منو
سبد خرید

شیلد ایمنی و محافظ صورت

شیلد ایمنی و محافظ صورت

همان طور که می دانیم و از عکس تصاویر شیلدهای ایمنی مشخص است، از شیلدهای ایمنی برای محافظت از چشمان و صورت های هر فرد استفاده می شود. تکته ای که حائز اهمیت است تفاوت شیلد ایمنی با کلاه ایمنی شیلد دار در این مورد است که شیلد ایمنی توسط نگهدارنده ای که بر روی سر قرار می گیرد و هیچ محافظتی برای سر ندارد می باشد ولی کلاه ایمنی همراه شیلد، شیلد توسط کلاه ایمنی که باعث محافظت سر می شود، جلوی صورت قرار می گیرد.

شیلدهای ایمنی اندازه های متفاوتی دارند که سایزهای بزرگ برای محافظت گردن هم مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از شیلدهای ایمنی همانند محصولات دیگر دارای استانداردها و خصوصیات منحصر به فردی می باشند که انواع متفاوتی دارند : شیلد ضد ضربه، شیلد سنگزنی، شیلد ضد پرتو. که سعی نموده ایم توضیحات جامعی برای هر محصول به اشتراک بگذاریم تا خریداران بتوانند مناسب ترین شیلد با شغل خود را خریداری کنند .

 

