منو
سبد خرید

سایر متعلقات کلاه ایمنی

سایر متعلقات کلاه ایمنی

متعلقات داخل کلاه ایمنی یا کلاه کار شامل: کلاه سا سرپوش: ( جسم سختی است که پوسته کلاه نام دارد و سر را از ضربات وارده محافظت می نماید.)، لبه:(لبه به قیمت جلویی پوسته گفته می شود که باعث ایمنی بیشتر برای صورت است.)، سوسپاسیون (به تسمه هایی که در داخل پوسته کلاه تعبیه شده تا اثرات نیروی وارد شده از پوسته به سر کاربر را کاهش دهد)، بند تاج: تسمه هایی که به صورت مقطع در داخل پوسته کلاه ایمنی وجود دارد که با قسمت فوقانی سر کاربر تماس مستقیم دارند)، پیشانی بند: (قسمت از سوسپانسیون هست که با قسمت جلوی سر که همان پیشانی است در تماس است که باعث عدم نیروی وارده به پیشانی کاربر می شود)، بند چانه:( برای جلوگیری از افتادن کلاه کار در هنگام حرکت های متوالی کاربر از روی سر تعبیه می شود.) ، نوار پشت گردن: ( نواری که قسمت سوسپاسیون رو مطابف با اندازه سر کاربر تطبیق میدهد و به شکل رگلاژی و ساده می باشد.)، نوار عرق گیر: ( نواری که در قسمت پیشانی بند وجود دارد و باعث جذب عرق کاربر هنگام کار می شود که قابل تعویض و قابل شستشو هستند.)

طبق استاندارد ANSI و OSHA تمتمی متعلقات داخل کلاه کار یا کلاه ایمنی باید هر 12 ماه یکبار تعویض گردد تا از آسیب های وارده به سر کاربر جلوگیری شود.

برند: MERY’S TOKEN مدل: IR3991
 کلاه ایمنی پلی اتیلنی مریس توکن بدون بند و یراقجسم این کلاه ها مطابق استاندارد CE از جنس مواد پلیمری نوع پلی اتیلن است . این کلاه عایق برق و در رنگ های قرمز ، آبی ، خاکستری ، زرد ، سبز ، سفید است . این کلاه بدون تجهیزات جانبی بند و یراق می باشد . استاندارد CE : محصولاتی که واجد دریافت علامت س..
70,000تومان
برند: MERY’S TOKEN مدل: IR3990
کلاه ایمنی ABS مریس توکن بدون بند و یراقجسم این کلاه ها مطابق استاندارد CE از جنس مواد پلیمری نوع ای بی اس -ABS (نشکن) است . این کلاه عایق برق  و در رنگ های زرد، سفید و آبی است . این کلاه بدون تجهیزات جانبی بند و یراق می باشد . استاندارد CE : محصولاتی که واجد دریافت علامت سی. ای می‌شوند ، می‌ب..
135,000تومان
برند: Blue Eagle مدل: TA6705
بند و یراق رگلاژی مدل SE 171R  Blue eagle برای کلاه های ایمنیکلاه های ایمنی نقش مهمی را در حفاظت از سر کارکنان و شاغلانی که در محیط هایی دارای خطرات زیر هستند ایفاء می کنند ایفا می کند: •    خطر مکانیکی ناشی از ضربه در اثر سقوط اشیاء یا برخورد سر با اشیاء سخت. •    خطر پاشش گدازه در فرآینده..
90,000تومان
مدل: TA6747
بند و یراق ابریشمیبند و یراق ابریشمی  ابزار ایمنی شهپر از  ترکیب مواد پلیمری ، تسمه هایی از الیاف مصنوعی که در رنگ سفید عرضه می شود . این محصول به دلیل داشتن عرق گیر آسایش خاطر استفاده کننده از کلاه را حین انجام کار فراهم می کند . جهت استفاده برای داخل کلاه های ایمنی و همچنین جهت حفظ فاصله منا..
70,000تومان
مدل: TA6746
بند و یراق پلاستیکیبند و یراق پلاستیکی  ابزار ایمنی شهپر در رنگ سفید عرضه می شود . بند و یراق برای فیکس کردن و جلوگیری از عرق کردن کلاه بر روی سر و همچنین جهت حفظ فاصله مناسب سر کاربر با قسمت داخلی کلاه کاربرد دارد .   مشخصات :     کاربرد : جهت استفاده داخل کلاه ایمنی     جنس : پلاستیک    ..
50,000تومان
بند زیر چانه مدل نرمال
ویژه
مدل: IR3993
بند زیر چانه مدل نرمالاگر می خواهید کلاه ایمنی به صورت صحیح روی سر قرار گیرد نیاز به بستن بند زیر چانه  است . حفاظت از چانه از دیگر موارد کاربرد بند زیر چانه برای کلاه ایمنی است . با قابلیت تنظیم سایز و رنگ آن مشکی می باشد. مشخصات :     کاربرد: محافظت از چانه     رنگ : مشکی     جنس : پل..
35,000تومان
کلاه آشپزی یکبار مصرف آکاردئونی
ویژه عدم موجودی در انبار
مدل: IR2021
موارد استفاده کلاه یکبار مصرف آکاردئونیدر رستوران ها ، آشپزخانه ها ، بیمارستان ها ، صنایع غذایی و دارویی و .... رعایت بهداشت امری ضروری است و استفاده از کلاه یکبار مصرف آکاردئونی جهت جلوگیری از ریزش مو بسیار معمول می باشد. وزن هر عدد 10 الی 12 گرمداخل هر کارتن 2000 عدد   ..
2,000تومان
عرق گیر یدکی کلاه ایمنی یووکس مدل Pheos IES
2 تا 3 روز دیگر
برند: UVEX مدل: GE6830
عرق گیر یدکی کلاه ایمنی یووکس مدل Pheos IESعرق بند جایگزین برای کلاه ایمنی uvex..
160,000تومان
عرق گیر یدکی کلاه ایمنی یووکس مدل Pheos B-WR
2 تا 3 روز دیگر
برند: UVEX مدل: GE6829
عرق گیر یدکی کلاه ایمنی یووکس مدل Pheos B-WRعرق بند جایگزین برای کلاه ایمنی uvex..
95,000تومان
بند و یراق یدکی کلاه ایمنی یووکس مدل Pheos B-WR
2 تا 3 روز دیگر
برند: UVEX مدل: GE6828
بند و یراق یدکی کلاه ایمنی یووکس مدل Pheos B-WRمهار تعلیق تعویض برای کلاه ایمنی uvex..
375,000تومان
بند زیر چانه مخصوص کلاه ایمنی
عدم موجودی در انبار
مدل: TA3501
بند زیر چانه مخصوص کلاه ایمنیاین بند زیر چانه معمولی ترین نوع از بند های زیر چانه است  که  دارای کش قابل تنظیم  و از افتادن کلاه روی سر جلوگیری می کند.  مشخصات :کاربرد : نگهداری کلاه روی سر و جلو گیری از افتادن کلاه جنس : PVC رنگ : زرد کشور سازنده : تایوان   ..
35,000تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)