منو
سبد خرید

سایر محصولات ترافیکی

سایر محصولات ترافیکی
گل میخ پلاستیکی
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9122
گل میخ پلاستیکی ۱۴*۱۴ سانتی مترگل میخ یکی از علائم دیگر ترافیکی است که برای تفکیک مسیرها استفاده می شود.در مواردی که تنها خط کشی سطح خیابان و جاده کافی نیست از گل میخ استفاده می کنند.این محصول به منظور تعیین مرز معبر و محدوده رانندگی نصب شده که نگین هایی که بر روی آن تعبیه شده است به خوب..
19,000تومان
پیج، واشر و رولپلاک
2 تا 3 روز دیگر
مدل: IR0707
پیج، واشر و رولپلاکاین محصول مجموعه ای از ۳ ابزار مورد نیاز پیچ، واشر و رولپلاک می باشد که جهت نصب سرعت گیرها و استوانه ترافیکی مورد استفاده قرار می گیرد.توجه داشته باشید که این محصول شامل یک عدد پیج، واشر و رولپلاک می باشد...
5,000تومان
زنجیر پلاستیکی 50 متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR3531
زنجیر پلاستیکی 50 متریاین محصول از نظر ظاهر کاملا شبیه زنجیرهای واقعی فولادی می باشد با این تفاوت که از پلاستیک معمولی و ارزان قیمت تولید شده است و طبعا مقاومت کششی زنجیرهای فولادی را نیز ندارد. با عبور دادن این زنجیر از حلقه بالای مخروط های ترافیکی حلقه دار، می توان یک قسمت از مکان مورد نظر ..
300,000تومان
زنجیر پلاستیکی 30 متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR3529
زنجیر پلاستیکی 30 متریاین محصول از نظر ظاهر کاملا شبیه زنجیرهای واقعی فولادی می باشد با این تفاوت که از پلاستیک معمولی و ارزان قیمت تولید شده است و طبعا مقاومت کششی زنجیرهای فولادی را نیز ندارد. با عبور دادن این زنجیر از حلقه بالای مخروط های ترافیکی حلقه دار، می توان یک قسمت از مکان مورد نظر ..
180,000تومان
زنجیر پلاستیکی 250 متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR3540
زنجیر پلاستیکی 250 متریاین محصول از نظر ظاهر کاملا شبیه زنجیرهای واقعی فولادی می باشد با این تفاوت که از پلاستیک معمولی و ارزان قیمت تولید شده است و طبعا مقاومت کششی زنجیرهای فولادی را نیز ندارد. با عبور دادن این زنجیر از حلقه بالای مخروط های ترافیکی حلقه دار، می توان یک قسمت از مکان مورد نظر..
1,500,000تومان
زنجیر پلاستیکی 200 متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR3538
زنجیر پلاستیکی 200 متریاین محصول از نظر ظاهر کاملا شبیه زنجیرهای واقعی فولادی می باشد با این تفاوت که از پلاستیک معمولی و ارزان قیمت تولید شده است و طبعا مقاومت کششی زنجیرهای فولادی را نیز ندارد. با عبور دادن این زنجیر از حلقه بالای مخروط های ترافیکی حلقه دار، می توان یک قسمت از مکان مورد نظر..
1,200,000تومان
زنجیر پلاستیکی 100 متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR3530
زنجیر پلاستیکی 100 متریاین محصول از نظر ظاهر کاملا شبیه زنجیرهای واقعی فولادی می باشد با این تفاوت که از پلاستیک معمولی و ارزان قیمت تولید شده است و طبعا مقاومت کششی زنجیرهای فولادی را نیز ندارد. با عبور دادن این زنجیر از حلقه بالای مخروط های ترافیکی حلقه دار، می توان یک قسمت از مکان مورد نظر..
600,000تومان
زنجیر پلاستیکی 10 متری
عدم موجودی در انبار
مدل: IR3528
زنجیر پلاستیکی 10 متریاین محصول از نظر ظاهر کاملا شبیه زنجیرهای واقعی فولادی می باشد با این تفاوت که از پلاستیک معمولی و ارزان قیمت تولید شده است و طبعا مقاومت کششی زنجیرهای فولادی را نیز ندارد. با عبور دادن این زنجیر از حلقه بالای مخروط های ترافیکی حلقه دار، می توان یک قسمت از مکان مورد نظر را..
60,000تومان
تگ داربست بسته 10 عددی
ویژه عدم موجودی در انبار
مدل: IR9007
توضیحات تگ داربستایجاد سیستم کنترلی دقیق و منسجم بین اداره ایمنی و گروه نصب ، سهولت نصب به داربست و قابل رویت ، ثبت بازرسی های مدون و پیشگیری از تغییرات تایید نشده ، امکان اعلام استفاده ممنوع از داربست تایید نشده به افراد مرتبط ، ضد آب و مقاوم در برابر آفتاب از ویژگی های مهم این محصول می باشد . ..
300,000تومان
آیینه محدب درونی یا بدون ابرو در ابعاد متفاوت برند فجر
عدم موجودی در انبار
برند: FAJR مدل: IR3964
آیینه محدب درونی یا بدون ابرو در ابعاد متفاوت برند فجردر جاده ها استفاده می شود تا رانندگان در زمان مواجهه با پیچ های پر خطر دید بهتری داشته باشند که در قطر های مختلف موجود می باشد. توجه داشته باشد که این محصول دارای ابعاد متفاوت می باشد و برون ابرو در قسمت بالایی می باشد.مشخصات :     کار..
240,000تومان
آیینه محدب بیرونی یا ابرو دار در ابعاد متفاوت برند فجر
عدم موجودی در انبار
برند: FAJR مدل: IR3965
آیینه محدب بیرونی یا ابرو دار در ابعاد متفاوت برند فجردر جاده ها استفاده می شود تا رانندگان در زمان مواجهه با پیچ های پر خطر دید بهتری داشته باشند که در قطر های مختلف موجود می باشد. توجه داشته باشد که این محصول دارای ابعاد متفاوت می باشد و دارای ابرو در قسمت بالایی می باشد.مشخصات :     کا..
470,000تومان
گل میخ چدنی
عدم موجودی در انبار
مدل: IR9123
گل میخ چدنی ۱۴*۱۴ سانتی مترگل میخ ترافیکی چدنی به جهت بالا بردن ایمنی جاده ها و راهها مورد استفاده قرار می گیرد.مواد اولیه به کار رفته در این محصول از جنس چدن بوده و به روش ریخته گری تهیه می شود.در مواردی که تنها خط کشی سطح خیابان و جاده کافی نیست از گل میخ استفاده می کنند.این م..
16,500تومان
نمایش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)