منو
سبد خرید

عینک ایمنی ضد مواد شیمیایی و گرد و غبار

عینک ایمنی ضد مواد شیمیایی و گرد و غبار

برای محافظت از چشم در محیط های آزمایشگاهی و پر گرد و غبار کاربران باید از عینک های ایمنی استفاده کنند که دور چشمان آن ها را هم پوشش دهد تا از ورود گازها و گرد و غبار به داخل محفظه چشم جلوگیری شود. که به اصطلاح به این عینک ها عینک ایمنی آزمایشگاهی یا گاگل گفته می شود که در برابر مواد شیمیایی و گرد و غبار مقاوم هستند. خصوصیات دیگر لنزهای عینک های گاگل ضد ضربه، ضد پرتو، ضد اشعه ماورابنفش و غیره می باشد که اغلب توسط کش های ضخیم و محکم به جسم عینک متصل شده اند و این کش ها برای ثابت نگه داشتن گاگل در پشت سر قرار می گیرند.

توجه داشته باشید که در طرفین عینک های ایمنی گاگی یا آزمایشگاهی سوپاپ هایی به منظور خروج هوای داخلی عینک به محیط بیرون و عدم ورود هوای آلوده میط به داخل عینک تعبیه شده است که این فرایند از عرق کردن لنز های گاگل ایمنی یا عینک های آزمایشگاهی هنگام کار جلوگیری کرده و باعث کاهش میدان دید کاربر نشود.

توجه داشته باشید که عینک های گاگل یا آزمایشگاهی اورجینال دارای تأییدیه های اروپایی و آمریکایی باشند که بر روی عینک ایمنی حک شده اند که نشانه ای برای اصالت کالا باید در نظر گرفته شوند.

