منو
سبد خرید

سه پایه و سیستم نجات

سه پایه و سیستم نجات

سه پایه و سیستم نجات برای صعود و فرود در گودال های عمیق مورد استفاده قرار می گیرد که در هنگام خرید سه پایه باید به چند مولفه آن ها دقت فرمایید: وزن قابل تحمل، نوع طناب یا کابل و اندازه آن ها، وینچ سه پایه که یا به صورت دستی و یا اتوماتیک کار می کنند. سه پایه ها بیشتر دارای کابل های فولادی هستند که تحمل وزنی بیشتری نسبت به طناب یا تسمه دارند که در اندازه های 25 متری و 50 متری به بازار عرضه می شوند.

جنس سه پایه نجات از آلومینیوم سخت است که بتواند نیروهای زیادی را تحمل کند در ضمن وینچ در سه پایه نجات کار مهمتری را به دوش می کشد که وظیفه صعود و فرود افراد را نیز بر عهده دارد که خود دارای تحمل وزنی مشخصی است. که با توجه به برند تولید کننده سه پایه نجات، وینچ متناسب با سه پایه طراحی و ساخته می شود توجه داشته باشید که اندازه کابل های فولادی در سه پایه نجات بر اساس استاندارد مشخص می شود و سعی بر اضافه کردن آن ها نکنید که موجب خرابی سه پایه نجات می شود.

سیستم های سه پایه نجات برای حمل مصدومان در دره، کوه و غارها هم مورد استفاده قرار می گیرند.

برند: Protekt مدل: PO3921
سه پایه نجات TM 13-T Protekt  یک شرکت لهستانی تولید کننده تجهیزات حفاظتی حرفه ای(PPE) بوده که ایمنی در حین کار  تضمین می کند.  تمرکز Protekt  بر روی تجهیزات کار در ارتفاع، جهت مشاغل امداد و نجات یا حرفه غارشناسی و... است. کلیه محصولات مطابق با گواهینامه  CE بوده که آسایش و در درجه اول تضمین کننده م..
93,500,000تومان
برند: Protekt مدل: PO9934
سه پایه نجات TM9 با وینچ و کابل فولادی 25 متری برند Protekt Protekt  یک شرکت لهستانی تولید کننده تجهیزات حفاظتی حرفه ای(PPE) بوده که ایمنی در حین کار  تضمین می کند.  تمرکز Protekt  بر روی تجهیزات کار در ارتفاع، جهت مشاغل امداد و نجات یا حرفه غارشناسی و... است. کلیه محصولات مطابق با گواهینامه  CE بو..
77,000,000تومان
سه پایه نجات همراه با پایه و وینچ 15 متری سی تی مدل Tris
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6542
سه پایه نجات همراه با پایه و وینچ 15 متری CT مدل TrisTripodeساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. تکیه گاه سه پایه TR..
100,810,000تومان
بالابر نجات یا حفاظت سقوط (فینچ) سی تی مدل Series 119
عدم موجودی در انبار
برند: CT مدل: IT6543
وسیله (بالابر نجات / حفاظت سقوط) جمع شونده Series 119  Series 119ساخت شرکت CT(Climbing Technology) و محصولی از کشور  اروپا می باشد. این شرکت با به کار گیری نیروی متخصص اقدام به تولید تجهیزات حفاظت در ارتفاع نموده است. تمامی محصولات این شرکت مطابق با استاندارد بین المللی CE تولید شده است. Seri..
44,660,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)