منو
سبد خرید

صندل ایمنی

صندل ایمنی

صندل ایمنی یکی از انواع کفش ایمنی است که در محیط هایی که دما هوا بالاست مورد استفاده قرار می گیرد.
همیشه به خاطر داشته باشید که سلامتی و امنیت شما درحین انجام کار، راندمان و بهره وری شما را افزایش می دهد. این موضوع از اصل مهم کار است که استانداردهای بسیاری برای آن تعریف شده است. صندل ایمنی نوعی پوشش است برای پا که رویه ای آن همانند صندل ها یا کفش های تابستانی معمولی است. بنابراین استفاده از این نوع کفش ایمنی لازم را برای ناحیه پنجه پا ایجاد نمی کند.
البته که در تولید بعضی از انواع صندل های ایمنی در ناحیه پنجه از پوشش فلزی تعبیه می شود که مانع برخورد اجسام سخت با انگشتان پا گردد.

صندل ایمنی زنانه التن مدل Scoot
عدم موجودی در انبار
برند: Elten مدل: GE4431
صندل ایمنی زنانه Elten مدل Scootصندل ایمنی التن از سری Scoot و مدل Scoot S1P با داشتن سرپنجه فولادی حفاظت مناسبی برای پاها در صنایع مختلف ایجاد می کند و با داشتن پد سرپنجه از ایجاد آسیب ناشی از برخورد پا با سرپنجه فولادی جلوگیری می کند. این کفش دارای رویه از چرم آبگریز گاوی و زیره TPU/PU ضد لغزش..
360,000تومان
صندل ایمنی التن مدل Peter
عدم موجودی در انبار
برند: Elten مدل: GE5102
صندل ایمنی Elten مدل Peter صندل ایمنی التن از سری Peter و مدل Peter با داشتن سرپنجه فولادی حفاظت مناسبی برای پاها در صنایع مختلف ایجاد می کند و با داشتن پد سرپنجه از ایجاد آسیب ناشی از برخورد پا با سرپنجه فولادی جلوگیری می کند. این کفش دارای رویه از چرم آبگریز گاوی و زیره PU ضد لغزش و س..
440,000تومان
صندل ایمنی التن مدل Nura
عدم موجودی در انبار
برند: Elten مدل: GE5123
صندل ایمنی Elten مدل Nuraصندل ایمنی التن از سری Nura و مدل Nura با داشتن سرپنجه فولادی حفاظت مناسبی برای پاها در صنایع مختلف ایجاد می کند و با داشتن پد سرپنجه از ایجاد آسیب ناشی از برخورد پا با سرپنجه فولادی جلوگیری می کند. این کفش دارای رویه از چرم آبگریز گاوی و زیره PU ضد لغزش و ساخت آلمان بود..
360,000تومان
صندل ایمنی التن مدل Laslo S1P
عدم موجودی در انبار
برند: Elten مدل: GE4266
صندل ایمنی Elten مدل Laslo S1Pصندل ایمنی التن از سریLaslo  و مدل Laslo S1P با داشتن سرپنجه فولادی حفاظت مناسبی برای پاها در صنایع مختلف ایجاد می کند و با داشتن پد سرپنجه از ایجاد آسیب ناشی از برخورد پا با سرپنجه فولادی جلوگیری می کند. این کفش دارای رویه از چرم آبگریز گاوی و زیره TPU/PU ضد ل..
400,000تومان
صندل ایمنی التن مدل Glenn S1P
عدم موجودی در انبار
برند: Elten مدل: GE4265
صندل ایمنی Elten مدل Glenn S1Pصندل ایمنی التن از سری GLENN و مدل Glenn S1P با داشتن سرپنجه فولادی حفاظت مناسبی برای پاها در صنایع مختلف ایجاد می کند و با داشتن پد سرپنجه از ایجاد آسیب ناشی از برخورد پا با سرپنجه فولادی جلوگیری می کند. این کفش دارای رویه از چرم آبگریز گاوی و زیره TPU/PU ضد لغزش و..
500,000تومان
صندل ایمنی التن مدل Adam Green Army
عدم موجودی در انبار
برند: Elten مدل: GE4437
صندل ایمنی Elten مدل Adam Green Armyصندل ایمنی التن از سری Adam Green Army و مدل Adam Green Army با داشتن سرپنجه فولادی حفاظت مناسبی برای پاها در صنایع مختلف ایجاد می کند و با داشتن پد سرپنجه از ایجاد آسیب ناشی از برخورد پا با سرپنجه فولادی جلوگیری می کند. این کفش دارای رویه از چرم آبگریز گاوی و..
450,000تومان
صندل ایمنی التن مدل Adam Dark Gray
عدم موجودی در انبار
برند: Elten مدل: GE4438
صندل ایمنی Elten مدل Adam Dark Grayصندل ایمنی التن از سری Adam Green Army و مدل Adam Green Army با داشتن سرپنجه فولادی حفاظت مناسبی برای پاها در صنایع مختلف ایجاد می کند و با داشتن پد سرپنجه از ایجاد آسیب ناشی از برخورد پا با سرپنجه فولادی جلوگیری می کند. این کفش دارای رویه از چرم آبگریز گاوی و ..
450,000تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)