منو
سبد خرید

لباس کار

لباس کار

لباس کار یکی از اصلی ترین تجهیزات حفاظت فردی یا ایمنی است که از بدن در برابر خطرات هنگام کار محافظت می کند. هر شغل وظایفی دارد که هنگام انجام آن ها کاربر با خطراتی مواجه می شود به همین دلیل قبل از شروع هر کاری باید خطرات احتمالی آن را دانست و خود را در برابر خطرات با تجهیزات ایمنی مناسب تجهیز کنیم . لباس های کار از تجهیزاتی است که در هر شغلی مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر جنبه ایمنی آن ها افراد می توانند ابزارآلات و تجهیزات مورد نیاز خود را همیشه به همراه داشته باشد.

اکثر کارگران از لباس کارمدل دوبنده استفاده می کنند چرا که پوشیدنشان ساده است و مقاومت نسبی خوبی نیز دارد. لباس کار مهندسی نیز بسته به نوع فعالیتی که مهندسین دارند با هم تفاوت دارد. به عنوان مثال لباس کار مهندس معماری نمی تواند با لباس کار مهندس نفت یکسان باشد. لباس کار جوشکاری از مهمترین تجهیزات ایمنی جوشکاران است. جرقه های ساطع شده هنگام جوشکاری تمام پوست بدن را تحدید می کند و اگر لباس کار جوشکار نازک باشد حتما قطرات آهن ذوب شده هنگام جوشکاری لباس و پوست بدن او را خواهد سوزاند. یک خلبان نیز باید لباس کار خلبانی را هنگام کار به تن کند تا در هنگام پرواز قدرت مانور مناسبی داشته باشد.  لباس کار مکانیکی که با روغن و ابزارآلات آغشته به روغن سر و کار دارند نیز باید برای شرایط او مناسب باشد.

 

 

