منو
سبد خرید

سرپوش ایمنی

سرپوش ایمنی

سرپوش های ایمنی برای حفاظت بیشتر سر، صورت و گردن بر روی سر کاربر قرار می گیرند. که بسته به فعالیت اشخاص در مدل های متفاوت به بازار عرضه می شوند.  برخی از انواع سرپوش های ایمنی شامل سرپوش ضد حریق، سرپوش ضد برودت و سرپوش شیمیایی است. سرپوش ایمنی شیمیایی برای حفاظت شخص در مقابل کازهای شیمیایی به کار می رود، که آثار مخرب  گازهای شیمیایی  بر روی کاربر شامل تأثیرات منفی بر روی پوست سر و صورت به علاوه سیستم تنفسی انسان می باشد که برای عدم مواجهه با این تأثیرات باید از سرپوش شیمیایی به همراه فیلتر های شیمیایی مناسب استفاده کرد.

سرپوش ضد حریقاز جنس الیاف نسوز که در برابر آتش و حرارت مقاوم کافی دارند، تحت استانداردهای بین المللی تولید می شوند، برای ایمنی بیشتر آتش نشانان در عملیات های سنگین اطفا حریق استفاده می شود تا اثرات منفی که آتش بر روی سر کاربر دارد را به حداقل ممکنه برساند. و سرپوش ضد برودت  که از جنس الیاف مصنوعی گرم و نرم تولید می شود برای جلوگیری از امکان یخ زدگی سر کاربر در محیط های بسیار سر همانند سردخانه ه و کوهستان های مرتفع ا استفاده می شود.

برند: MEIKANG مدل: CH3922
سرپوش حرارتی FH-4تجهیزات و ابزار آلات حفاظت فردی جزء اصلی الزامات هنگام کار یک آتش نشان بوده که این لوازم جان آتش نشان را در برابر خطرات محافظت می کند . آتش نشانانی که عملیات اطفاء حریق را انجام می دهند و سایر مشاغلی که در معرض حرارت و شعله قرار دارند  بایستی توسط مجموعه های حفاظتی ضد حریق مطا..
2,800,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH3923
سرپوش حرارتی FH-05 OKتجهیزات و ابزار آلات حفاظت فردی جزء اصلی الزامات هنگام کار یک آتش نشان بوده که این لوازم جان آتش نشان را در برابر خطرات محافظت می کند . آتش نشانانی که عملیات اطفاء حریق را انجام می دهند و سایر مشاغلی که در معرض حرارت و شعله قرار دارند  بایستی توسط مجموعه های حفاظتی ضد حریق..
3,000,000تومان
برند: MEIKANG مدل: CH3932
سر پوش ضد برودتاز جنس الیاف مصنوعی نرم و گرم برای کار در برودت زیاد نظیر سردخانه ها و کوهستان های مرتفع و کار در فضای باز سایت ها در فصول سرد تولید شده است.   مشخصات :    کاربرد : محافظت از سر در برودت زیاد     جنس : الیاف مصنوعی     رنگ : سرمه ای     وزن خالص محصول : ۴۰۰ گرم     برند ..
150,000تومان
سرپوش ضد بخارات شیمیایی مجهز به ماسک شیمیایی فیلتردار بلو ایگل مدل NP312
2 تا 3 روز دیگر
برند: Blue Eagle مدل: TA392
سرپوش ضد بخارات شیمیایی مجهز به ماسک شیمیایی فیلتر دار Blue Eagle مدل2563)  (SE  NP312سرپوش شیمیایی دو فیلتره ساخت شرکت Blue Eagle محصولی از کشور تایوان می باشد. سرپوش شیمیایی فیلتر دار یکی از تجهیزات حفاظت فردی بوده که نواحی سر، صورت، چشم ها ، گردن و شانه ها را در بر گرفته و یک پوشش ایزوله کن..
900,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)