منو
سبد خرید

لباس ضد گاز

لباس ضد گاز

لباس ضد گاز از جنسی تقویت شده از پارچه های لباس شیمیایی به پارچه ای غیر قابل نفوذ در برابر هر گونه گاز و مایعات شیمیایی ساخته می شوند. البته باید این رو هم اضافه کرد که طریقه دوخت این نوع پارچه ها با استفاده از حرارت می باشد. محل تماس دستکش و چکمه به این نوع لباس با حرارت دوخته شده که باعث نشتی گاز به داخل لباس ضد گاز از طریق دوخت نشود.

اکثرا لباس های ضد گاز اروپایی و چینی هستند و کشور عزیزمان هنوز به تکنولوژی ساخت این نوع لباس ها نرسیده به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردارند. بعضی از لباس های ضد گاز در برابر حرارت و آتش هم مقاوم هستند که استاندارد های حرارت و آتش را هم دارند. در لباس ضد گاز محل نصب سیلندر اکسیژن تعبیه شده و حتی در برخی از لباس ها ماسک و شیر اتصال سیلندر (دیماندولو) هم در نظر گرفته شده است.

 

برند: MEIKANG مدل: CH3301
 لباس ضد گاز (کامل وتمام عایق گاز) MEIKANG مدل MKF-06 این لباس عایق کامل نسبت به نفوذ هرنوع گازی بوده، سیستم لباس یکپارچه وکاملاٌ بسته و مجهز به محفظه کوله ای مخصوص جهت استقرار سیستم تنفسی کپسول دار بوده است .جنس لباس از PVC تقویت شده ومقاوم درمقابل حرارت وسوختن است . لباس دارای لنز با AAگست..
70,000,000تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)