عینک ایمنی طلقی کش دار ضد بخارات شیمیایی با لنز ضد بخار پن تایوان مدل SE1117
ویژه
برند: Pan Taiwan مدل: TA6034
عینک ایمنی طلقی کش دار ضد بخارات شیمیایی با لنز ضد بخار پن تایوان مدل SE1117عینک طلقی کشدار  ضد بخارات شیمیایی ،مدل SE1117 ، دارای فریم PVC سبز رنگ مجهز به چهار سوپاپ تهویه و لنز شفاف ضد بخار از جنس پلی کربنات می باشد.این عینک دارای استاندارد آمریکا و اروپا بوده و مناسب برای کار در فرآیندهای..
480,000تومان
برند: Totas مدل: TA6202
عینک ایمنی طلقی کش دار آلبا سیفتی دارای فریم PVC سبز رنگ مجهز به چهار سوپاپ تهویه و لنز شفاف ضد بخار از جنس پلی کربنات می باشد.این عینک دارای استاندارد آمریکا و اروپا بوده و مناسب برای کار در فرآیندهای شیمیائی ، اختلاط مواد ، کار با مواد خورنده و سوزاننده توأم با عملیات گرمائی می باشد.  ..
120,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6035
عینک ایمنی طلقی و کش دار ضد غبار و ضربه پن تایوان مدل SE1120عینک طلقی کشدار ضد گرد و غبار  ،مدل SE1120 ، دارای لنز پلی کربنات شفاف و فریم PVC  نرم با منافذ توری شکل بوده و این عینک دارای استاندارد آمریکا و اروپا می باشد. مناسب برای کار در محیط پرگرد و غبار مثل صنایع گچ و سیمان و سنگ زنی است ..
280,000تومان
گاگل ایمنی ام سی آر سیفتی مدل 2320AF
2 تا 3 روز دیگر
برند: MCR Safety مدل: TA9207
گاگل ایمنی ام سی آر مدل 2320AFعینک Mcr safety در انواع مختلف ارائه میشود سری ۲۳مدرن ترین وجدیدترین مدل جهت استفاده کاربران می باشد. ظاهر شیک آن ویژگی های 2320af پوشش ضدمه وuv_AF our وتهویه غیر مستقیم آن از ویژگی های اصلی این عینک می باشد. امکان تنظیم بند آن استفاده اسان را برای کاربران فراهم..
385,000تومان
عینک ایمنی یووکس مدل U-Sonic سری 9308245
عدم موجودی در انبار
برند: UVEX مدل: GE6635
عینک آزمایشگاه شیمی Uvex u-sonic wide-vision goggleشرکت UVEX یک شرکت آلمانی می باشد که در سال 1926 تاسیس و در زمینه تولید تجهزات حفاظت فردی فعالیت می کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می کند. تمام فرآیند ها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند..
0تومان
عینک ایمنی کاناسیف سری orillia
عدم موجودی در انبار
برند: Canasafe مدل: CA6018
عینک آزمایشگاهی Canasafe سری orilliaعینک آزمایشگاهی OrilliA  از سری عینک هایی است که باعث عدم ارتباط چشم و محیط آن با خارج است و هوایی جریان ندارد.این ویژگی به دلیل تناسب با شرایط گردو غبار زیاد می باشد که برای تقویت خود از سیستم هواکش بهره گرفته امکان اتصال کامل تا پشت سر رادارد. وزن عینک آزمای..
0تومان
عینک ایمنی طلقی کش دار ضد غبار و ضربه پن تایوان مدل SE1128
عدم موجودی در انبار
برند: Pan Taiwan مدل: TA6036
عینک ایمنی طلقی کش دار ضد غبار و ضربه پن تایوان مدل SE1128عینک طلقی کش دار ضد غبار و ضربه مدل SE1128 ، دارای لنزشفاف بزرگ و پهن از جنس  پلی کربنات و فریم از جنس پلیمر خیلی نرم و مجهز به منافذ هایی برای تهویه غیر مستقیم می باشد .مناسب برای کار در محیط های پر گرد و غبار مثل صنایع گچ و سیمان ، ..
40,000تومان
عینک ایمنی طرح جنیوس ضد بخار
عدم موجودی در انبار
مدل: IR6006
مشخصات عینک ایمنی طرح جنیوس ضد بخارعینک ایمنی طلقی داراش کش جهت نگهداری عینک همچنین برای جلوگیری از گرد و غبار استفاده می شود که دارای فریم از جنس پلی وینیل نرم و مجهز به لنز شفاف و پهن از جنس پلی کربنات.طراحی مناسب و قابلیت تنظیم شدن روی صورت های مختلف.مناسب برای : محیط های پر گرد و..
0تومان
گاگل شفاف سانکو
2 تا 3 روز دیگر
برند: سانکو SUNCO مدل: IR0962
گاگل سانکو چشم ها از آسیب پذیرترین عضو بدن به حساب می آیند. به همین دلیل استفاده از تجهیزاتی که از این عضو حساس در برابر خطرات محیط کاری مراقبت نماید بسیار ضروری است. عینک ایمنی سانکو (گاگل) یکی از محصولات ایمنی است که مورد استفاده کارکنان قرار می گیرد. گاگل سانکو از چشم در برابر پرتاب ذرات ریز و د..
36,400تومان
گاگل دودی یووکس مدل MegaSonic سری 9320281
2 تا 3 روز دیگر
برند: UVEX مدل: GE9402
گاگل ایمنی یووکس مدل MegaSonic سری 9320265شرکت UVEX یک شرکت آلمانی می باشد که در سال 1926 تاسیس و در زمینه تولید تجهزات حفاظت فردی فعالیت می کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می کند. تمام فرآیند ها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. عینک حف..
1,285,000تومان
گاگل دودی سانکو
2 تا 3 روز دیگر
برند: سانکو SUNCO مدل: IR0963
گاگل دودی سانکو چشم ها از آسیب پذیرترین عضو بدن به حساب می آیند. به همین دلیل استفاده از تجهیزاتی که از این عضو حساس در برابر خطرات محیط کاری مراقبت نماید بسیار ضروری است. عینک ایمنی دودی سانکو (گاگل) یکی از محصولات ایمنی است که مورد استفاده کارکنان قرار می گیرد. گاگل دودی سانکو از چشم در برابر پرت..
16,000تومان
گاگل ایمنی یووکس مدل Ultravision
2 تا 3 روز دیگر
برند: UVEX مدل: GE6813
Uvex ultravision wide-vision goggleشرکت UVEX یک شرکت آلمانی می باشد که در سال 1926 تاسیس و در زمینه تولید تجهزات حفاظت فردی فعالیت می کند. این شرکت تولیدات و خدماتی را در محیط های کاری، ورزشی و استراحتی، فراهم می کند. تمام فرآیند ها در این شرکت مطابق با استاندارد ISO 9001 هستند. عینک حفاظتی U..
690,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 33 (3 صفحه)