موجود باشد مجبور به تعویض سیستم تنفسی می شویم که هزینه زیادی را به دنبال دارد.

لوازم یدکی ماسک های شیمیایی تمام صورت: شیشه جلوی ماسک، بند و یراق آلات، دیافراگم تنفسی است. لوازم یدکی ماسک شیمیایی نیم صورت: بند پشت سر، دیافراگم تنفسی است. لوازم یدکی سیستم های تنفسی شامل: کوله، بند کوله، دیماندولو، فشار سنج، ماسک شیمیایی و اجزای نامبرده آن و سیلندر یدکی می باشد.

دقت کنید که لوازم یدکی هر برند تنها بر روی قطعات همان برند نصب می شوند، خواهشا در برندهای معتبر از لوازم یدکی جعلی استفاده نکنید تا از کارایی دستگاه (ماسک تمام صورت، ماسک نیم صورت و سیستم تنفسی)  شما کاسته نشود.

برند: Spasciani مدل: IT6742
بند یدکی ماسک نیم صورت دو کارتریجی SPASCIANI مدل DUOگاهی اوقات هنگام استفاده از و سایل ممکن است در اثر اتفاقات مختلف یکی از اجزای وسیله خراب شده و کارایی لازم را نداشته باشد. در این صورت با استفاده از قطعات یدکی باید تعویض و جایگزین شوند. وسایل حفاظت فردی نیز از این امر مستثنا نیستند و ممکن اس..
580,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT6752
ماسك تمام صورت TR2002/BN جنس سیلیکون  شرکت اسپاسیانی (Spasciani) یک شرکت ایتالیایی فعال در زمینه تولید ماسک سیستم های تنفسی است که در سال 1893  شروع به فعالیت نموده و کلیه محصولات عرضه شده توسط این شرکت مورد تأیید استاندارد اروپایی CE می باشد.خلاصه معرفی محصول: ماسكهاي نوع BN ساخته شده ..
11,000,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT6744
ست بند و یراق یدکی ماسک تمام صورت TR2002ست بند و یراق ( هارنس ) یکی از اجزای اصلی ماسک های تمام صورت است که وظیفه نگهداری ماسک را بر روی سر و صورت کاربر ، بر عهده دارد. حال اگر دچار آسیب شود دیگر کارایی لازم را نداشته و کاربر نمی تواند از ماسک استفاده کند. برای استفاده مجدد از ماسک باید بند وی..
850,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT6759
دیماندولو یدکی تیپ BN برای ماسک های TR 2002/BNشرکت اسپاسیانی یک تولید کننده تجهیزات حفاظت تنفسی و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. در حال حاضر شرکت اسپاسیانی یکی از تامین کنندگان تجهیزات نظامی وزارت دفاع ایتالیا می باشد. از ویژگی های بارز این محصول این است که تمام محصولات این شرکت توسط آزمایشگا..
20,000,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT6751
دیماندولو یدکی تیپ A برای سیستم های تنفسی با ماسک های TR2002/A و TR82/Aشرکت اسپاسیانی یک تولید کننده تجهیزات حفاظت تنفسی و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. در حال حاضر شرکت اسپاسیانی یکی از تامین کنندگان تجهیزات نظامی وزارت دفاع ایتالیا می باشد. از ویژگی های بارز این محصول این است که تمام محصول..
18,700,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT6741
بند یدکی ماسک نیم صورت تک فیلتر SPASCIANI مدل ST85گاهی اوقات هنگام استفاده از و سایل ممکن است در اثر اتفاقات مختلف یکی از اجزای وسیله خراب شده و کارایی لازم را نداشته باشد. در این صورت با استفاده از قطعات یدکی باید تعویض و جایگزین شوند. وسایل حفاظت فردی نیز از این امر مستثنا نیستند و ممکن است ..
580,000تومان
مدل: IT7029
کیف ماسک تنفسی تمام صورت TR2002مشخصات محصولمعرفی محصول برای حمل و نگهداری ماسک تنفسی تمام صورت TR2002 می توان از این کیف استفاده کرد. جنس کیف از پارچه محکم بوده و دارای یک زیپ برای بستن کیف است. به دو طریق می توان این کیف را حمل کرد: 1. مجهز به یک تسمه مخصوص است که با استفاده از آن می تو..
250,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT6743
دیافراگم تنفسی ماسک نیم صورت دو کارتریجی DUOدیافراگم تنفسی یکی از اجزایی اصلی ماسک های تنفسی است این قسمت از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هنگام پوشیدن ماسک ، نفس کشیدن از طریق آن صورت می گیرد. در صورت آسیب دیدگی ( قابل مشاهده یا غیر قابل مشاهده ) ممکن است کارایی خود را از دست دهد و هنگام است..
200,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT7027
آداپتور دو کارتریجی ماسک TR2002 اسپاسیانیاین وسیله برای استفاده در ماسک های تمام صورت مدل TR2002 (سیلیکونی و ساده)  و تبدیل ماسک تک فیلتر به قابلیت استفاده از دو کارتریج کاربرد دارد.این آداپتور از جنس پلیمری مخصوص نشکن با تحمل گرمای بالا ساخته شده و ساخت SPASCIANI ایتالیا می باشد .مشخصات..
550,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT6745
لنز یدکی ماسک تمام صورت TR 2002ماسک های تمام صورت دارای لنز می باشند که علاوه بر حفاظت و ظیفه اصلی آن ها ایجاد میدان دید مناسب برای کاربر است. حال اگر این لنز ها دچار ترک خوردگی ، خراش و یا هر آسیب دیگری شوند ممکن است لنز علاوه بر این که کارایی حفاظتی را نداشته باشد میدان دید مناسب نیز در اختی..
1,200,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT1476
لوله خرطومی مدل TUR 60بعضی از سیستم های هوا رسان دارای لوله خرطومی می باشند که کار انتقال هوای تصفیه شده را از فیلتر یا فن به سمت ماسک بر عهده دارند. حال اگر این  لوله دچار بریدگی ، سوراخ و یا هر نوع آسیب دیگری شود که کارآیی خود را از دست دهد ممکن اس باعث نشت هوای آلوده به داخل ماسک و یا نشت ه..
620,000تومان
برند: Spasciani مدل: IT1915
شیر یدکی سیستم هوا رسان AC190این تجهیزات در محیطی با غلظت زیاد آلاینده های هوا و یا فضا های بسته با عدم امکان تهویه مناسب، قابل استفاده می باشند.شیر یدکی سیستم هوا رسان مدل  AC190 مناسب سیستم تنفسی هوا رسان دائم مدل AC190 می باشد .ساخت SPASCIANI ایتالیا و دارای تائیدیه استاندارد اتحادیه ..
450,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)