منو
سبد خرید

لباس ایمنی مقاوم شیمیایی

لباس ایمنی مقاوم شیمیایی

لباس های ایمنی مقاوم در برابر مواد شیمیایی به گونه ای طراحی شده اند که جلوی نفوذ مایعات شیمیایی به داخل لباس و تا حدودی جلوی ورود گازهای متصاعد از مواد شیمیایی را بگیرند. البته قابل ذکر است که برخی از لباس های شیمیایی که به آن ها لباس ضد گاز می گویند وجود دارند که از ورود گازهای سمی به داخل لباس صد در صد جلوگیری می کنند.

لیاس های مقاوم در برابر مواد شیمیایی سبک اکثرا دارای کلاه و یکسره هستند که جای درزی روی لباس برای نفوذ مایعات شیمیایی وجود نداشته باشد. که بیشتر برای داروسازی و آزمایشگاه ها و بیمارستان ها برای جلوگیری از انتقال ویروس استفاده می شوند. لباس های شیمیایی سبک دارای استانداردهای متعددی هستند که هر محصول با توجه به جنس دارای استانداردهای متفاوتی است که در بخش توضیحات هر محصول این استانداردها نوشته شده. برخی از این استانداردها : TYPE 3 EN 14605 (1  -ويژگی مقاومت در مقابل مايعات مختلف شيميايی، TYPE A EN14605: 2005+ A1:2009 (2 - ويژگی مقاومت در مقابل پاشش مايعات مختلف شيميايی، TYPE 5 EN 13982-1: 2004+ A 1 : 2010 (3 - ويژگی مقاومت در مقابل کليه مواد شيميايی پودری شکل و غیره.

برند: MEIKANG مدل: CH3603
لباس مقاوم در مقابل مایعات و بخارات شیمیایی  برند MEIKANG مدل MKF-07 FFHاین لباس عایق کامل درمقابل نفوذ مواد شیمیایی مایع و تاحدودی بخارات متصاعد از مواد شیمیایی است .لباس یکپارچه و نسبتا بسته بوده، چکمه ها با مکانیزم دوخت حرارتی الصاق شده و در ناحیه سرآستین ها لباس با اتصال مناسب به دستکش ه..
16,200,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH3601
لباس دو تکه مقاوم شیمیایی ، عایق برودت و بخار داغ مدل MKP-37لباس یکسره و دو تکه  با بهره مندی از لایه بیرونی PVC تقویت شده، لایه دوم ضد آب و رطوبت و بخار داغ، لایه سوم عایق حرارت و آستر داخلی از جنس پنبه با ویژگی مقاوم در مقابل شعله و آتش با ضریب حساسیت پوستی بسیار کم مهیا برای استفاده در مواجهه..
20,000,000تومان
برند: Tacconi مدل: IT3602
لباس دوتکه شیمیایی برند TACCONI مدل  NYLPRENEلباس دوتکه کاپشن و شلوار بدون سرپوش تماما از جنس Nylprene ( ترکیبی از نایلون صنعتی با روکش دوطرفه synthetic neoprane rubber و لایه نهائی hypalon ) است .مقاوم در مقابل اغلب مواد شیمیائی مورد استفاده در صنایع بوده، دارای استاندارد CE و ساخت شرکت TAC..
17,200,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH3606
لباس یکسره مقاوم شیمیایی عایق برودت و بخار داغ MEIKANG مدل  MKP37لباس یکسره مقاوم شیمیایی با بهره مندی از لایه بیرونی PVC تقویت شده، لایه دوم ضد آب و رطوبت و بخار داغ، لایه سوم عایق حرارت و آستر داخلی از جنس پنبه با ویژگی مقاوم در مقابل شعله و آتش با ضریب حساسیت پوستی بسیار کم مهیا برای استفاده ..
20,000,000تومان
برند: Tacconi مدل: IT3605
لباس یکسره شیمیایی کلاه دار برند TACCONI مدل  NYLPRENEلباس یکسره با سرپوش متصل به خود تماما از جنس Nylprene (آمیزه ای از نایلون صنعتی با روکش دوطرفه synthetic neoprane rubber و لایه نهائی hypalon ) است .مقاوم در مقابل اغلب مواد شیمیائی مورد استفاده در صنایع ، این لباس ها دارای استاندارد CE ا..
17,200,000تومان
لباس مقاوم شيميايي سبک REYCHEM مدل RAYCHEM 5000
ویژه
برند: REYCHEM مدل: ZZCH3604
لباس مقاومت شیمیایی سبک REYCHEM مدل RAYCHEM 5000لباس با ویژگی هایی که تولید شده است امکان استفاده از آن را در حوزه های مختلف فعالیت که با مخاطرات جدی شیمیایی، بیولوژیک و رادیو اکتیو روبرو هستند را ممکن می نماید .لباس بسیار سبک و منعطف بوده و فعالیت طولانی مدت بدون خستگی را فراهم می نماید. ..
1,450,000تومان
لباس یکسره مقاوم شیمیایی Alpha Solway مدل Chemmaster
2 تا 3 روز دیگر
برند: Alpha Solway مدل: UK6836
لباس یکسره مقاوم شیمیایی Alpha Solway مدل Chemmasterکاربردهای مناسب اطلاعات مرتب سازی شماره قسمت: • تمیز کردن مواد شیمیایی • حمل و نقل جاده ای شیمیایی • کار با سایت های شیمیایی • صنایع سنگین • نفت و گاز • تصفیه پتروشیمی • حمل و نقل • تمیز کردن مخازن برنامه های پیشنهادی عبارتند از: و مواد قلیایی...
9,700,000تومان
لباس یکسره ضد اسید پرومکس
عدم موجودی در انبار
مدل: CH9954
لباس یکسره ضد اسید پرومکسدر بسیاری از صنایع به دلیل شرایط محیطی، استفاده از لباس های مقاوم شیمیایی ضروری است. لباس ضد اسید پرومکس در برابر اکثر مواد شیمیایی و اسیدی مقاوم است. این لباس به صورت یکسره به همراه کلاه طراحی شده و  به رنگ سبز می باشد. جنس لباس مذکور از PVC بوده و در سایزهای L, XL, X..
860,000تومان
لباس کار دو تکه ضد اسید پرومکس
عدم موجودی در انبار
مدل: CH9955
لباس کار ضد اسید پرومکسدر بسیاری از صنایع به دلیل شرایط محیطی، استفاده از لباس های مقاوم شیمیایی ضروری است. لباس ایمنی کارکنانی که با مواد خورنده و مضر کار می کنند باید غیر قابل نفوذ بوده و جنس لباس باید متناسب با نوع موادی که با آنها کار می کنند انتخاب شود. لباس کارکنانی که با مواد اسیدی و راد..
880,000تومان
لباس دو تکه مقاوم شیمیایی Alpha Solway مدل Chemmaster
2 تا 3 روز دیگر
برند: Alpha Solway مدل: UK6837
لباس دو تکه مقاوم شیمیایی Alpha Solway مدل Chemmasterکاربردهای مناسب اطلاعات مرتب سازی شماره قسمت: • تمیز کردن مواد شیمیایی • حمل و نقل جاده ای شیمیایی • کار با سایت های شیمیایی • صنایع سنگین • نفت و گاز • تصفیه پتروشیمی • حمل و نقل • تمیز کردن مخازن برنامه های پیشنهادی عبارتند از: و مواد قلیایی..
9,700,000تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)