برند: Hero مدل: CH5189
کلاه ماسک جوشکاری دو جداره Hero مدل A1002 در هنگام عملیات جوشکاری ، به دلیل شدت نور بالا ، بیشترین میزان خطر و آسیب دیدگی متوجه چشم ها می باشد. استفاده از تجهیزات ایمنی چشم و صورت کاملا ضروری است که در این بین ، استفاده از ماسک جوشکاری بهترین راهکار موجود می باشد. مشخصات کلی وزن 370 گرم کشور..
105,000تومان
برند: Hero مدل: CH5188
کلاه ماسک جوشکاری hero مدل A1001 در هنگام عملیات جوشکاری ، به دلیل شدت نور بالا ، بیشترین میزان خطر و آسیب دیدگی متوجه چشم ها می باشد. استفاده از تجهیزات ایمنی چشم و صورت کاملا ضروری است که در این بین ، استفاده از ماسک جوشکاری بهترین راهکار موجود می باشد. مشخصات کلی وزن 300 گرم کشور سازنده چ..
59,000تومان
ماسک دستی/کلاهی جوشکاری تک پلاست
ویژه
برند: تک پلاست مدل: IR1303
ماسک جوشکاری دستی تک پلاست راه جلوگیری از برق زدن چشم توسط نور جوشکاری ، استفاده ازماسک جوشکاری دستی می باشد که این ماسکها در انواع مختلف دستی پلاستیکی و فیبری استفاده می شود. مشخصات ماسک جوشکاری دستی تک پلاست: کاربرد ماسک جوشکاری دستی : محافظت از چشم و صورت در جوشکاری جنس ماسک جوشکاری..
18,000تومان
برند: Hellberg مدل: SW6663
شیلد محافظ صورت001-20942SAFE polcarb. goldplated visor   Hellberg Safe یک تولید کننده حرفه ای ایرماف، محافظ صورت و ساخت کشور سوئد می باشد.  Hellbergبا دانش، تجربه و فناوری پیشرفته، راه حلی جذاب را در بازار تجهیزات حفاظت فردی پیشنهاد می دهد و از این طریق به سلامت در محیط کار کمک می کند. بینایی ی..
2,900,000تومان
برند: Hellberg مدل: SW6662
(Visor) یا شیلد محافظ صورت پلی کربنات SAFE chinguard Hellberg Safeیک تولید کننده حرفه ای ایرماف، محافظ صورت و راه حل های ارتباطی برای محافظت شخصی است Hellberg. با دانش، تجربه و فناوری آینده، راه حلی را پیشنهاد می دهد که جذابیت شریک ما را در بازار تجهیزات شخصی محافظ افزایش می دهد و به سلامت در محی..
950,000تومان
شیلد ایمنی شفاف با هدبند ماتریکس
جدید
برند: MATRIX مدل: CH0732
شیلد ایمنی شفاف به همراه هدگیر ماتریکس کارکنانی که در صنعت مشغول به فعالیت می باشند اهمیت استفاده از این محصول را به خوبی درک می کنند، برای کارهایی نظیر برشکاری و سنگ زنی بسیار مناسب بوده که آسیبی به تمامی صورت شخص هنگام فعالیت وارد نشود. شیلد ایمنی ماتریکس بسیار سبک بوده و طراحی بی نظیری دارد ک..
850,000تومان
شیلد ایمنی شفاف + هدگیر کاناسیف
جدید
برند: Canasafe مدل: TA0734
شیلد ایمنی شفاف به همراه هدگیر کاناسیف کاربرانی که در صنعت مشغول به فعالیت هستند اهمیت استفاده از شیلد ایمنی را به خوبی درک می کنند، برای فعالیت هایی نظیر برشکاری و سنگ زنی مورد استفاده بیشتری قرار می کیرند که آسیبی به تمامی صورت شخص هنگام فعالیت وارد نشود. البته در فعالیت های دیگر بسته به خصوصیت..
840,000تومان
برند: سیما سیف مدل: IR0970
شیلد ایمنی سبز سیما سیف محافظ صورت یا شیلد در بسیاری از فعالیت ها و برای انجام انواع کارها در کارگاه ها یا خانه ضروری است. هنگامی که کارگران در معرض اشیاء پرنده، فلز مذاب، مواد شیمیایی مایع، اسیدها یا مایعات سوز آور، گازهای شیمیایی یا بخارات و یا تابش نور بالقوه خطرناک قرار دارند، به استفاده از م..
140,000تومان
برند: Persian Safety مدل: IR9945
شیلد پزشکی پرشین سیفتی مشخصات کلی شیلد پزشکی پرشین سیفتی: برند: Persian Safety جنس شیلد: طلق به ضخامت 350 میکرون جهت سبکی بیشتر کاربرد: محافظت دربرابر پاشش مایعات و جلوگیری از پرتاب قطرات آلوده می باشد و مقاوم در برابر ضربه نیست رنگ شیلد: بسيار شفاف وزن: 79 گرم ضخامت: جنس بدنه 2 میلیمتر..
370,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6724
فنر پلاستیکی  SE 172 Aمخصوص نصب طلق محافظ صورت روي كلاه ايمني فنر پلاستیکی SE 172 A محصولی از کشور تایوان و ساخت شرکت PAN TAIWAN یک شرکت پیشرو در زمینه تولید محصولات حفاظت فردی بوده که تمامی محصولات خود را مطابق با استاندارد های بین المللی اروپایی و آمریکایی تولید نموده و محصولات خود را به سراس..
390,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6725
فنر آلومینیومی نصب طلق محافظ صورت روی کلاه ایمنی Pan Taiwan مدل SE172B فنرآلومينيومي SE 172 B محصولی از کشور تایوان و ساخت شرکت PAN TAIWAN یک شرکت پیشرو در زمینه تولید محصولات حفاظت فردی بوده که تمامی محصولات خود را مطابق با استاندارد های بین المللی اروپایی و آمریکایی تولید نموده و محصولات خود ..
470,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6729
هدگیر طلق های محافظ صورت Pan Taiwan مدل SE176B برای طلق های محافظ صورت ساخت شرکت  PAN TAIWAN  کشور تایوان است. قابل استفاده برای الحاق تمام طلق ها و نصب روی سر ، دارای استاندارد CE EN166-B اروپا می باشد .   مشخصات : کاربرد : محافظت از طلق های محافظ صورت جنس : پلاستیک رنگ : زرد ..
260,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)