منو
سبد خرید

سرعت گیر، بشکه های ترافیکی و نیوجرسی

سرعت گیر، بشکه های ترافیکی و نیوجرسی
چشم گربه ای سولار یکطرفه
جدید 2 تا 3 روز دیگر
مدل: IR0760
معرفی چشم گربه ای سولار آلومینیومی یکطرفه :چشم گربه ای ها جزومحصولات پر استفاده ای هستند که معمولا در خیابان ها و بزرگراه ها در کناره جاده و تقاطع ها مشاهده کرده اید. این محصولات با بازتاب نورمناسب برای وسایل نقلیه است و هشداری برای خارج نشدن از خطوط جاده ای است. همین طور برای تفکیک خیابان ها از..
245,000تومان
چشم گربه ای سولار دوطرفه
جدید 2 تا 3 روز دیگر
مدل: IR0761
معرفی چشم گربه ای سولار آلومینیومی 2 طرفه :چشم گربه ای نقش مهمی در ایمنی جاده ها و خیابان ها ایفا می کند و در سراسر جهان نیز از آن استفاده می شود. شدت روشنایی ال ای دی ها تعبیه شده در این محصول به اندازه ای است که راننده به راحتی می تواند تا فاصله ۹۰۰ متری خود را در شرایط آب و هوایی مناسب، مشا..
260,000تومان
نیوجرسی یک متری
2 تا 3 روز دیگر
مدل: IR0704
نیوجرسی پلاستیکی :احتمالا بارها قطعه پلاستیکی بزرگی که در کنار خیابانها و جاده‌ها قرار دارند را دیده باشید، ولی به نوع کاربرد و دلایل استفاده از آنها دقت نکرده باشید. از کاربرد های این بلوک‌ها می‌توان به، جداسازی مسیرها و راه ها و مسدود کردن جاده ها اشاره کرد، این کالا هم یکی از همین بلوک‌ها می ..
600,000تومان
سرعت گیر چشم گربه ای یک طرفه
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9121
سرعت گیر چشم گربه ای یک طرفهاستفاده از این محصول در مسیرهای عبور و مرور به ویژه در جاده­ها ضروری است.چشم گربه­ ای با انعکاس نور در شب به ویژه در باران یا مه که دید رانندگان ضعیف می­باشد، بسیار موثر، امن و کاربردی است.بازتاب بالا ، دوام ، کیفیت استثنایی و کم هزینه و مقرون به صرفه بودن از ..
5,400تومان
سرعت گیر چشم گربه ای دو طرفه
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9120
سرعت گیر چشم گربه ای دو طرفهاستفاده از این محصول در مسیرهای عبور و مرور به ویژه در جاده­ها ضروری است.چشم گربه­ ای با انعکاس نور در شب به ویژه در باران یا مه که دید رانندگان ضعیف می­باشد، بسیار موثر، امن و کاربردی است.بازتاب بالا ، دوام ، کیفیت استثنایی و کم هزینه و مقرون به صرفه بودن از ..
6,000تومان
سرعت گیر لاستیکی 50*60 سانتی متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9111
سرعت گیر لاستیکی 50*60 سانتی متریسرعت گیر لاستیکی از جنس لاستیک با کیفیت بالا (SBR) ساخته می شود که قابلیت تحمل وزن بسیار زیاد اتومبیل ها (در حدود 50 تن) را دارد. سرعت گیر لاستیکی با رول پلاک به زمین متصل شده و در هنگام تعمیر و نگه داری آسفالت به راحتی از زمین جدا می شود.سرعت گیر لاستیکی از ..
204,000تومان
سرعت گیر لاستیکی 33*90 سانتی متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9108
سرعت گیر لاستیکی 33*90 سانتی متریسرعت گیر ها از نظر جنس به دو دسته سرعت گیر پلاستیکی و سرعت گیر لاستیکی تقسیم می شوند. سرعتگیر لاستیکی در مناطق گرمسیری پر تردد قابل استفاده می باشد.سرعت گیر ترافیکی بدون پیچ و رول پلاک و پلیت کفی، حدودا دارای وزن 8000 گرم می باشد. نوع لاستیک به کار رفته در ای..
204,000تومان
سرعت گیر PVC سایز 33*90 سانتی متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9107
سرعت گیر PVC سایز 33*90 سانتی متریاین محصول تولید ایران بوده و در ساخت آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. سرعت گیر پلاستیکی در جهت استفاده برای معابر شهری طراحی  و ساخته شده است.سرعت گیر معرفی شده، قابلیت تحمل وزن 50 تن برای هر چرخ را دارد؛ به جهت نصب این محصول از سه عدد سرعتگیر به ازا..
126,000تومان
سرعت گیر PVC با سایز 33*50 سانتی متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9105
سرعت گیر PVC با سایز 33*50 سانتی متریسرعت گیر بهترین عامل برای کاهش سرعت وسایل نقلیه و جلوگیری از خطرات احتمالی می باشد.سرعت گیر استاندارد باید توانایی تحمل وزن بالا را داشته باشد تا در زیر فشار چرخ ها متلاشی نشود.با استفاده از سرعت گیر می توان سرعت وسایل نقلیه را کنترل و ایمنی در خیابان..
78,000تومان
بولارد پلاستیکی
2 تا 3 روز دیگر
مدل: IR0706
بولارد پلاستیکیبولارد پلاستیکی یا راه بند ترافیکی که به دلیل ایجاد کردن موانع بصری برای رانندگان، به عنوان تجهیزاتی برای هدایت و کنترل ترافیک مورد استفاده قرار می گیرد. بولارد پلاستیکی به جهت جلوگیری از دسترسی به مناطق محدود شده هم کاربرد فراوانی دارد. بولارد پلاستیکی با پیچ و رولپلاک به زمین مت..
650,000تومان
بولارد ترافیکی
2 تا 3 روز دیگر
مدل: IR0705
بولارد ترافیکی بولارد ترافیکی یا راه بند ترافیکی که به دلیل ایجاد کردن موانع بصری برای رانندگان، به عنوان تجهیزاتی برای هدایت و کنترل ترافیک مورد استفاده قرار می گیرد. بولارد به جهت جلوگیری از دسترسی به مناطق محدود شده هم کاربرد فراوانی دارد. بولارد ترافیکی با پیچ و رولپلاک به زمین متصل می شود. بو..
650,000تومان
بشکه ترافیکی 105 سانتی متری با درب و شبرنگ
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9102
بشکه ترافیکی ۱۰۵ سانتی متری با درب و شبرنگبشکه های ایمنی تهیه شده از مواد پلی اتیلن درجه یک که در برابر تابش آفتاب و ضربه مقاوم هستند.بشکه ها قابلیت نگه داری آب و شن را دارند از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش صدمات در زمان تصادفات می شوند.به دلیل دارا بودن شبرنگ های ترافیکی که بر روی آنه..
470,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)