منو
سبد خرید

تسمه و طناب

تسمه و طناب

طناب ها نقش مهمی در صعود و فرود کاربران بر روی ارتفاعات دارند، که خود به دو دسته کلی تقسیم می شوند: طناب استاتیک و طناب دینامیک. طناب های استاتیک بیشتر برای کوهنوردان، سنگنوردان، دره نوردان مورد استفاده قرار می گیرند ولی طناب های دینامیک برای امور صنعتی. طناب های استاتیک بعد از وارد کردن فشار بر روی این نوع طناب ها باعث تغییر جابجایی طناب می شود ولی در طناب های دینامیکی این تغییر جابجایی بسیار کمتر می باشد. طناب های دینامیکی نسبت به طناب های استاتیکی سایزها یا قطر بیشتری دارند به منظور تجمل نیروی فشاری و کششی بیشتر. که اغلب سه رشته ای یا پنج رشته ای می باشند.

تسمه ها که به شکل روبان پهن می باشند مزیت های زیادی نسبت به طناب دارند که یکی از مهمترین مزیت آن ها تحمل نیروی فشاری و کششی بیشتر می باشد. که این مزیت باعث شده از تسمه ها برای حمل و باربری وسایل سنگین مورد استفاده قرار بگیرند.

برند: Protekt مدل: PO1117
طناب 20 متری قطر 14 میلی متر Protektطناب  ایمنی  با قطر ۱۴ میلی متر و طول ۲۰ متر می باشدکه منسب دستگاه ترمز دار AC 010 یا BLOCKMAX می باشد که در توضیحات این محصول به وجود طناب افقی اشاره شد و قطر مورد نیاز برای استفاده از این دستگاه 14 میلی متر در نظر گرفته شده که مشخصات این طناب می باشد.ای..
4,700,000تومان
برند: Protekt مدل: PO1116
طناب 20 متری قطر 12 میلی متر پروتکت مدل AC040مدل AC040 طناب های ایمنی استاندارد با قطر ۱۲ میلی متر و طول ۲۰ متر می باشد.این طناب مناسب برای سیستم ترمز AC 040  بوده و جهت استفاده کوهنوردی ، صیادی و… کاربرد دارد.سیستم یاد شده تحت استاندارد  CE:EN353-2 در کشور لهستان ساخته شده است.  مش..
4,500,000تومان
برند: Protekt مدل: PO1129
تسمه آویز ایمنی طول 140 سانتی متری Protekt مدل AZ700 تسمه آویز ایمنی برای نبود تکیه گاه مناسب برای وجود ایمنی کاربر در ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد، همان طور که می دانید وجود دو نقطه اتصال برای کاربرانی که در ارتفاع کار می کنند الزامی است تا شرایط بیمه برای آسیب ها شاملشان شود. حال به دل..
3,200,000تومان
طناب استاتیک سی تی سایز 11 میلیمتری مدل Worksman Evo
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6563
طناب 200 متری CT مدل Worksman Evo 11طناب WORKSMAN EVO 11.0 ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. این طناب  ..
100,000تومان
طناب استاتیک سی تی سایز 11 میلیمتری مدل Patron Plus
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6561
طناب استاتیک CT سایز 11 میلیمتری مدل Patron Plusطناب PATRON PLUS 11 ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. ..
100,000تومان
طناب استاتیک سی تی سایز 10.5 میلیمتری مدل Cave Evo
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6562
طناب  استاتیک CT مدل Cave Evo 10.5طناب10.5  CAVE EVO ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. این طناب  برای ک..
95,000تومان
محافظ طناب چرمی سی تی مدل Rope Shield
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6566
محافظ طنابROPE SHIELD ROPE SHIELD ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.   این وسیله یک محافظ طناب در لبه ها خشن و صخ..
440,000تومان
محافظ طناب فولادی سی تی مدل Roller
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6565
محافظ طنابROLLERROLLER ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از ایتالیا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است.   این وسیله یک محافظ طناب در لبه ها خشن و صخره ها می..
4,150,000تومان
طناب فرود کایا سیفتی‌ مدل DL-25
عدم موجودی در انبار
برند: Kaya Safety مدل: TU7996
طناب فرود 57 سانتی متری Kaya Safety‌ مدل DL-25شرکت امنیت کایا در سال ۱۹۹۶ به منظور طراحی سیستم ها و تجهیزات برای کار  در ارتفاع و بطور کامل و با امنیت انجام شدن فعالیت ها در ارتفاع، در کشور ترکیه تاسیس شد. این شرکت با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات در رشته ی خود،به طراحی، توسعه و تولید سیستم های جلو..
1,170,000تومان
طناب دینامیک سه رشته ای ابریشمی نمره 8
عدم موجودی در انبار
مدل: CH3973
طناب سه رشته ای ابریشمی نمره 8طناب به یک رشته دراز از الیاف تابیده به هم گفته می‎شود. به هم تابیدن الیاف به شکل طناب برای استحکام بخشیدن به رشته مورد نظر و استفاده در امور کششی و اتصالی صورت می‌گیرد. این طناب معمولا از سه رشته تشکیل می شود که به صورت مارپیچ در هم پیچیده شده اند و همین امر باعث..
28,000تومان
طناب دینامیک سه رشته ای ابریشمی نمره 20
عدم موجودی در انبار
مدل: CH3962
طناب سه رشته ای ابریشمی نمره 20طناب به یک رشته دراز از الیاف تابیده به هم گفته می‎شود. به هم تابیدن الیاف به شکل طناب برای استحکام بخشیدن به رشته مورد نظر و استفاده در امور کششی و اتصالی صورت می‌گیرد. این طناب معمولا از سه رشته تشکیل می شود که به صورت مارپیچ در هم پیچیده شده اند و همین امر باع..
45,000تومان
طناب دینامیک سه رشته ای ابریشمی نمره 18
عدم موجودی در انبار
مدل: CH3969
طناب سه رشته ای ابریشمی نمره 18طناب به یک رشته دراز از الیاف تابیده به هم گفته می‎شود. به هم تابیدن الیاف به شکل طناب برای استحکام بخشیدن به رشته مورد نظر و استفاده در امور کششی و اتصالی صورت می‌گیرد. این طناب معمولا از سه رشته تشکیل می شود که به صورت مارپیچ در هم پیچیده شده اند و همین امر باع..
40,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)