منو
سبد خرید

لباس غواصی

لباس غواصی

لباس غواصی یا وت سوت (wetsuit) نوعی پوشاک است که به منظور فراهم نمودن موارد زیر در انجام ورزش های مختلف آبی مانند موج سواری، غواصی، غارنوردی و… مورد بهره برداری قرار می گیرد:

عایق حرارتی، مقاومت در برابر سایش، شناوری مثبت، محافظت در برابر نیش برخی موجودات دریایی، ایجاد حس ایمنی و اعتماد به نفس بیشتر

با قرار گرفتن لایه ای نازک از آب مابین پوست شما و لباس غواصی، بدن شما این آب را گرم می کند و شما را گرم نگه می دارد. مهم است وت سوتی را تهیه کنید که کاملا سایز شما باشد، در غیر این صورت آب سرد ورودی به طور مداوم آب گرم را خارج نموده و جایگزین آن می گردد، در این حالت غواص خیلی سریع احساس سرما خواهد نمود. لباس وت سوت به عنوان عایق در محیط سرد عمل می کند. نئوپرن (وت سوت) ضخیم تر عایق کاری بهتری را فراهم می نماید. حباب های ریز حاوی گاز، اصلی ترین عامل حفظ دما هستند.

لباس یدکی غواصی TIGULLIO
عدم موجودی در انبار
برند: TIGULLIO مدل: IT3701
لباس یدکی غواصی– TIGULLIOاین وسایل برای ناجیان و امدادگران و ماموران حرفه ای آتش نشانی تهیه شده اند . این لباس به صورت بلوز و شلوار و کلاه می باشد .تجهیزات تحت برند TIGULLIO و تولید کشور ایتالیا با بهره گیری از استاندارد CE ساخته می شوند. لباس سراسری آن در انواع مختلف با ضخامت های متفاوت بر..
950,000تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)