مدل: IR0927
لباس جوشکاری و ریخته گری مدل IT-FR 1398مدل لباس جوشکاری دو تکه از جنس 100 درصد الياف طبيعی دير سوز (FR)، دوخته شده با مقاوم ترين نخ موجود در مقابل حرارت از جنس نخ نسوز Kevlar، مجهز به شبرنگ های دير سوز برای استفاده درکليه عمليات جوشکاری و ریخته گری تهيه شده است.تنوع سايزهای موجود از لباس جوش..
800,000تومان
گرمکن و شلوار میل لنگی
جدید 2 تا 3 روز دیگر
مدل: IR0743
گرمکن و شلوار میل لنگیگرمکن شلوار میل لنگی برای پرسنل در شرکت ها، صنعت ها، کارخانجات کاربرد دارد. البته عموم مردم در هر شغلی ه می توانند از این محصول به دلیل ارزانی، گرمایش بالا، ضد حساسیت بودن پارچه استفاده کنند.مشخصات ظاهری گرمکن شلوار میل لنگی : 1.    نوع پارچه : پلی استر پنبه 2.    وزن..
0تومان
کاپشن شلوار لی (پارچه 700 گرمی)
عدم موجودی در انبار
برند: P.S.R مدل: IR5019
جنس پارچه: جین سنگ شور شده (پنبه، پنبه)وزن پارچه: 600-700 گرمتولید کشور ایرانچاپ لوگو و نوشته بر روی لباس امکان پذیر می باشد.    ..
450,000تومان
کاپشن شلوار لی (پارچه 500 گرمی)
عدم موجودی در انبار
برند: P.S.R مدل: IR5016
جنس پارچه: جین سنگ شور شده (پنبه، پنبه) گرم پایینتولید کشور ایرانچاپ لوگو و نوشته بر روی لباس امکان پذیر می باشد.  ..
320,000تومان
کاپشن شلوار طرح دار
عدم موجودی در انبار
برند: P.S.R مدل: IR5002
 جنس پارچه: فلامنت ویسکوز (کجراه)تولید کشور ایرانچاپ لوگو و نوشته بر روی لباس امکان پذیر می باشد.   ..
230,000تومان
کاپشن شلوار طرح بوفالو
عدم موجودی در انبار
برند: P.S.R مدل: IR5012
کاپشن شلوار طرح بوفالولباس کار طرح بوفالو همیشه جزو پر مصرف ترین و محبوب  ترین البسه های ایمنی به شمار می آید.معمولا این محصول با به کارگیری پارچه فلامنت تهیه و تولید می شود. دلیل محبوبیت این لباس کار داشتن جیب های متعدد و کارآمدی بالا در تمامی مشاغل می باشد و قصد بررسی این محصول را برای شما دار..
380,000تومان
کاپشن شلوار سیلوری آلفا
عدم موجودی در انبار
برند: P.S.R مدل: IR5017
کاپشن شلوار سیلوری آلفالباس کار یکی از ملزومات ایمنی اصلی در هر صنعتی می باشد. افراد شاغل در آن صنعت یا کارخانه با لباسی که می پوشند شناسایی می شوند در واقع لباس کاری که یک فرد به تن می کند به منزله هویت و منسب آن فرد در محیطی که کار می کند نیز تلقی می شود . لباس کار ها از یک کاپشن و یک شلوار م..
300,000تومان
لباس یکسره راهداری Portwest
2 تا 3 روز دیگر
برند: PORTWEST مدل: EN0986
لباس یکسره راهداری Portwestسبک و راحت برای بسته بندی راحت تر لباس، این لباس برای حفاظت در برابر سلامتی کسانی که در نزدیکی بزرگراه های جاده یا ترافیک کار می کند ، طراحی شده است. دسترسی جانبی به جیب های شلوار داخلی و زیپ کامل جلو از مزایای این لباس است. کمر کش پشت برای راحتی بیشتر کاربر هنگام کا..
470,000تومان
لباس کار یکسره پاور
جدید 2 تا 3 روز دیگر
مدل: CH0746
معرفی لباس کار یکسره پاور:هنگام فعالیت در محیط های صنعتی استفاده از تجهیزات ایمنی منسب امری ضروری است تا کاربران به راحتی و بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه دهند از این رو راسپینا با معرفی لباس با کیفیت یکسره پاور سعی داشته تا بهترین تجهیزات مناسب کار را به شما عزیزان نمایش دهد. که جز بهترین و برت..
650,000تومان
لباس کار یکسره نارنجی مدل ECO
عدم موجودی در انبار
برند: MIDAS مدل: CH4464
لباس کار یکسره نارنجی  مدل ECOلباس کار به عنوان یکی از وسایل حفاظتی فردی بوده و کلیه کارکنان باید با لباس کار متناسب با محل کار در سر کار حاضر شوند.لباس کار به عنوان یک پوشش سراسری تنه، دست و پاها را در مقابل شرایط محیطی محافظت می کند. ساده ترین شکل لباس کار در دو فرم  ظاهری بلوز و شلوار یا کاپش..
138,000تومان
لباس کار یکسره قرمز مدل MS
عدم موجودی در انبار
مدل: CH4459
لباس کار یکسره قرمز مدل MSلباس کار به عنوان یکی از وسایل حفاظتی فردی بوده و کلیه کارکنان باید با لباس کار متناسب با محل کار در سر کار حاضر شوند.لباس کار به عنوان یک پوشش سراسری تنه، دست و پاها را در مقابل شرایط محیطی محافظت می کند. ساده ترین شکل لباس کار در دو فرم  ظاهری بلوز و شلوار یا کاپشن و ..
120,000تومان
لباس کار یکسره طوسی روشن مدل MS
عدم موجودی در انبار
برند: MIDAS مدل: CH4458
لباس کار یکسره طوسی روشن مدل MSلباس کار به عنوان یکی از وسایل حفاظتی فردی بوده و کلیه کارکنان باید با لباس کار متناسب با محل کار در سر کار حاضر شوند.لباس کار به عنوان یک پوشش سراسری تنه، دست و پاها را در مقابل شرایط محیطی محافظت می کند. ساده ترین شکل لباس کار در دو فرم  ظاهری بلوز و شلوار یا کاپ..
138,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 74 (7 صفحه)