منو
سبد خرید

لباس آلومینیومی نسوز

لباس آلومینیومی نسوز

لباس آلومینیومی نسبت به دیگر جنس ها تحمل حرارتی بالایی دارند که اغلب برای تماس وعبور از آتش مورد استفاده قرار می گیرند. البته از لباس های آلومینیومی برای ریخته گری هم استفاده می شود. تجهیزات همراه این نوع لباس ها کلاه خود مخصوص که به اصطلاح به آن ها هود آلومینیومی گفته می شود، دستکش پنج انگشتی ساق بلند و چکمه آلومینیومی وجود دارد. که بسته به قیمت این نوع لباس ها ممکن است برخی از تجهیزات اضافه تری نسبت به موارد گفته شده همراه لباس وجود داشته باشد.

به دلیل تحمل حرارتی بالای این نوع لباس ها اکثرا لباس ها یک سره می باشند که باعث انتقال حرارت به داخل لباس از طریق حفره ها در مرز پیراهن و شلوار نشود. تکنولوژی ساخت  پارچه های آلومینیومی به این صورت است که  از لايه بيرونی فايبرگلاس تقويت شده با پوشش بازتاب كننده آلومينيومی تحت عنوان FIRTEX و لايه های داخلی از الياف عايق حرارت آراميد و پشم طبيعی Wool FABRIC و زيره پوشش كفش از تركيب 100 درصد KEVLAR  تقويت شده با خصوصيات مقاومت مكانيكی، سايش و ضد لغزندگی مناسب تهيه می شود.

این نوع لباس ها به دلیل قیمت های بالایی که دارند حتما قبل از خرید دیتا شیت این لباس ها باید به دقت مطالعه شود.

برند: MEIKANG مدل: CH3803
لباس نسوز آلومینیومی ریخته گری  MKF 23 FFH2 لباس نسوز آلومینیومی ریخته گری که در فرآیندهای ریخته گری فلزات، ذوب مواد معدنی، ذوب شیشه، تعمیرات کوره های پخت مواد معدنی و سایر فرآیندهای گرمازا، استفاده می شوند. مدل گتردار MKF 23) FFH2) شامل (هود با شیشه نسوز،کاپشن،شلوار، دستکش و گتر روی کفش ) می ..
13,000,000تومان
لباس نسوز آلومینیومی برای عبور از آتش تاکونی مدل ALFA 7
2 تا 3 روز دیگر
برند: Tacconi مدل: IT3802
لباس نسوز آلومینیومی برای عبور از آتش  ALFA 7 این لباس به صورت یکسره به همراه کلاه خود مخصوص، دستکش پنج انگشتی ساق بلند و از لایه بیرونی فایبرگلاس تقویت شده با پوشش بازتاب کننده آلومینیومی تحت عنوان FIRTEX و لایه های داخلی از الیاف عایق حرارت آرامید و پشم طبیعی Wool FABRIC و زیره پوشش کفش از ترکی..
52,000,000تومان
لباس نسوز آلومینیومی برای تماس با آتش تاکونی مدل BETA-5
2 تا 3 روز دیگر
برند: Tacconi مدل: IT3801
لباس نسوز آلومینیومی برای تماس با آتش – BETA 5 این لباس به صورت پنج تکه شامل اورکت، شلوار، کلاه خود، دستکش های پنج انگشتی باساق بلند و نیز پوشش کامل کفش می باشد . لباس آلومینیومی از  لایه خارجی از جنس الیاف نسوز فایبر گلاس با پوشش بازتاب کننده امواج گرمایی ازجنس آلومینیوم تحت عنوان FIRTEX و لا..
44,000,000تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)