منو
سبد خرید

ابزار صعود و فرود

ابزار صعود و فرود

ابزار صعود و فرود در کار در ارتفاع شامل ابزارهایی نظیر: یومار، هشت فرود، ابزار های متوقف کننده سقوط و غیره می باشد. کاربرد این گونه ابزار ها در صعود و فرود کاربر هنگام کوهنوردی، صخره نوردی، کار در ارتفاع (البته با طناب) و دره نوردی می باشد که کاربر برای افزایش و کاهش ارتفاع و عدم سقوط ار ارتفاع به این گونه ابزارها که به اصطلاح ابزار صعود و فرود نام گذاری شده اند، احتیاج دارد. تمامی ابزار های صعود و فرود را می توان هم هنگام صعود و هم هنگام فرود استفاده کرد ( یعنی هیچ ابزاری وجود ندارد که مشخصا برای صعود و یا فرود باشد).

راسپینا سعی کرده تا در این دسته بندی انواع ابزار های صعود و فرود را با توضیجاتی جامع و کامل در اختیارتان قرار دهد تا تصمیم بهتری برای ایمنی خود بگیرید. مورد دیگری که باید به آن دقیت شود تجمل نیروی کششی ابزار صعود و فرود نسبت به وزن کاربر است که بسیار حائز اهمیت می باشد.

برند: Protekt مدل: PO3906
سيستم ترمز مدل AC 040 : سيستم ترمز بصورت مستقل براي استفاده با طناب هاي ايمني استاندارد با قطر 12 ميليمتر ساخته شده است. مناسب ترين قطر و طول طناب براي استفاده با اين سيستم، طناب 12 ميليمتري مدل AC200 بطول 20 متر ويژه ترمز AC 040 مي باشد. سيستم ترمز ياد شده تحت استاندارد  CE:EN353-2  در کشور لهستا..
5,800,000تومان
برند: Protekt مدل: PO3986
تجهیزات کامل نجات مصدوم در ارتفاع ، ای آر صفر ده – AR 010طناب نجات ۵۰ متری با ضخامت ۱۱ میلی متر همراه با کارابین مدل AZ011 برای اتصال به دکل یا سازه ، مجهز به سیستم خلاص کننده طناب نجات مدل AR010 برای انتقال ناجی و مصدوم به پایین و نیز تسمه نجات دو سر کارابین برای اتصال مصدوم به طناب نجات فوق هم..
20,000,000تومان
برند: Protekt مدل: PO3912
آويز نفر در چاه AT300/02  :Protekt  یک شرکت لهستانی تولید کننده تجهیزات حفاظتی حرفه ای(PPE) بوده که ایمنی در حین کار  تضمین می کند.  تمرکز Protekt  بر روی تجهیزات کار در ارتفاع، جهت مشاغل امداد و نجات یا حرفه غارشناسی و... است. کلیه محصولات مطابق با گواهینامه  CE بوده که آسایش و در درجه اول تض..
3,200,000تومان
یومار قرقره دار سی تی مدل Quick Roll
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6528
یومار قرقره دار CT مدل Quick RollQUICK RULL ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. QUICK RULL یک وسیله جهت صعود به..
3,730,000تومان
کیت ابزار صعود روی هارنس سی تی مدل Ascender kit plus
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6507
کیت ابزار صعود روی هارنس CT مدل Ascender kit plusکیت بالارو سینه ای (ASCENDER KIT) ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE ت..
1,810,000تومان
پابند بالارونده سی تی مدل Quick Step A
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6552
نگه دارنده با بالابر CT مدل Quick Step AQUICK STEP-A ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. اسندر پای چپ یا راست..
1,560,000تومان
هشت فرود سی تی مدل Otto Rescue S-Steel
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6539
ابزار حمایتOTTO RESCUE S-STEELOTTO RESCUE S-STEEL ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.  OTTO RESCUE S-STEEL..
1,980,000تومان
هشت فرود سی تی مدل Otto Rescue
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6538
هشت فرود CT مدل Otto RescueOTTO RESCUE ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.  OTTO RESCUE  یکی از وسایل کوهنورد..
907,000تومان
هشت فرود سی تی مدل Otto Big
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6537
هشت فرود CT مدلOtto Big OTTO BIG ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.  OTTO BIG  یکی از وسایل کوهنوردی می باشد که..
418,000تومان
متوقف کننده سقوط طنابی کراتوس سیفتی مدل FA 20 200 00
عدم موجودی در انبار
برند: Kratos Safety مدل: FA3979
متوقف کننده سقوط طنابی کراتوس سیفتی مدل FA 20 200 00متوقف کننده سقوط یک طرفه Kratos Safety مدل FA 20 200 00 محصولی از جنس فولاد زنگ نزن به همراه دو کارابین قفل شو و شوک گیر می باشد که برای استفاده در سیستم های کار در ارتفاع منعطف و سیم بکسل با قطر 8 میلی متر طراحی و تولید شده است، این محصول که ..
4,936,000تومان
قرقره گیردار سی تی مدل Easy Rescue
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6551
قرقره گیردار CT مدل Easy RescueEASY RESCUE ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. این وسیله ترکیبی از قرقره و ت..
14,210,000تومان
سیستم حمایت دستی البرز پوشش مدل A305
2 تا 3 روز دیگر
برند: البرز پوشش مدل: IR0955
البرز پوشش تولید کننده تجهیزات کار در ارتفاع دارای استانداردهای ایرانی و بین المللی است. محصولات با کیفیت شرکت البرز پوشش بسیار با کیفیت بوده و دارای بیمه مسئولیت می باشند. از مهمترین تولیدات این شرکت می توان به سیستم های حمایتی در جهات های افقی و عمودی اشاره کرد که در ذیل یکی از این سیستم ها را توص..
1,606,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)