منو
سبد خرید

سرعت گیر، بشکه های ترافیکی و نیوجرسی

سرعت گیر، بشکه های ترافیکی و نیوجرسی
مدل: IR0708
استاپر ترافیکی گرد ۱۰ سانتی متری این استاپر ترافیکی گرد یکی از تجهیزاتی است که در سطح جاده ها برای لرزاندن وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول این گونه استاپرها در مکانی قبل از سرعت گیر نصب می شوند که قبل از عبور وسایل نقلیه از روی سرعت گیر، راننده لرزشی را احساس می کند تا خود به ..
18,000تومان
مدل: IR0704
نیوجرسی پلاستیکی : احتمالا بارها قطعه پلاستیکی بزرگی که در کنار خیابانها و جاده‌ها قرار دارند را دیده باشید، ولی به نوع کاربرد و دلایل استفاده از آنها دقت نکرده باشید. از کاربرد های این بلوک‌ها می‌توان به، جداسازی مسیرها و راه ها و مسدود کردن جاده ها اشاره کرد، این کالا هم یکی از همین بلوک‌ها می ..
600,000تومان
مدل: IR9111
سرعت گیر لاستیکی 50*60 سانتی متری سرعت گیر لاستیکی از جنس لاستیک با کیفیت بالا (SBR) ساخته می شود که قابلیت تحمل وزن بسیار زیاد اتومبیل ها (در حدود 50 تن) را دارد. سرعت گیر لاستیکی با رول پلاک به زمین متصل شده و در هنگام تعمیر و نگه داری آسفالت به راحتی از زمین جدا می شود. سرعت گیر لاستیکی از ..
204,000تومان
مدل: IR9105
سرعت گیر PVC با سایز 33*50 سانتی متری سرعت گیر بهترین عامل برای کاهش سرعت وسایل نقلیه و جلوگیری از خطرات احتمالی می باشد. سرعت گیر استاندارد باید توانایی تحمل وزن بالا را داشته باشد تا در زیر فشار چرخ ها متلاشی نشود. با استفاده از سرعت گیر می توان سرعت وسایل نقلیه را کنترل و ایمنی در خیابان..
78,000تومان
مدل: IR9102
بشکه ترافیکی ۱۰۵ سانتی متری با درب و شبرنگ بشکه های ایمنی تهیه شده از مواد پلی اتیلن درجه یک که در برابر تابش آفتاب و ضربه مقاوم هستند. بشکه ها قابلیت نگه داری آب و شن را دارند از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش صدمات در زمان تصادفات می شوند. به دلیل دارا بودن شبرنگ های ترافیکی که بر روی آنه..
470,000تومان
مدل: IR0703
استاپر ترافیکی گرد پلاستیکی استاپر ها از خانواده گل میخ ها محسوب می شوند؛ از مهمترین محصولات تجهیزات ترافیکی که به منظور کاهش سرعت وسایل نقلیه و کنترل ترافیک که در خیابان ها و شریانات اصلی که تردد زیاد است به عنوان سرعتگیر و هشدار دهنده کاهش سرعت وسایل نقلیه نصب می شوند. در ضمن کاربرد دیگر از اس..
35,000تومان
مدل: IR9108
سرعت گیر لاستیکی 33*90 سانتی متری سرعت گیر ها از نظر جنس به دو دسته سرعت گیر پلاستیکی و سرعت گیر لاستیکی تقسیم می شوند. سرعتگیر لاستیکی در مناطق گرمسیری پر تردد قابل استفاده می باشد. سرعت گیر ترافیکی بدون پیچ و رول پلاک و پلیت کفی، حدودا دارای وزن 8000 گرم می باشد. نوع لاستیک به کار رفته در ای..
204,000تومان
مدل: IR9107
سرعت گیر PVC سایز 33*90 سانتی متری این محصول تولید ایران بوده و در ساخت آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. سرعت گیر پلاستیکی در جهت استفاده برای معابر شهری طراحی  و ساخته شده است. سرعت گیر معرفی شده، قابلیت تحمل وزن 50 تن برای هر چرخ را دارد؛ به جهت نصب این محصول از سه عدد سرعتگیر به ازا..
126,000تومان
مدل: IR0706
بولارد پلاستیکی بولارد پلاستیکی یا راه بند ترافیکی که به دلیل ایجاد کردن موانع بصری برای رانندگان، به عنوان تجهیزاتی برای هدایت و کنترل ترافیک مورد استفاده قرار می گیرد. بولارد پلاستیکی به جهت جلوگیری از دسترسی به مناطق محدود شده هم کاربرد فراوانی دارد. بولارد پلاستیکی با پیچ و رولپلاک به زمین مت..
650,000تومان
مدل: IR0705
بولارد ترافیکی بولارد ترافیکی یا راه بند ترافیکی که به دلیل ایجاد کردن موانع بصری برای رانندگان، به عنوان تجهیزاتی برای هدایت و کنترل ترافیک مورد استفاده قرار می گیرد. بولارد به جهت جلوگیری از دسترسی به مناطق محدود شده هم کاربرد فراوانی دارد. بولارد ترافیکی با پیچ و رولپلاک به زمین متصل می شود. بو..
650,000تومان
چشم گربه ای سولار یکطرفه
جدید 2 تا 3 روز دیگر
مدل: IR0760
معرفی چشم گربه ای سولار آلومینیومی یکطرفه : چشم گربه ای ها جزومحصولات پر استفاده ای هستند که معمولا در خیابان ها و بزرگراه ها در کناره جاده و تقاطع ها مشاهده کرده اید. این محصولات با بازتاب نورمناسب برای وسایل نقلیه است و هشداری برای خارج نشدن از خطوط جاده ای است. همین طور برای تفکیک خیابان ها از..
245,000تومان
چشم گربه ای سولار دوطرفه
جدید 2 تا 3 روز دیگر
مدل: IR0761
معرفی چشم گربه ای سولار آلومینیومی 2 طرفه : چشم گربه ای نقش مهمی در ایمنی جاده ها و خیابان ها ایفا می کند و در سراسر جهان نیز از آن استفاده می شود. شدت روشنایی ال ای دی ها تعبیه شده در این محصول به اندازه ای است که راننده به راحتی می تواند تا فاصله ۹۰۰ متری خود را در شرایط آب و هوایی مناسب، مشا..
260,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)