منو
سبد خرید

شیلد ایمنی و محافظ صورت

شیلد ایمنی و محافظ صورت

همان طور که می دانیم و از عکس تصاویر شیلدهای ایمنی مشخص است، از شیلدهای ایمنی برای محافظت از چشمان و صورت های هر فرد استفاده می شود. تکته ای که حائز اهمیت است تفاوت شیلد ایمنی با کلاه ایمنی شیلد دار در این مورد است که شیلد ایمنی توسط نگهدارنده ای که بر روی سر قرار می گیرد و هیچ محافظتی برای سر ندارد می باشد ولی کلاه ایمنی همراه شیلد، شیلد توسط کلاه ایمنی که باعث محافظت سر می شود، جلوی صورت قرار می گیرد.

شیلدهای ایمنی اندازه های متفاوتی دارند که سایزهای بزرگ برای محافظت گردن هم مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از شیلدهای ایمنی همانند محصولات دیگر دارای استانداردها و خصوصیات منحصر به فردی می باشند که انواع متفاوتی دارند : شیلد ضد ضربه، شیلد سنگزنی، شیلد ضد پرتو. که سعی نموده ایم توضیحات جامعی برای هر محصول به اشتراک بگذاریم تا خریداران بتوانند مناسب ترین شیلد با شغل خود را خریداری کنند .

 

برند: Pan Taiwan مدل: TA6724
فنر پلاستیکی  SE 172 Aمخصوص نصب طلق محافظ صورت روي كلاه ايمنيفنر پلاستیکی SE 172 A محصولی از کشور تایوان و ساخت شرکت PAN TAIWAN یک شرکت پیشرو در زمینه تولید محصولات حفاظت فردی بوده که تمامی محصولات خود را مطابق با استاندارد های بین المللی اروپایی و آمریکایی تولید نموده و محصولات خود را به سراس..
600,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6725
فنر آلومینیومی نصب طلق محافظ صورت روی کلاه ایمنی Pan Taiwan مدل SE172Bفنرآلومينيومي SE 172 B محصولی از کشور تایوان و ساخت شرکت PAN TAIWAN یک شرکت پیشرو در زمینه تولید محصولات حفاظت فردی بوده که تمامی محصولات خود را مطابق با استاندارد های بین المللی اروپایی و آمریکایی تولید نموده و محصولات خود ..
680,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6729
هدگیر طلق های محافظ صورت Pan Taiwan مدل SE176Bبرای طلق های محافظ صورت ساخت شرکت  PAN TAIWAN  کشور تایوان است.قابل استفاده برای الحاق تمام طلق ها و نصب روی سر ، دارای استاندارد CE EN166-B اروپا می باشد . مشخصات :کاربرد : محافظت از طلق های محافظ صورت جنس : پلاستیک رنگ : زرد ..
480,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA0929
نقاب آلومینیومی ریخته گری پن تایواندر عمليات ريخته گری مواد معدنی از قبيل ذوب فلزات، شيشه و غيرو پرتو های گرمايی تابشی از ذوب علاوه بر تاثيرات مخرب روی عدسی چشم و ايجاد کاتاراکت يا آب مرواريد شغلی تاثيرات سوء خود را روی پوست صورت گذاشته، اين تاثير به صورت سرخی و التهاب جلدی مداوم بوده، ضمن اينکه..
2,200,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6735
ماسک جوشکاری PAN TAIWANساخت کشور تایوان و از جنس PVC بوده و دارای قاب شیشه ای ثابت است. در هنگام عملیات جوشکاری ، به دلیل شدت نور بالا ، بیشترین میزان خطر و آسیب دیدگی متوجه چشم ها می باشد . استفاده از تجهیزات ایمنی چشم و صورت کاملا ضروری است که در این بین ، استفاده از ماسک جوشکاری بهترین راهک..
270,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6728
طلق رنگی FC48G5 صورت و چشم ها در محیط کار در معرض خطرات زبادی هستند که سلامت آن ها را تهدید می کند. برای محافظت در برابر اینگونه خطرات می توان از ماسک های ایمنی که جزئی از وسایل حفاظت فردی می باشند استفاده کرد. اصلی ترین بخش این ماسک ها شیلد یا نقاب جلوی صورت است. این نقاب ( طلق ها ) دارای انواع مخ..
725,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6727
طلق رنگی FC48G4صورت و چشم ها در محیط کار در معرض خطرات زبادی هستند که سلامت آن ها را تهدید می کند. برای محافظت در برابر اینگونه خطرات می توان از ماسک های ایمنی که جزئی از وسایل حفاظت فردی می باشند استفاده کرد. اصلی ترین بخش این ماسک ها شیلد یا نقاب جلوی صورت است. این نقاب ( طلق ها ) دارای انواع ..
650,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA3901
طلق محافظ صورت دو نقابه مدل SE 3751این طلق دارای قاب آلومینیومی مجهز به گیره سر است. درجه تیرگی طلق بزرگ ۲ و تیرگی طلق قاب لولادار نمره ۱۱ می باشد. این وسیله ضدضربه است و مناسب برای برشکاری فلزات با گاز ، انواع جوشکاری ها ، ذوب شیشه ، مواد معدنی و ریخته گری با دمای بسیار بالا می باشد.   مشخص..
950,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6730
توری فلزی سنگزنی، نجاری، ریخته گری و ذوب شیشه Pan Taiwan مدل FC49STدرابعاد ۱۵٫۵× ۸ و قاب آلومینیومی برای محافظت صورت در مقابل جرقه ، گدازه و ضربه است.ساخت کشور تایوان است و به رنگ مشکی عرضه می شود .مناسب برای صنایع ریخته گری ، صنایع بلور و شیشه سازی و صنایع چوب است . ..
830,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6745
بند یدکی هدگیر مدل SE272Dساخت شرکت PAN TAIWAN است. یند یدکی هدگیر برای فیکس نگه داشتن هدگیر کاربرد دارد و عموما از جنس پلاستیک می باشد .   مشخصات :    کاربرد : فیکس نگه داشتن هدگیر     جنس : پلاستیک     رنگ : مشکی     وزن خالص محصول : ۶۰ گرم     مدل : اس ایی دویست و هفتاد و دو  دی – S..
240,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6726
طلق رنگی FC48G3صورت و چشم ها در محیط کار در معرض خطرات زبادی هستند که سلامت آن ها را تهدید می کند. برای محافظت در برابر اینگونه خطرات می توان از ماسک های ایمنی که جزئی از وسایل حفاظت فردی می باشند استفاده کرد. اصلی ترین بخش این ماسک ها شیلد یا نقاب جلوی صورت است. این نقاب ( طلق ها ) دارای انواع ..
600,000تومان
برند: Pan Taiwan مدل: TA6723
طلق شفاف پهن SE173 A- 1.5 FC48T N  طلق شفاف پهن SE173 A- 1.5 FC48T N محصولی از کشور تایوان و ساخت شرکت PAN TAIWAN یک شرکت پیشرو در زمینه تولید محصولات حفاظت فردی بوده که تمامی محصولات خود را مطابق با استاندارد های بین المللی اروپاییو آمریکایی تولید نموده و محصولات خود را به سراسر جهان صادر می ..
750,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)