منو
سبد خرید

قرقره

قرقره

قرقره ها برای بالاکشي تجهيزات يا بالابردن افراد در زمان نجات مورد استفاده قرار می گيرند.‏ جهت آسان شدن انجام بعضی کارها قرقره ها دارای گيره طناب ترکيبی می باشند.‏ با استفاده از قرقره های تخصصی، حرکت در راستای طناب يا کابل برای نقل و انتقال بار يا تخليه افراد ‏مورد استفاده قرار می گیرد:
- قرقره های خودگير ‏برای نصب به سرعت سيستم های کششی مجهز به ابزار يکطرفه ترکيبی،‏
- قرقره های تکامکان در کلیه سیستم ها قابل استفاده است،
- قرقره های پروسيک استفاده با گره خودگير پروسيک جهت سيستم يکطرفه سبک،
- قرقره هایي حرکت افقي ‏براي حرکات عرضي با استفاده از طناب يا کابل،‏
- قرقره های تخصصی کاربرد های ويژه بسياری دارند (حرکت در امتداد کابل های بالابر مکانيکی، عبور از گره ها و غيره). ‏

عوامل موثر در کاربرد قرقره ها عبارتند از:‏ 1) سایز چرخ: هرچه اندازه قطر چرخ قرقره بالاتر باشد، کارايی آن نيز بیشتر خواهد بود.‏ 2) بوش ها و ياطاقان ها: بوش های خود روغنکار توان کهر بالايی داشته ولي بايد به طور دایم تحت کنارل و بازدید نگهداری قرار گيرند.‏‏ 3) بلبرينگ ها کارایی زیادی دارند و تا زمانيکه آب بندی آن ها درست باشد نياز به نگهداری چندانی ندارند.‏

نحوه اتصال قرقره به طناب، به طراحی آن بستگی دارد:  1) قرقره های دارای صفحات جانبی ثابت را بايد در کارابين های متقارن موزد استفاده قرار داد.‏ نصب اين قرقره ها بسیار سهل و سریع است . 2) قرقره های با صفحات جانبي متحرک را بايد بر نصب طناب باز نمود.‏ اين قرقره ها قابلیت استفاده با همه کارابین ها را دارند.

قرقره کایا سیفتی‌ مدل P1
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7992
قرقره Kaya Safety‌ مدل P1شرکت کایا سیفتی‌ در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقوط، تجهیزا..
235,000تومان
قرقره کراتوس سیفتی مدل FA7001700
عدم موجودی در انبار
برند: Kratos Safety مدل: FA8139
قرقره کراتوس سیفتی مدل FA7001700قرقره مدل FA 70 017 00 ساخت شرکت کراتوس سیفتی فرانسه بوده و یکی از پرکاربردترین ابزارهای کار در ارتفاع است، این قرقره برای طناب با قطر 9 تا 16 میلی متر کارایی دارد و می تواند تا 10کیلونیوتن فشار را تحمل و کار نماید و آستانه شکست آن 40 کیلونیوتن می باشد، این محصول ..
4,000,000تومان
قرقره کراتوس سیفتی مدل FA7001600
عدم موجودی در انبار
برند: Kratos Safety مدل: FA8140
قرقره کراتوس سیفتی مدل FA7001600قرقره مدل FA 70 016 00 ساخت شرکت کراتوس سیفتی فرانسه بوده و یکی از پرکاربردترین ابزارهای کار در ارتفاع است، این قرقره برای طناب با قطر 9 تا 16 میلی متر کارایی دارد و می تواند تا 10کیلونیوتن فشار را تحمل و کار نماید و آستانه شکست آن 40 کیلونیوتن می باشد، این محصو..
2,485,000تومان
قرقره کراتوس سیفتی مدل FA7000800
عدم موجودی در انبار
برند: Kratos Safety مدل: FA8148
قرقره کراتوس سیفتی مدل FA7000800برند Kratos Safety با قدمت بیش از 15 سال به عنوان یک رهبر در ساخت تجهیزات کار در ارتفاع در کشور فرانسه فعالیت می‌کند، از جمله این تجهیزات، وسایل کار در ارتفاع نظیر قرقره ها هستند که به عنوان ابزار پایه جهت انجام عملیات های کار با طناب (Rope Access) است، قرقره کرات..
1,915,000تومان
قرقره فولادی کایا سیفتی‌ مدل P11
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7994
قرقره فولادی Kaya Safety‌ مدل P11شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری از سقوط،..
3,350,000تومان
قرقره سی تی مدل Orbbiter M
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6547
قرقره CT مدل Orbbiter Mقرقره ORBITER M ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. قرقره ORBITER M از جنس آلیاژ رو..
580,000تومان
قرقره سی تی مدل Orbbiter F
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6548
قرقره CT مدل Orbbiter Mقرقره ORBITER F ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. قرقره ORBITER F از جنس آلیاژ ..
467,000تومان
قرقره سی تی مدل Orbbiter A
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6546
قرقره CT مدل Orbbiter Aقرقره ORBITER A ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. قرقره ORBITER A از جنس آلیاژ رو..
1,036,000تومان
قرقره سه کاره سی تی مدل RollnLock
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6544
قرقره سه کاره CT مدل RollnLockRollnlock ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.  قرقره/ گیره طناب فوق العاده سبک (فق..
2,686,000تومان
قرقره باری سی تی مدل Grizzly
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6553
قرقره CT مدل Grizzlyقرقره GRIZZLY ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. یکی از ویژگی های بارز قرقره GRIZZLY ..
4,930,000تومان
قرقره پتزل مدل Partner مدل P52A
عدم موجودی در انبار
برند: Petzl مدل: FR4445
قرقره Petzl مدل Partner مدل P52APetzl تولید کننده‌ی لوازم کوهنوردی، غارنوردی، تجهیزات کار در ارتفاع، چراغ پیشانی و .. است. این شرکت مستقر در Crolles (در نزدیکی گرنوبل)، فرانسه فعالیت می‌کند. این شرکت توسط غارنورد چیره دستی به نام Fernand Petzl در اواسط سال 1970 تاسیس شد. این شرکت به جز..
570,000تومان
قرقره آلومینیومی کایا سیفتی‌ مدل P5
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7995
قرقره آلومینیومی Kaya Safety مدل P5شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلوگیری ا..
1,250,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)